PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل

deluge28
15-05-2009, 21:11
سلام دوستان .. یه مشکل عجیب پیش اومده ... کامپیوترم بعد از اینکه به اینترنت وصل میشم و اینترنت اکسپلورر یا فایر فاکس رو باز میکنم ، هیچ اتفاقی براش نمیفته ، نه page cannot be desplayed میاد و نه هیچ چیز دیگه، همینطور صفحش فقط فکر میکنه، اول گفتم شاید از isp باشه (شاتلadsl)، بعدش از دایل آپ امتحان کردم، اونم همینطوری بود، از لپ تاپ امتحان کردم، وصل شد...بنظرتون چه اتفاقی افتاده، از دیشب اینطوری شده...
ممنون..

nw_nk
16-05-2009, 10:03
سلام دوستان .. یه مشکل عجیب پیش اومده ... کامپیوترم بعد از اینکه به اینترنت وصل میشم و اینترنت اکسپلورر یا فایر فاکس رو باز میکنم ، هیچ اتفاقی براش نمیفته ، نه page cannot be desplayed میاد و نه هیچ چیز دیگه، همینطور صفحش فقط فکر میکنه، اول گفتم شاید از isp باشه (شاتلadsl)، بعدش از دایل آپ امتحان کردم، اونم همینطوری بود، از لپ تاپ امتحان کردم، وصل شد...بنظرتون چه اتفاقی افتاده، از دیشب اینطوری شده...
ممنون..

سلام. تنظیمات کانکشن رو دستکاری نکردید؟ پروک-سی که در کار نیست؟

deluge28
16-05-2009, 10:43
والا به تنظیمات که دست نزدم.. ولی احتمالا باید یه همچین مشکلاتی واسش اتفاق افتاده باشه... اول گفتم شاید از اکسپلورر باشه ولی یه یاهو مسنجر هم که باز کردم، اونم هیچ اتفاقی براش نیفتاد ... انگار یه جوری ban شده باشم از همه چیز ..هیچ error ی هم نمیده ،.. نمیدونم چی شده...ککککککمممممممممککککک .....

mahdi7610
16-05-2009, 11:34
به احتمال زیاد از فیلــتر شکن یا برنامه های تنظیم پروکـــسی استفاده کردید

باید پروکــی را غیر فعال کنید

موفق باشید

deluge28
16-05-2009, 18:52
از فیل...شکن که استفاده نکردم... در مورد پرو.سی هم میشه راهنمایی کنید که از کجا باید غیر فعالش کنم...؟؟ چون از این برنامه ها هم استفاده نکردم..توی قسمت internet option بخش lan setting و مابقی رو چک کردم، هیچ کدومش پروک...یش تیک نخورده بود.. جالبه هم تو دایل آپ هم تو adsl مشکله هست... هر چیزی که بنظرتون میرسه که باید چک کنم بگید..

خیلی ممنون.

mahdi7610
16-05-2009, 20:25
توی IE به مسیر زیر برو

tools - internet option
تب connections و دکمه setting قسمت proxy server نباید تیک داشته باشه

اگه درست نشد مرورگرت را پاک کن و دوباره نصب کن

موفق باشی .

deluge28
16-05-2009, 22:44
فکر نکنم مشکل از اکسپلورر باشه، چون همونطور که گفتم هم از فایرفاکس اینطوریه، هم از IE..حتی از یاهو مسنجر هم تست کردم .. پرو..سی هم نگاه کردم تیک نخورده بود...یه اینترنت اکسپلورر دیگه هم نصب کردم ولی جواب نداد ... یعنی چه اتفاقی ممکنه افتاده باشه؟؟؟؟؟؟ کسی چیز دیگه ای به ذهنش میرسه ؟؟!!!کار فوری هم دارم ، اینم نمیدونم چرا یهو اینطوری شد؟؟؟ممکنه ویروسی چیزی باشه؟؟البته با ناد ویروس یابی کردم چیزی پیدا نشد:41:

deluge28
17-05-2009, 19:30
دوستان یعنی هیچ کس نمی دونه این مشکل از چی ممکنه باشه؟؟؟قاعدتا نباید خیلی چیز پیچیده ای باشه...آخه کار عجیبی انجام ندادم:(

Ghaioom
18-05-2009, 07:13
مشکل از ویندوز نباشه
تعمیر کنید یا عوض

deluge28
18-05-2009, 08:58
اگه مشکل از ویندوز باشه، نباید روی چیزای دیگه هم تاثیر بذاره؟؟؟ هیچ مشکلی نداره فقط نمیدونم چرا بعد از connect شدن به اینترنت ، نمیتونه هیچ صفحه ای رو باز کنه یا ارتباط دیگه ای برقرار کنه!!!

deluge28
18-05-2009, 18:26
دوستان یعنی هیچ کس نظری ، پیشنهادی نداره؟؟؟ شدیدا وضعیت بحرانیه.....

deluge28
29-05-2009, 19:04
دوستان مشکل من حل نشدا:41: