PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : windows موبايل

sabzefosfori
19-05-2009, 02:24
:11:

سلام .
من تا بحال با گوشيهای سيستم عامل windows کار نکردم ميشه بگيد چه کارهايی انجام ميده که سيمبين نميتونه انجام بده ممنون.

و الان بهترين گوشی ويندوز دار چيه؟ :20:

starn
19-05-2009, 11:17
دوست عزیز ویندوز واسه خودش ی سیستم عامل جداست و بازی و برنامه های خاص خودشو داره
و بهترین ویندوز موبایل تا به الان HTC HD و بعد X1

oghtapost
19-05-2009, 13:59
دوست عزیز ویندوز واسه خودش ی سیستم عامل جداست و بازی و برنامه های خاص خودشو داره
و بهترین ویندوز موبایل تا به الان HTC HD و بعد X1
و بعدش i900 omnia :21::5:

Michael Ropy
19-05-2009, 14:25
البته HTC Touch Diamond2 و HTC Touch Pro2 هم گزینه های خیلی خوبیند. (80 درصد ویندوز موبایلی ها در دست HTC هست).

Ogtay
19-05-2009, 16:45
دوستان راجعبه برند یا کمپانی سوال نپرسیده دوستمون راجعبه کاراییاش پرسیده و تفاوتش با سیمبین.
چرا زودی میپرین به برند؟اتفاقا منم دوس دارم بدونم مثلا چکارایی میشه با وین کرد که با سیستمای دیگه نمیشه کرد چون تا حالا دسته هرکی که وین موبایل دیدم کار یا استفاده خاصی ازش نمیکرده که با سیستم عاملای دیگه نشه کرد و فقط میگفتن قیمتش بالاستو نمیدونم افت قیمتش کمه و اینا.(جاوا مورد بحث نیست)
مرسی.موفق باشید.

hasanmotori
19-05-2009, 16:52
ويندوز موبايل از سيستماي ديگه پيچيده تره و ديرتر ازش خسته ميشيد.يعني تا چند وقت چيزاي جديد توش كشف ميكنيد و مثل سيمبين نيست كه يه روزه همه چيزش دستتون بياد. نرم افزاراشم تخصصي ترن و حجمشون بيشتره

oghtapost
19-05-2009, 19:14
در کل سیسستم عاملی هست که فقط بیشتر در نصب برنامه های تخصصی و ... مثل دیکشنری - فایل های ورد و غیره به کار میاد البته در بازی ها هم دست کمی از جاوا و سیمبین نداره....

Ogtay
19-05-2009, 19:58
خوب همون دیکشنری یا برنامه های تخصصی که میفرمایید من رو سیمبین هم دیدم.
میشه مثال بهتری بزنید؟

S@nti@go_s&k
19-05-2009, 21:43
سلام دوست عزیز دیکشنری و بازی هاش خیلی بهتر و با کیفیت تر از سیمبین و جاوا هستش

بازیهای گرافیک بالایی داره

اینترنت این گوشی ها خیلی عالی هستن مثله PC

خیلی راحت میتونین چت کنید و ایمیل هاتونو چک کنید فقط با یه سیم ایرانسل

برنامه های خیلی کاربردیتری داره

تم های جالب که کل ویندوزتونو میتونین تو دستتون بگیرین و شخصیش کنید با اسکیرین هوم های مختلف خلاصه دنیایی داره واسه

خودش که سیمبینو جاوا هیچ وقت نمیتونن با ویندوز برابری کنن.

خوب همون دیکشنری یا برنامه های تخصصی که میفرمایید من رو سیمبین هم دیدم.

خیلی تخصصی تر از اون که فکر میکنی واسه ویندوز

merikh_merikh
22-05-2009, 07:12
سلام.
دوستان در خوب بودن ويندوز شکي نيست ولي سيمبين هم براي خودش حرف هايي داره اگر حرفي نداشت تا الان سر پا نبود.
در کل به نظره من هر کي با توجه به نيازش ميتونه يکي را انتخاب کنه.