PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه کردن اسپیکر

darklord_8
15-05-2009, 21:55
با سلام و خسته نباشید به همه.
من دو تا اسپیکر گیر آوردم (مال یه ضبط بوده) و الان میخواستم بچسبونمش به سیستم :31:
وقتی مستقیم به پشت کیس وصلش میکنم فایده نداره از یکیش صدا میاد اونم خیلی کم و امکان کم و زیاد کردن صدا هم نداره.اسپیکر اصلی خودم یه ساب با دو تا اسپیکره.لطفا بگید چطوری میتونم اینارو با با هم مچ کنم؟؟؟
اگه خروجی ساب رو با تبدیل به چهار قسمت تبدیل کنم امکان داره ساب بهش فشار بیاد و بسوزه؟؟؟ :21:
ممنون

vioman
16-05-2009, 01:12
با سلام و خسته نباشید به همه.
من دو تا اسپیکر گیر آوردم (مال یه ضبط بوده) و الان میخواستم بچسبونمش به سیستم :31:
وقتی مستقیم به پشت کیس وصلش میکنم فایده نداره از یکیش صدا میاد اونم خیلی کم و امکان کم و زیاد کردن صدا هم نداره.اسپیکر اصلی خودم یه ساب با دو تا اسپیکره.لطفا بگید چطوری میتونم اینارو با با هم مچ کنم؟؟؟
اگه خروجی ساب رو با تبدیل به چهار قسمت تبدیل کنم امکان داره ساب بهش فشار بیاد و بسوزه؟؟؟ :21:
ممنون

دوست عزیز
اسپیکر اصلی سیستم شما چه مدلیه؟
چند خروجی داره؟

اسپیکری که یافت شده:46: چه اطلاعاتی روش نوشته شده ؟(اهم ، وات و ...)

pedram79
16-05-2009, 01:26
سلام دوست عزيز
اگه مستقيما بلندگو رو به پشت كيس وصل كني اصلا فايده نداره چون قدرت خروجي صدا به قدري نيست كه بتونه صدا رو به طور واضح ورسا پخش كنه يابد يه آمپلي فاير سر راهش قرار بدي تا صدا بعد از تقويت از بنگو شنيده بشه

moslem.b
16-05-2009, 08:03
همونطور که پدرام گفت باید آمپلی داشته باشه تا بتونی خروجی خوبی از بلندگوها داشته باشی

darklord_8
16-05-2009, 12:08
اسپیکر خودم TDK S-60 -AC230V-50Hz-25W دو تا خروجی 3.5 میلیمتری داره که اسپیکر کوچیکا بهش وصل میشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پشت بلندگو ها چیزی ننوشته (فقط میدونم مال یه ضبط AIWA قدیمیه)

ویرایش : مدل ضبط هم پیدا کردم (AIWA ca-w37)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

darklord_8
16-05-2009, 19:25
الان اینجوری وصلش کردم.
ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

vioman
17-05-2009, 00:57
اسپیکر خودم TDK S-60 -AC230V-50Hz-25W دو تا خروجی 3.5 میلیمتری داره که اسپیکر کوچیکا بهش وصل میشه.
پشت بلندگو ها چیزی ننوشته (فقط میدونم مال یه ضبط AIWA قدیمیه)

ویرایش : مدل ضبط هم پیدا کردم (AIWA ca-w37)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان اینجوری وصلش کردم.
...
PIC
...
ممکنه مشکلی پیش بیاد؟

دوست عزیز
این تقسیم خروجی نقشی در بیشتر شدن صدا نداره
ممکنه حجم صدا بدلیل تقسیم موازی تا حدودی بیشتر بشه اما این افزایش به برد اسپیکرتون فشار میاره.
همونطور که دوستان هم خدمتتون عرض کردند شما یا باید از اسپیکری استفاده کنید که خروجی بیشتری به شما بده یا از آمپلی فایر استفاده کنید.
البته استفاده از کارت صوت هم راهکار خوبیه اما هزینه ی نسبتا زیادی داره:20:

موفق باشید
:11:

darklord_8
17-05-2009, 10:30
ممنون از کمکتون.
میشه در مورد این آمپلی فایر و کارت صوتی یکم توضیح بدین.میدونم کارشون چیه ولی مدل و ... رو یه راهنمایی کنید ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elena_sa
23-05-2009, 23:07
سلام
شما میتونی کیت یک آمپلیفایر رو بگیری و بسازی
همونجور که دوستان گفتن اینجوری که شما اسپیکر وصل کردین به بردتون فشار وارد میکنه.
باید اسپیکرها رو به صورت سری وصل کنین. الان به صورت موازی نصب شده.
که به صورت سری هم وصل کنین زیاد صداش فرقی نمیکنه.

vioman
23-05-2009, 23:55
ممنون از کمکتون.
میشه در مورد این آمپلی فایر و کارت صوتی یکم توضیح بدین.میدونم کارشون چیه ولی مدل و ... رو یه راهنمایی کنید ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز
راهکاری که شما با اضافه کردن این 2 اسپیکر پیش رو گرفتید با خرید کارت صوت گرون قیمت یا آمپلی فایر دچار مشکل میشه.
شما با این کار حداقل باید 30 الی 40 هزار تومان هزینه کنید تا حدود 30 درصد قدرت صدایی بیشتری دریافت کنید ! ، این کار اصلا عاقلانه نیست .
اگر بتونید بورد های پری آمپلی فایر ارزون قیمت رو پیدا کنید و با کمی حوصله اون رو سوار کنید نتیجه ی نسبتا مطلوبی بهمراه داره ، در غیر این صورت به نظر من هزینه کردن برای گرفتن حداکثر توان این 2 اسپیکر آنچنان به صرفه نیست:46:

موفق باشید:11:

mavesta
06-06-2009, 08:14
سلام
ضبط صوت شما ورودی نداره؟ معمولا اگه داشته باشه با کلمه AUX یا بعضی وقت ها هم با IN مشخص میشه. اگر ورودی داشته باشه میتونید از این ورودی بجای استفاده از آمپلی فایر استفاده کنید ولی بدیش اینه که خود ضبط صوت کلی فضا اشغال میکنه.

darklord_8
06-06-2009, 11:49
ممنون. نگاه میکنم ببینم میشه وصلش کرد

darklord_8
06-06-2009, 13:40
ممنون اینی که شما گفتید شد. الان اسپیکرا به ضبط وصله .اسپیکر کامپیوتر هم به ساب.
فقط الان همونطور که گفتید ضبط زیاد جا میگیره و اینکه هرکدوم ولوم خودشونو دارن!
ممنون از راهنماییتون