PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایرانسلی ها حق خودتان را بگیرید

shamabady
17-05-2009, 21:08
نمیدونم چقدر از gprs ایرانسل استفاده میکنید
ولی اگر کاربر gprs باشید حتما میدانید که ایرانسل در تبلیغات خود اعلام میکند که از ساعت 11 شب به بعد تعرفه به 2 ریال کاهش می یابد
واگر تو این ساعات تعرفه تخفیفی از gprs استفاده کرده باشید متوجه شده اید که این امر اداعایی بیش نیست

مشکل از این جاست که ساعت gprs ایرانسل بر اساس ساعت جهانی تنظیم شده یعنی الان که در 6 ماه اول سال
هستیم اختلاف ساعت ایران با ساعت جهانی 4.5 ساعت میباشد

که این اشکال باعث شده که به جای ساعت 11 شب ساعت 3.5 نصفه شب تعرفه تخفیفی اعمال شود و بسیاری از کاربران بدون اطلاع از ین امر و به هوای این که از ساعت 11 به بعد اینترنت 2 ریال برای هر کیلو بایت میشود اقدام به استفاده از gprs در این ساعت میکنند که به نوع خود میتوان گفت کلاه برداری است
این مشکل 7 الی 8 ماه است که وجود دارد با چند نفر از دوستان بسیار جدی پیگیر این قضیه شدیم و از طریق روابط عموی ایرانسل هم اقدام کردیم و از طریق قسمت فنی و..... ولی گوش کسی بدهکار این حرف ها نبود

تصمیم گرفتیم که یک اعتراض نامه تنظیم کرده و امضا جمع کنیم شاید کار ساز باشد
از دوستان میخواهم به لینک زیر بروند و اعتراض خود را ثبت کنند
با تشکر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Elena_sa
17-05-2009, 21:43
من قبلا خیلی از اینترنتش استفاده میکردم
زمانی که پنجشنبه و جمعه ها رایگان بود.
ولی سرعتش خیلی کم بود.
ولی با اعتراض هم فکر نکنم بتونین کاری بکنین ولز از هیچی بهتره.
راستی این از ساعت یازده شب تا ساعت چند صبح بوده؟
خوب وقتی نزدیک پنج ساعت اختلاف داره صبح پاشین استفاده کنین دیگه بهتر نیست؟

Viren
17-05-2009, 22:08
حق خودمان را بگیریم؟

فکر می کنی ایرانسل پولمون رو پس میده؟

Mahdi/s
17-05-2009, 22:09
کدوم یکی از حرفای ایرانسل درست بوده.......که این یکی باشه..........

Saman-tci
18-05-2009, 00:08
دوست من در ضمن شما فکر میکنی حالا با امضاء کردن این طومار فکری به این ملت میکنن ....؟!!!!!!!
.
مگه تا الان هر کسی چیزی بهشون گفته انجام دادن ...؟

bia2entezar
18-05-2009, 00:37
نمیدونم چقدر از gprs ایرانسل استفاده میکنید
ولی اگر کاربر gprs باشید حتما میدانید که ایرانسل در تبلیغات خود اعلام میکند که از ساعت 11 شب به بعد تعرفه به 2 ریال کاهش می یابد
واگر تو این ساعات تعرفه تخفیفی از gprs استفاده کرده باشید متوجه شده اید که این امر اداعایی بیش نیست

مشکل از این جاست که ساعت gprs ایرانسل بر اساس ساعت جهانی تنظیم شده یعنی الان که در 6 ماه اول سال
هستیم اختلاف ساعت ایران با ساعت جهانی 4.5 ساعت میباشد

که این اشکال باعث شده که به جای ساعت 11 شب ساعت 3.5 نصفه شب تعرفه تخفیفی اعمال شود و بسیاری از کاربران بدون اطلاع از ین امر و به هوای این که از ساعت 11 به بعد اینترنت 2 ریال برای هر کیلو بایت میشود اقدام به استفاده از gprs در این ساعت میکنند که به نوع خود میتوان گفت کلاه برداری است
این مشکل 7 الی 8 ماه است که وجود دارد با چند نفر از دوستان بسیار جدی پیگیر این قضیه شدیم و از طریق آقای کریم بیگی مدیر روابط عموی ایرانسل هم اقدام کردیم و از طریق قسمت فنی و..... ولی گوش کسی بدهکار این حرف ها نبود

تصمیم گرفتیم که یک اعتراض نامه تنظیم کرده و امضا جمع کنیم شاید کار ساز باشد
از دوستان میخواهم به لینک زیر بروند و اعتراض خود را ثبت کنند
با تشکر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون حسین جان...

منم از دوستانم خواهش می کنم که امضا کنند

انشالله که این مشکل برطرف بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید]

shamabady
18-05-2009, 00:37
حالا ما تلاشمون رو میکنیم
اگه این خبرا به خبر گزاریها برسه اون وقته که دولت میفهمه دیگه بعدش میدونی که منتظرن فقط یک چیز بشه بعد علیه ایرانسل جوسازی کنند
که ایرانسل و مجبور به تصحیح میکنند
شما تو نت این خبرو پخش کنید من بهتون قول میدم اصلا نیاز به امضا و این حرفا نیست و درست میشه
چون تا حالانمیدونم برای چی کسی برای این مشکل اقدامی نکرده

iman_s
18-05-2009, 01:12
:دی
:8:
:5:

shahshahani
18-05-2009, 08:57
:دی
:8:
:5:
اين بنده خدا از شادي تو پوست خودش نميگنجه...:31:

rezaete
18-05-2009, 09:38
خوب وقتی به جای ساعت 11 ، ساعت 3.5 شروع میشه ، بجای اینکه ساعت 5 ( یا 6) تموم بشه ، ساعت 9.5 ( یا 10.5) تموم میشه . اینجوری که بهتره ...

shamabady
18-05-2009, 10:26
خوب بهتره به شرطی که ملت اطلاع داشته باشن

Elena_sa
18-05-2009, 14:16
کدوم یکی از حرفای ایرانسل درست بوده.......که این یکی باشه..........
جایزه هایی که میدن درسته. من خودم میشناسم کسی رو که یک سیم کارت اعتباری خرید و یک پراید برنده شد.
مال سال پیش بود این قضیه.
ولی تعرفه هاش یکم بالاس.
مثلا مکالمش خیلی بالاس. مثلا یک دقیقه صحبت میکنی 70 تومن به بالا از اعتبارت کم میشه.
اس ام اس هاشم یکم هزینش زیاده. که اونم اگه مثل همراه اول کنه که فارسی ارزون تر بشه میاد پایین.

خوب وقتی به جای ساعت 11 ، ساعت 3.5 شروع میشه ، بجای اینکه ساعت 5 ( یا 6) تموم بشه ، ساعت 9.5 ( یا 10.5) تموم میشه . اینجوری که بهتره ...
منم همینو گفتم دیگه. به نظر من همین بهتره
خوب بهتره به شرطی که ملت اطلاع داشته باشن

خوب اطلاع رسانی میکنیم.:31::31:

Mahdi/s
18-05-2009, 21:25
جایزه هایی که میدن درسته. من خودم میشناسم کسی رو که یک سیم کارت اعتباری خرید و یک پراید برنده شد.
مال سال پیش بود این قضیه.
ولی تعرفه هاش یکم بالاس.
مثلا مکالمش خیلی بالاس. مثلا یک دقیقه صحبت میکنی 70 تومن به بالا از اعتبارت کم میشه.
اس ام اس هاشم یکم هزینش زیاده. که اونم اگه مثل همراه اول کنه که فارسی ارزون تر بشه میاد پایین.
من ایرانسل ندارم..........فکر میکنم خیلی دزده...........چون هرکی که داره من ندیدم راضی باشه....همش میناله

IP007
18-05-2009, 21:51
من ایرانسل گرفتم تو یه ماه حدود 10 تا کارت شارژ خریدم ، کاش قیمتاشو میورد پایین

shamabady
18-05-2009, 23:05
چرا من خیلی راضیم به یک تار مسیشم به همراه اول نمیدم :d

Mahdi/s
19-05-2009, 13:41
چرا من خیلی راضیم به یک تار مسیشم به همراه اول نمیدم
از 10نفر...بالاخره 1نفر باید راضی باشه

احمد ترابی
19-05-2009, 14:53
این شرکت ایرانسل فقط حقه باز تشریف داره
همراه اول خیلی بهتر از ایرانسل هست
اصلا اگه به من بود درشو تخته میکردم

ferdfe
19-05-2009, 15:08
اقا ما يه غلطي كرديم اين اهنگ پيشواز رو ثبت نام كرديم
حالا هر كاري مي كنم كنسل نميشه هر ماه هم 500 تومان از حساب بر مي دارن تمديدش مي كنن :13:

amirsaeed
19-05-2009, 17:51
ولی تعرفه هاش یکم بالاس.

من قصد طرف داری ندارم ولی متاسفانه اکثرا تعرفه سیم کارت دائمی دولتی رو با اعتباری ایرانسل مقایسه میکنن... و این اشتباست .... دائمی با دائمی و اعتباری با اعتباری .... این یکی از نوشته های خودمه اینجا میزاریم ...

(((((تعرفه ها در مورد سيم کارت اعتباري همراه اول از اين سيم کارت به سيم کارت هاي اعتباري، دائمي و تلفن ثابت، در ساعات پيک و مکالمه استاني 670 ريال و بين استاني در ساعات پيک 1129 ريال و هزينه ارسال پيامک 160 ريال است.)))))

((تعرفه کارکرد ارتباط مشترکین تلفن همراه اعتباری همراه اول به سمت شبکه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برای هر دقیقه مبلغ 937 ریال تعیین شده است. )) ولی ایرانسل اعتباری به خطوط دیگه میشه 852 ریال واسه اعتباری ایرانسل پس
میبینی که از 919 به ایرانسل(937 ریال) گرونتر از ایرانسل به 919 (852 ریال) ....

تازه اینا بدون طرح های تشویقی ایرانسل هست ... پس ایرانسل نه تنها بیشتر نیست بلکه تو مواردی ارزون تر هم هست ...

فقط تعرفه تماس از تلفن ثابت به ایرانسل بیشتر از همراه اول هست که البته عوضش شما دیگه هزینه بین شهری نمیدی ... بنابراین اگه یه دو دو تا حساب کنی میبینی ایرانسل به صرفه تر هست ...

البته خوب فقط یه مزیت همراه اول داره تو بخش تعرفه ها اونم اینه که تعداد مشترکاش بیشتره ... اونم برمیگرده به 15 سال عمر ش در برابر 2 سال عمر ایرانسل ...

حالا دیگه خودت قضاوت کن ...

amirsaeed
19-05-2009, 17:52
اقا ما يه غلطي كرديم اين اهنگ پيشواز رو ثبت نام كرديم
حالا هر كاري مي كنم كنسل نميشه هر ماه هم 500 تومان از حساب بر مي دارن تمديدش مي كنن :13:

بابا کاری نداره که یه تماس با 140 بگیر .... خب 140 واسه همین کاراست ... تو سیستم به این گستردگی این جور مشکلات پیش میاد ...

halflife g
19-05-2009, 18:03
بابا بی خیال با اعتراض و امضا و ..... کار به جایی نخواهید برد باید بسوزیم و بسازیم

dampayi
19-05-2009, 18:52
خوب و بد بودن این موضوع مهم نیست!!
این که اونا کاری می کنن یا نه هم مهم نیست!!
اصلا این چیزا اهمیت نداره !

مهم اینه که ما با ایرانسل بدیم با هر بهانه ای هم که می تونیم باید بهشون گیر بدیم !!!!!!!!!!!!!

winter+girl
19-05-2009, 20:10
نخیر مهم اینه که همه شون گرون میگن همراه اول و دوم هم نداره
فقط به فکر پول خودشونن اونم به هر قیمتی که شده

osmaan
20-05-2009, 10:28
من قصد طرف داری ندارم ولی متاسفانه اکثرا تعرفه سیم کارت دائمی دولتی رو با اعتباری ایرانسل مقایسه میکنن... و این اشتباست .... دائمی با دائمی و اعتباری با اعتباری .... این یکی از نوشته های خودمه اینجا میزاریم ...

(((((تعرفه ها در مورد سيم کارت اعتباري همراه اول از اين سيم کارت به سيم کارت هاي اعتباري، دائمي و تلفن ثابت، در ساعات پيک و مکالمه استاني 670 ريال و بين استاني در ساعات پيک 1129 ريال و هزينه ارسال پيامک 160 ريال است.)))))

((تعرفه کارکرد ارتباط مشترکین تلفن همراه اعتباری همراه اول به سمت شبکه شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل برای هر دقیقه مبلغ 937 ریال تعیین شده است. )) ولی ایرانسل اعتباری به خطوط دیگه میشه 852 ریال واسه اعتباری ایرانسل پس
میبینی که از 919 به ایرانسل(937 ریال) گرونتر از ایرانسل به 919 (852 ریال) ....

