PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب s8300, e66 یا i900 ؟

young_developer
16-05-2009, 01:41
با سلام خدمت تمامی دوستان

می خوام یه گوشی بخرم که اولا" دخترونه باشه! یعنی قیافه اش ظریف و نازک و کوچک باشه و ترجیحا در کشویی داشته باشه (این را گفتم که نگین N95 بگیر! :puke:)
دوما user friendly باشه و کار باهاش راحت باشه و منوش خوب باشه
سوما اشکالات سخت افزاری و نرم افزاری براش پیش نیاد (مثلا N85 بد نبود ولی گفتن مشکل هنگ داره!)
چهارما از نظر کارایی خوب باشه
پنجما سیستم عامل داشته باشه خیلی بهتره

قیمت هم تا 500 تومان خوبه

از بین گوشی های موجود نوکیا و سامسونگ به نظر من این سه مدل خوب هستن:
E66
S8300
i900

به نظر شما از بین این سه مدل گوشی و یا گوشی های مشابه کدوم بهتر هست؟ لطفا" با دلیل بگین کدوم بهتره که من مطمئن بشم و گوشی مناسبی بخرم و باهاش راحت باشم :10:

دو سوال دیگه هم داشتم:
گوشی omnia i900 که صفحه کلید نداره، تاچش چه طوره؟ مشکل خاصی پیدا نمی کنه؟
گوشی s8300 که سیستم عامل نداره در چه حدیه؟ قابلیت هاش در حدی هست که بشه از سیستم عامل نداشتنش صرف نظر کرد؟

با تشکر فراوان

rammmy
16-05-2009, 07:11
به نظر من E66 بگير..من حدود 3 ماه هست خريدم و راضي هستم...خيلي هم ظريفه!!!!...نميدونم چرا كلوپ نداره..هيچ كسي در مورد اين كوچولي گمنام چيزي نميگه...!!با اينكه گوشي كامل و خوبي هست و همه چيز داره!!!!

pulp_152
16-05-2009, 12:12
در مورد i 900 بگم که گوشی خوبیه .. و همه امکانات رو در حد مطلوب و خوب داره .. از جمله دوربین به نسبت خوب ... windows mobile ... و ال س یدی بزرگ ... ولی تو هیچی جز بهترینها نیست .. همرو در حد خوب داره ... و به نظرم اصلا کار عاقلانه ای نیست که با 8300 مقایسه بشه ...

در مورد e66 هم همینطور همه چیز رو در حد خوب معمولی داره ... یکم دوربینش ضعیفه فقط ...

8300 هم به جز سیستم عامل که البته به جاش جاوای خوبی داره ... در چند زمینه جز بهترینها محسوب میشه ...

دوربینش جز بهترینهاست ... تاچش هم جز بهترینهاست با اینکه صفحه کلید هم داره .. کیفیت ال سی دی هم همینطور ...

gps قدرتمندی داره و بازم جز بهترینها حساب میشه ... (موقعیت شمارو به صورت انلاین نشون میده ) که فعلا انحصاریه تا اونجایی که میدونم ...اب و هوای هر جا رو هم که بخواین بصورت انلاین نشون میده

به نظرم از هر 2 تا زیباتره ... و جز زیباترین گوشی هاست

کیفیت ساختش فوق العادست ! و بازم جز بهترینها محسوب میشه ...

فیلمبرداریش اگر بهترین نباشه جز بهترینهاست

اینترفیس گوشی هم جز بهترینهاست

فقط میتونم بهت بگم به جز سیستم عامل همه چی در حد بهترینهاست ! ( البته برای کسانی که سیستم عامل براشون مهم نیس مثل خودم .. کامل ترین گوشیه ) من با wi-fi کار نمیکنم ولی اگه میداشت دیگه نقصی نداشت

هنگ هم به هیچ وجه نداره

موفق باشی

دوستانی که i900 دارن یا اطلاعاتی دارن کمک کنند

young_developer
17-05-2009, 00:16
شما چه مدت هست که گوشی s8300 را دارین؟

pulp_152
17-05-2009, 11:52
2 تا 3 هفته ... به محض این که امد گرفتم

farhooode
17-05-2009, 13:16
i900 خیلی بهتره خودت دستت بگیر ببین کیف میکنی

merikh_merikh
22-05-2009, 07:19
به نظره من بين اين گوشي ها اي900 ويي66 گزينه هاي خوبي ميباشن و باز به نظرم اي900 بهتر از يي66 ميباشد.
شما با توجه به نياز هايي که دارين بين يي66 و اي900 يکي را انتخاب کنيد اخه اين دو گوشي بسيار متفاوت از هم هستن و شما ميتوني با توجه به نيازت بين اينا بهترين را انتخاب کني.