PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال در مورد تنظیمات VB

ehsan-mt
15-05-2009, 21:06
سلام خسته نباشید
من سوال در مورد تنظیمات VB داشتم

1. اینکه چطور تعیین کنم که وقتی یک عکس از سایز تعیین شده من بزرگتر باشه خود به خود کوچیک بشه و یه همچین نوشته ای بیاد " این تصویر جهت برقراری نظم در انجمن ها کوچک شده است ، برای مشاهده در اندازه واقعی روی این نوار کلیک کنید ، اندازه واقعی :.. "

2. از کجا باید آواتار را تنظیم کرد بزرگتر بشه من هر چی بهش ور میرم نمیتونم بزرگتر 80*67 بزارم میتونید راهنمایی کنید ؟

3. من نمیخوام لینک فعال توی فروم قرار بگیره به خاطر همین وقتی لینکی رو به صورت عادی قرار میدهیم خود به خود توی تگ URL قرار میگیره ولی من میخوام توی تگ CODE قرار بگیره آیا این توی تنظیمات هست یا هک خاصی باید نصب بشه

4. من میخوام یک سری زیر مجموعه ها رو مثل همین فروم و خیلی از فروم ها مثلا شش تا زیر محموعه رو زیر انجمن اصلی کوچک و در دو ردیف لینک بدم و نمیخوام هر کدوم به صورت یک انجمن دیده بشه چون انجمن رو خیلی شلوغ میکنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون و متشکر

jamy_khoshtip
15-05-2009, 21:58
سلام .

1. باید پیلگین آن را دانلود کنید .

2. فارسی ساز را نصب کنید به راحتی می توانید تغییر دهید . در قسمت تنظیمت کلی سایت است .

3. دقیقا اطلاع ندارم .

4. دقیقا یادم نیست . پیدا می کنم و بهتون می گم .

ehsan-mt
15-05-2009, 22:43
سلام .

1. باید پیلگین آن را دانلود کنید .

2. فارسی ساز را نصب کنید به راحتی می توانید تغییر دهید . در قسمت تنظیمت کلی سایت است .

3. دقیقا اطلاع ندارم .

4. دقیقا یادم نیست . پیدا می کنم و بهتون می گم .

ممنون از جوابتون
1. میتونید بگید چه پلاگینی هست که دانلود کنم

2. میتونید بگید توی کدوم بخش تنظیمات اصلی انجمن ؟ تنظیمات عکس کاربر ؟ اما توی این چیزی نداشت
3. این هم ممنون
4. اگر لطف کنید ممنون میشم

5. دوستان یه سوال دیگه داشتم میخواستم بدونم وقتی از یک پست تشکر میشه زیر اسم کاربریش نمیاد که مثلا از شما یک بار تشکر شده اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

6. ضمن اینکه اگر امکان داره هکی که ارسالهای جدید رو زیر اسم کاربر بالا سمت چپ توی کادر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوش آمدید , ehsan-mt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
آخرين بازديد شما امروز در ساعت

میاد برام معرفی کنید ممنون میشم

jamy_khoshtip
16-05-2009, 10:58
5 . باید متغییر مربوطه را وارد سایت کنید .

6. قبلا در سایت بوده . جستجو کنید .

jamy_khoshtip
17-05-2009, 11:48
سلام . دوست من .

من تمام سوالات شما را در تایپیک های جداگانه آموزش می دهم. فردا در تاریخ 28.3 = پس منتظر باش.