تازه اینا بدون طرح های تشویقی ایرانسل هست ... پس ایرانسل نه تنها بیشتر نیست بلکه تو مواردی ارزون تر هم هست ...

فقط تعرفه تماس از تلفن ثابت به ایرانسل بیشتر از همراه اول هست که البته عوضش شما دیگه هزینه بین شهری نمیدی ... بنابراین اگه یه دو دو تا حساب کنی میبینی ایرانسل به صرفه تر هست ...

البته خوب فقط یه مزیت همراه اول داره تو بخش تعرفه ها اونم اینه که تعداد مشترکاش بیشتره ... اونم برمیگرده به 15 سال عمر ش در برابر 2 سال عمر ایرانسل ...

حالا دیگه خودت قضاوت کن ...

به شدت تایید میشه
شما که از ایرانسل اینقدر بد میگید چرا وقتی بعد از پایان دوره سیم کارت های 360 تومنی همراه اول اعلام میکنن که 50 هزار تومن بیشتر از مردم برای مالیات گرفتن و این پول رو مخابرات به دولت هم نداده در واقع پول تو جیب خودش رفته و از اون موقع تا حالا هم حتی 1 ریالشو هم ندادن

winter+girl
20-05-2009, 17:07
از اون موقع تا حالا هم حتی 1 ریالشو هم ندادن
به کی ندادن به ما یا دولت؟
ما چه کاره دولت داریم؟
مهم اینه به ما دادن

majid.khaledi
20-05-2009, 20:51
سلام
بابا یکی حقه این sms هایی که pending میمونه و پولش از بین میره و تماس هایی که صدا همش قطع و وصل میشه رو بگیره...!!!
ای ایرانسل...:41::2:

shamabady
21-05-2009, 08:05
فکر کنم که پیگیری ها به نتیجه رسیده
ظاهرا دیشب چند تا از دوستان تست کرده بودند و از ساعت 11 به بعد تعرفه 2 ریال شده بود
حالا شنبه خودم تست میکنم نتیجه رو میزارم

f.kh0511
21-05-2009, 09:45
سلام
بابا یکی حقه این sms هایی که pending میمونه و پولش از بین میره و تماس هایی که صدا همش قطع و وصل میشه رو بگیره...!!!
ای ایرانسل...:41::2:

این دوستمون راست میگه چرا به خاطر sms هایی که نمیرسن باید هزینه کم شه؟؟
این چه وضعیه؟؟؟

007saeed
21-05-2009, 10:39
دیدم همه دارین اعتراض می کنین من هم بساط
پاچه خوری را پهن کردم.

bia2entezar
21-05-2009, 14:33
خدا رو شکر پیگیری ها جواب داد و این مشکل برطرف شده
از همه عزیزانی که امضا کردن تشکر می کنم

امضا اینترنتی رو هم بستم تا کسی نره امضا کنه

موفق باشید

moz
22-05-2009, 15:03
ایرانسل = کلاه بردار X کلاه بردار X کلاه بردار
من که دیگه اصلا ایرانسل رو قبول ندارم
یه زمانی خوب بود ولی الان دیگه . . .
مشکلاتش : مشکلات دائمی جی پی آر اس که همش قطعه ، پول کم کردن وقتی که اس ام اس ارسال نمیشه ، قطع و وصلی صدا ، خط ندادن ، مشکل آنتن ، مشکل ارسال اس ام اس ، تبلیغات مزاحم ، کم کردن شارژ بی دلیل ، خراب بودن بعضی کارت شارژها و عدم پیگیری توسط واحد پشتیبانی 140 ( 3 بار این مشکل واسم پیش اومد) و . . .
مزیت ها : می توانید با ایرانسل مزاحم مردم شوید بی آنکه شناخته شوید D:

winter+girl
22-05-2009, 22:04
مشکلاتش : مشکلات دائمی جی پی آر اس که همش قطعه ، پول کم کردن وقتی که اس ام اس ارسال نمیشه ، قطع و وصلی صدا ، خط ندادن ، مشکل آنتن ، مشکل ارسال اس ام اس ، تبلیغات مزاحم ، کم کردن شارژ بی دلیل ، خراب بودن بعضی کارت شارژها و عدم پیگیری توسط واحد پشتیبانی 140 ( 3 بار این مشکل واسم پیش اومد) و . . .

