PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ۩۞درخواست فوری برنامه ی دانلود از رپیدشر۞۩

djjamal
18-05-2009, 10:50
سلام دوستان خودم میدونم که هیچ برنامه ای محدودیت های رپیدشر رو از بین نمی بره:41: و باید اکانت خریدو رپیدباز و رپید ها و غیره وغیره و غیره:31:ولی چون بازم قضیه رو کم کنیه:31: یه برنامه میخوام که بتونیم لااقل باهاش دو تا فایل به صورت همزمان با سرعت خوب دانلود کنم فقط سرعتش خوب باشه و مثل اون Universal Share Downloader یا Free Rapidshare Downloaderیا Auto Rapid Downloader و بقیه نباشه که اعصاب آدمو خورد میکنن.:19:بابا این همه برنامه میسازن باید بلاخره یکیش کار کنه.جون من یکی دو تا برنامه خوب بزارین.ممنون میشم.:20:

djjamal
19-05-2009, 12:16
ای بابا بازم کسی پیدا نشد به ما محل بزاره.ترخدا یکی یه جوابی به ما بده.

rezapassword
19-05-2009, 17:15
سلام بهترین برنامه در این ضمینه rapidshare plus هست . هر چی گشتم لینکی از این برنامه جز در راپید پیدا کنم نبود .
ببین خودت میتونی پیدا کنی ؟
اسمش کافیه دیگه ؟
یکی هم هست حجمش 11 مگه اما کارش عالیه اسمشو یادم نیست خاستی بگو ؟

rezapassword
19-05-2009, 17:19
اقا شانس شما پیدا کردم
:

Rapidshare Plus یک نرم افزار کوچک و پرتابل (بدون نیاز به نصب) است که به کاربران اجازه دانلود کردن لینک های رپیدشیر را می دهد.البته در این برنامه امکان دانلود همزمان فایل ها وجود ندارد ، اما می توانید لینک های موردنظر خود را به برنامه بدهید تا یکی پس از دیگر بصورت خودکار دانلود شود.
همچنین از امکانات این برنامه می توان به قابلیت تنظیم زمان برای شروع و خاتمه دانلودها اشاره کرد. به دلیل اینکه نرم افزارهای زیادی برای دانلود از رپیدشیر وجود دارد و خیلی از آنها عملا غیرقابل استفاده هستند ، این برنامه تست شده است و (فعلا) بدرستی عمل می کند. + این برنامه برای اجرا نیازمند نسخه ۲ به بالای NET Framwork. است که می توانید آن را از سایت مایکروسافت دانلود کنید ، همچنین این برنامه در اکثر CD/DVD مجموعه نرم افزارهای موجود در بازار نیز یافت می شود.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

djjamal
23-05-2009, 16:58
اقا شانس شما پیدا کردم
:

Rapidshare Plus یک نرم افزار کوچک و پرتابل (بدون نیاز به نصب) است که به کاربران اجازه دانلود کردن لینک های رپیدشیر را می دهد.البته در این برنامه امکان دانلود همزمان فایل ها وجود ندارد ، اما می توانید لینک های موردنظر خود را به برنامه بدهید تا یکی پس از دیگر بصورت خودکار دانلود شود.
همچنین از امکانات این برنامه می توان به قابلیت تنظیم زمان برای شروع و خاتمه دانلودها اشاره کرد. به دلیل اینکه نرم افزارهای زیادی برای دانلود از رپیدشیر وجود دارد و خیلی از آنها عملا غیرقابل استفاده هستند ، این برنامه تست شده است و (فعلا) بدرستی عمل می کند. + این برنامه برای اجرا نیازمند نسخه ۲ به بالای NET Framwork. است که می توانید آن را از سایت مایکروسافت دانلود کنید ، همچنین این برنامه در اکثر CD/DVD مجموعه نرم افزارهای موجود در بازار نیز یافت می شود.

داداش خیلی ممنونم ازت.همین که آقایی کردی جواب منو دادی خودش خیلیه ولی این نرم افزار rapidshare plusکه شما میگی خیلی خفنه و خودم دارمش و نسخه جدیدش رو هم دارم این مال شما خیلی قدیمیه اگه خواستی بگو بزارم یا تو گوگل یه سرچ بزنی فراوونه مثلا این عکسهای ورژن 4 هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی نمیدونم چه بدبختیه کار نمی کنه.میدونم که برای اجراش باید مایکروسافت نت فریم ورک رو باید نصب کنم و ورژن 2 تا 3.5 این نرم افزار رو هم دارم نصب میکنم همین پنجره بالا میاد لینک رو اد میکنم اینترنت رو وصل میکنم بعد شروع میکنه به دانلود ولی با چه سرعتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!فکر میکنم سرعتش 1بایت بر ساعت باشه در حالی که وقتی خودم به صورت فری از رپیدشر دانلود میکنم سرعتم حداقل 50kb بر ثانیه میشه(20 دقیقه ای 50 مگ میاد بالا) ,حالا موندم چرا این نرم افزار واسه من اینجوریه اگه میشه یکم راهنمایی کنید.

maasoum
23-05-2009, 23:38
دوست عزیز
من برنامه mass downloader رو بهت پیشنهاد میکنم، این برنامه از لحاط تعداد دانلود همزمان محدودیت نداره در ضمن سرعت خوبی هم داره، من که خودم همیشه از این اسنفاده میکنم، اینم لینک دانلودش:

با آرزوی موفقیت.................

rezapassword
24-05-2009, 10:20
دوست گلم
بهترین رو برات پیدا کردم
علاوه بر راپید از مگا اپلود و.. هم میشه دان کنی
نرم افزار Tucan maneger نرم افزاری کاملا رایگان و متن باز (open source) است که با استفاده از آن قادرید تا از سایتهای معروف بارگیری فایل از جمله : Megaupload, Rapidshare, Gigasize و Mediafire و … به آسانی دانلود کنید !
به طور مثال تنها کافی است لینک Rapidshare‌ فایل مورد نظر خود را به نرم افزار tucan manager داده تا به صورت اتوماتیک و بدون دردسر نرم افزار اقدام به شروع دانلود فایل کند .
» شایان ذکر است نرم افزار مدیریت دانلود توکان نسخه مخصوص سیستم عامل لینوکس هم دارد.
اینم صفحه دان :

حالا بگو رضا بده

djjamal
30-05-2009, 17:45
دوست عزیز
من برنامه mass downloader رو بهت پیشنهاد میکنم، این برنامه از لحاط تعداد دانلود همزمان محدودیت نداره در ضمن سرعت خوبی هم داره، من که خودم همیشه از این اسنفاده میکنم، اینم لینک دانلودش:

با آرزوی موفقیت.................

سلام خوب این کارو با آثی دی ام یا هر نرم افزار دیگه ایم میشه کرد من میخوام از رپیدشر دانلود کنم آخه.

djjamal
30-05-2009, 17:46
دوست گلم
بهترین رو برات پیدا کردم
علاوه بر راپید از مگا اپلود و.. هم میشه دان کنی
نرم افزار Tucan maneger نرم افزاری کاملا رایگان و متن باز (open source) است که با استفاده از آن قادرید تا از سایتهای معروف بارگیری فایل از جمله : Megaupload, Rapidshare, Gigasize و Mediafire و … به آسانی دانلود کنید !
به طور مثال تنها کافی است لینک Rapidshare‌ فایل مورد نظر خود را به نرم افزار tucan manager داده تا به صورت اتوماتیک و بدون دردسر نرم افزار اقدام به شروع دانلود فایل کند .
» شایان ذکر است نرم افزار مدیریت دانلود توکان نسخه مخصوص سیستم عامل لینوکس هم دارد.
اینم صفحه دان :

حالا بگو رضا بده

آقا رضا مثل اینکه اینو دارم برم تست کنم.داداش تو تاج سر مایی نوکرتم هستیم.:20:

p_s_m
31-05-2009, 07:40
این tucan manager چیز خوبیه منم باهاش کار میکنم :27:

bersam
31-05-2009, 08:37
در واقع من خيلي دنبال اينا رفتم ! ولي اكثرا يا سرعتشون خوب نيست ! يا سر كاري هستن !

بيشنهاد من اينه :

به وسيله ي اين مستقيم كنين :انصافا سرعتش فوق العاده هست !!!

براي كرفتن ربيد ليج و سايت هايي مثل اين هم به اين تابيك مراجعه كنيد !!!

Ghaioom
31-05-2009, 15:49
سلام

اگه از Free استفاده می کنید از این برنامه استفاده کنید.
همه کا رو انجام میده.هر چند تا لینک داری بهش میدی بعد اون برات انجام میده .
در موقعی لازمه که میخوای به کارت برسی و اتوماتیک بخوای چیزی رو دانلود کنی. :27:

RapidShare Plus 4

djjamal
31-05-2009, 16:51
در واقع من خيلي دنبال اينا رفتم ! ولي اكثرا يا سرعتشون خوب نيست ! يا سر كاري هستن !

بيشنهاد من اينه :

به وسيله ي اين مستقيم كنين :انصافا سرعتش فوق العاده هست !!!

براي كرفتن ربيد ليج و سايت هايي مثل اين هم به اين تابيك مراجعه كنيد !!!

ممنون داداش میرم چند تا از این سایتها رو تست کنم. اما همشون محدودیت در حجم و تعداد دانلود دارن اگه میشه یه چند تا سایت خوب بهم معرفی کن که لااقل محدودیت دانلود فریشون کمتر باشه و یکم هم در مورد رپیدلیچ توضیح بده که چیه و چه جوری باید ازش استفاده کرد.:20:

djjamal
31-05-2009, 16:52
سلام

اگه از Free استفاده می کنید از این برنامه استفاده کنید.
همه کا رو انجام میده.هر چند تا لینک داری بهش میدی بعد اون برات انجام میده .
در موقعی لازمه که میخوای به کارت برسی و اتوماتیک بخوای چیزی رو دانلود کنی. :27:

RapidShare Plus 4

ممنون از لطفت داداش ولی این برنامه رو خودم چند خط بالاتر معرغی کردم که:20:.مشکل اصلی من با این برنامه اینه که وقتی یه فایل دانلود میکنم و نوبت به بقیه میرسه 12 بار ارور رپید شر رو گزارش میکنه و بعد فایل بعدی رو دانلود میکنه که خودش حدود نیم ساعت طول میکشه.:41:چیکار کنم؟!:19:

amir_rahmani
31-05-2009, 16:55
همه ی برنامه ها یک سری اشکالاتی دارن.
راپیدشیر هم که دیگه این همه احمق نیست.