PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش ميکنم کمکم کنيد فقط تا امشب وقت دارم

soooot
12-02-2006, 16:15
خواهش ميکنم کمکم کنيد فقط تا امشب وقت دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من لينک دانلود اينترنت اکسپلورر 6 رو ميخوام ميخوام يه جوري باشه که بشه روي ويندوز 98 نصبش کرد و براي نصبش هم احتياجي به اتصال به اينترنت نباشه و بشه اون رو با دانلود منيجر دانلود کرد و ست آپش هم طوري باشه که ديگه احتياجي به باز کردنش با نرم افزار هاي وين رار و يا وين زيپ نباشه لطفا اگر نکته اي در نصب اون وجود داره هم همينجا بگيد فقط از اون نسخه هايي باشه که با زدن چند تا next راحت نصب ميشن نه از اونهايي كه براي نصبشون بايد به اينترنت وصل شد و بعد هم از كپي بودن ويندوز اشكال ميگيره و نصب نميشه حتما هم بشه روي ويندوز 98 نصبش كرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميدونم الان ميايد و ميگيد نون اضافه اي چيزي نميخواي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولي ازتون خواهش ميکنم کمکم کنيد فقط تا امشب وقت دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ali
12-02-2006, 16:30
با سلام .
خدمت شما لینک های دانلود Microsoft Internet Explorer v6.0 Build 2800 با حجم حدود 52 مگابایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
فایل فشرده شده و با فرمت زیپ است و با هر نرم افزاری فشرده سازی میتوانید آن را بازنمایید.

mohammad hamed
12-02-2006, 16:54
به نظر من اگه از کسی سی دی شو بگیری بهتره تا 52 مگ رو دانلود کنی

soooot
13-02-2006, 15:14
خيلي خيلي خيلي ممنون :happy:
الهي دستتون درد نکنه :rolleye:
:wub:

kavehkh
13-02-2006, 15:21
خودمونيم ميخواستي يه كاري بكني مگه نه......... بي خيال شو بابا.....

soooot
13-02-2006, 17:23
خودمونيم ميخواستي يه كاري بكني مگه نه......... بي خيال شو بابا.....
ببخشيد منظورتون رو متوجه نميشم ميشه واضح تر بگيد ؟ ;)