ایرانسلی ها حق خودتان را بگیرید
فکر نکنم دیگه چیزی واسه گرفتن مونده باشه

Mohandes_mansour
23-05-2009, 18:18
ایرانسل = کلاه بردار X کلاه بردار X کلاه بردار
من که دیگه اصلا ایرانسل رو قبول ندارم
یه زمانی خوب بود ولی الان دیگه . . .
مزیت ها : می توانید با ایرانسل مزاحم مردم شوید بی آنکه شناخته شوید D:

شما چه دل پری از این ایرانسل داری !! تنها مزیتی که داره همونه که شما نوشتی ؟!:31:
چندتا از مشکلاتی رو که نوشته بودی رو من قبول دارم،فبه جزء خراب بودن بعضی کارت شارژها ( چون تا حالا برای خودم پیش نیومده:21:)
و کم کرئن شارژ بی دلیل.
بقیه رو تقریبا قبول دارم!:41:

موفق باشید.:11:

majid_sd2009
24-05-2009, 09:04
ای بابا شما چه دل پری دارین از ایرانسل.
اگه این ایرانسل نبود الان همراه اول سیم کارت دونه ای 500 تومن مینداخت تو پاچتون اونم ثبت نامی.
اگه ایرانسل نبود همراه اول نه به فکر اس ام اس میفتاد نه به فکر mms , gprsکه اونم کار نمیکنه.
ولی ایرانسل همون اولی که اومد هم پیامکش فعال بود هم اینترنت پیام تصویری.
دو سال پیش ما تو کلاس برا بچه ها عکس میفرستادیم. نگین بلوتوث بوده که نبود. چون بیشترشون گوشیهایی داشتن که بلوتوث نداشت. مثل k310که اون زمان همه یکی داشتن و کلاس میزاشتن با همون.
تازه رایگان هم بود هم پیامکش هم اینترنتش و هم پیام تصویریش.تعرفه شم مناسب بود تا اینکه نمیدونم چی شد کشیدن بالا.
این همراه اول فقط آنتن دهیش خوبه.که اوننم طی چندین سال اینجوری شده ولی ایرانسل تو دو سال بیشتر جاها رو پوشش داده.اگه ایرانسل نمیومد که حس رقابتی وجود نداشت و همراه اول همونجوری گرون بود و هیچ امکاناتی نداشت.و هیچ وقت هم اعتباریش نمیومد و شما نصفتون موبایل نداشتین.
من که همون اول که ایرانسل اومد رفتم خریدم 30 تومن.بعد یک سال هم همراه اول خریدم.الانم از هردوش استفاده میکنم و رازی هستم از هر دوش. بعضی جاها یکی خوب آنتن نمیده باز این یکی آنتن میده: دی
الان که فک نکنم کسی از اینترنت ایرانسل استفاده کنه. من خودم بعضی وقتها چند دقیقه ای با خود گوشی میرم.
ولی زمانی که رایگان بود همشه گوشیم وصل بود به کامپیوتر و استفاده میکنم.یادش بخیر خدا بیامرز w810 چقد گرون خریدمش به اندازه n81پول دادم اون زمان. الان فک کنم نوش150 باشه.ولی عجب چیزی بود کلی منوی فلش ریخته بودم توش.

majid_sd2009
24-05-2009, 09:16
مزیت ها : می توانید با ایرانسل مزاحم مردم شوید بی آنکه شناخته شوید D: __________________
من تا حالا از ایرانسل قطع و وصلی صدا ندیدم. فقط بعضی جاها که آنتن کم میشه صدای خودت هم میپیچه تو گوشیت.
تبلیغات هم اصلا نداشتم.ولی همراه اول ماشالله از اینترنت هوشمند گرفته تا دانشگاه آزاد تبلیغ میکنه.
شارژ هم بی دلیل از من کم نشده و تمامپیامهام هم به مقصد رسیده. البته مثلا شاید چندت ا نرسیده باشه.
اون کارت شارژ ها رو هم هزار بار اعام کردن که از مراکز و جاهای معتبر بخرین. وقتی میری از بغالی کوچتونم میخری. معلومه اونجوریه. خصوصا این که الان من دیدم رو کاغذ با خودکار مینویسن.! برین از مراکزش بخیرید و اونا مسول هستن تا همونجا برات شارژ کنن. تازه من میرم از نمایندگیش شارژ دو تومنی میخرم دونه ای 1500. البته باید حدود 10 تا بخری.
با برو بچ و دوستان جمع میشیم میریم میخریم. یا اینکه من میخوام پنج تومن شارژ کنم سه تا برا خودم دو تومنی میخرم.
این مزاحمتش رو باهات موافقم ولی الان شما به هر ایرانسلی زنگ میزنی میبینی خاموشه. چرا؟ چون ثبت نام نکردن و ایرانسل طبق فشارهایی که بهش اومده همه رو غیر فعال کرده.
دهن من یکی رو که سرویس کرده بودن این مزاحما. منم دیگه میدونستم چجوری رفتار کنم باهاشون. دهنشون سرویس میشد دیگه زنگ نمیزدن.یا خواهر و مادرشون رو جلو چشماشون میاوردم. یا دایورت میکردم. یا میزدم تو لیست سیاه.

inmanam
24-05-2009, 09:37
آره بابا
ایرانسل این mms و gprs رو آورد دیگه .وگرنه همراه اول این چیزا نمی دونست چیه؟؟!!!
البته بستگی به منطقتون و زمان استفاده هم داره....
ایرانسل غروبا تعطیله کلااااااااااااااااااااااا ااا!!!!!!!!

winter+girl
24-05-2009, 12:06
خاطرات مجید: دی

winter+girl
21-06-2009, 18:13
آخرش چی شد؟
رفتیم حقمون رو بگیریم کلا قطع شد

محمد88
21-06-2009, 21:44
من حدود شش ماه بود که از هیچ سرویس خاصیش استفاده نمیکردم...
تا اینکه با این طرح پیشوازش یه چن تومنی کلاه سرمون گذاشت...
من نمیدونم چرا تو اس ام اساشون نمیگن که واستون پول میفته...ولی در کل اگه کلاه برداریاشون
رو بذاری کنار سیم کارت خوبیه...

amir_rahmani
21-06-2009, 21:46
کی جواب میده؟
دلت خوشه.....

Majid-6120
21-06-2009, 22:04
من یه سیم کارت دائمی دارم که 70 هزار تومن به خاطر همین GPRS بدهی داره.....این سیم کارت دوسال پیش خریدم...تا الان هر روز یه نامه میاد که اگه تا فلان روز بدهی رو ندی خط و شمارت حذف میشه....دو ساله داره همین طوری از این نامه ها میاد درخونه و هنوز هیچ خبری نیست!نمیدونم سیم کارت رو چیکار کنم؟

محمد88
21-06-2009, 22:29
اون کارت شارژ ها رو هم هزار بار اعام کردن که از مراکز و جاهای معتبر بخرین. وقتی میری از بغالی کوچتونم میخری. معلومه اونجوریه. خصوصا این که الان من دیدم رو کاغذ با خودکار مینویسن.! برین از مراکزش بخیرید و اونا مسول هستن تا همونجا برات شارژ کنن. تازه من میرم از نمایندگیش شارژ دو تومنی میخرم دونه ای 1500. البته باید حدود 10 تا بخری.
فکر میکنم گرفتن شارژ از عابر بانک ساده ترین و
کم هزینه ترین راه باشه...

Majid-6120
21-06-2009, 22:32
فکر میکنم گرفتن شارژ از عابر بانک ساده ترین و
کم هزینه ترین راه باشه...

به نظر من شاید کم هزینه باشه ولی ساده ترین نیست.ای قضیه کارت های شارژ هم فقط واسه رو کم کنی همراه اوله!

winter+girl
22-06-2009, 12:00
خوب چه ربطی به موضوع تاپیک داره مگه حقمون رو کردن کارت شارژ دارن پخش میکنن؟
من میگم چرا نتش قطع شده؟
واسه همه همینه؟

hessam333
29-06-2009, 15:01
آره میدونستم اینو
بابا ایرانسل که به حرف ماها کاری نداره!
یه سری برو سایت ایرانسل ببین اصلا انگار نه انگار سالی 1بار هم آپدیت نمیشه!!!
البته همونطوری که دوستان گفتن در عوض صبح ها هم به نفعمون میشه شبا میگیریم میخوابیم صبح میریم اینترنت
البته من جدیدا wireless رایگان پیدا کردم دیگه از ایرانسل استفاده نمیکنم سرعتشم خداست