PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد: امکانش هست که یک تاپیک گفتگو آزاد برای این انجمن هم ایجاد بشه؟ ?!؟

DaRiOuShJh
15-05-2009, 17:14
خسته نباشید

میگم تجربه نشون داده!!! که این نوع تاپیک خوب جواب میده در انجمن های مختلف
بازدهی کار رو هم تا حدودی بالا میبره

میخواستم ببینم از نظر مدیریت و ... مشکلی نداره یه همچین تاپیکی هم برای انجمن فتوشاپ داشته باشیم؟

البته کماکان سوالات و .... تو تاپیک های مجزا و با نام مناسب خودشون ایجاد خواهند شد:20:

hamed9
15-05-2009, 21:52
من که موافقم اگه بقیه هم موافق هستن:10:

جادوگر جوان
16-05-2009, 10:17
خوب چه فرقی داره این که میخایم تو یه تایپک بحث کنیم راجع به یه سوال داخل انجمن با تایپیک های مختلف بحث و تبادل نظر میکنیم

DaRiOuShJh
16-05-2009, 12:38
در کل که فرق زیاد داره
اونطوری بیشتر با هم در تماسیم میدونیم کدوم تاپیک ها جواب داده شده کدوما نشده و کدوم موضوع ها شیدیدا تکراری هستند و ....

از طرفی هم موضموعاته پیش و پا افتاده رو دیگه مثلا اینکه " براش از کجا پیدا کنم! " یا این چیزار رو اون تو با هم در میون میزاریم

از طرفی میتونه جنبه مشاوره هم داشته باشه در مورد کار و به خصوص کارهای گروهی و ....

نه اینکه فقط بیایم حال و احوال پرسی و چاخ سلامتی و این چیزا

راستی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

huti_421
16-05-2009, 14:40
به نظر من به جای اینکه من و شما بیایم واسه اینجا تعیین تکلیف کنیم ، تصمیم گیری رو به بروبچه هی مدیر و همکار اینجا واگذار کنیم

ما نه سر پیازیم ، نه ته پیاز

شاهین بیا تکلیفو روشن کن ، ردیف شه قضیه :دی

DaRiOuShJh
16-05-2009, 15:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استفاده از کلمه " تعیین و تکلیف " بسیار بسیار نادرست بود!
بگزریم

همونطور که از وجنات نام تاپیک پیداست " پیشنهاد " هست و هر پیشنهاد هم میتونه دو جواب داشته باشه

خیر یا بلی!

huti_421
16-05-2009, 16:10
و حرف بنده هم اینجاست که من نوعی هیچ کاره هیچ پست مدیریتی ندارم که بخوام بگم بلی یا خیر !

omid_3dsmax9
16-05-2009, 20:06
فکر می کنم ایشون قصد تعیین تکلیف نداشتند. فقط یک پیشنهاد دادند که به نظر من کسی در اولین پستش هم می تونه مطرحش کنه چه برسه به 154 امین یا 5348 امین یا الی آخر... من نوعی هم موافقم... تا مدیران عالی قدر چه تصمیمی بگیرند...

vahid78
16-05-2009, 20:34
منم موافقم ...

hamed9
16-05-2009, 21:43
شرمنده دوبار پست میدم ولی به نظرم کار جالبیه و خیلی توی رابطه عالیه من پست خود داریوش رو دیدم توی وب بسیار عالی بود...

DaRiOuShJh
20-05-2009, 00:43
ممنون دوستان
میگم من رفتم 300 کیلومتر اون وز تر ولایت و اومدم هنوز پاسخی ازم دیریت و همکاران انجمن نیافتیم
چه کنیم؟

Saeed kmss-D
20-05-2009, 15:17
سلام...

فکر بدی نیست!
البته باید ببینیم چه گفتگویی میشه توش انجام داد.

البته، معمولا عواقب چنین تاپیک هایی، کمی نگران کننده خواهد بود.

شاهین جان حتما نظر کاملی خواهند داد.

موفق باشید♥♥♥

Shahin King
21-05-2009, 21:25
سلام

گفتگوی آزاد یا تخصصی ؟
گروه های اجتماعی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو به همین منظور ایجاد کردن .
بهتره به جای ایجاد تاپیک یک گروه درست کنید .

قربان شما
شاهین

DaRiOuShJh
21-05-2009, 23:43
مرسی شاهین جان

تا حدودی آزاد-تخصصی!

نه اینکه حال و احوال پرسی و این چیزا باشه ها!

موارد مربوط به طراحی و این چیزا که فروی مطرح میشند و لزومی به زدن تاپیک برای خودشون ندارن و این چیزا مطرح میشن توش

والا اون گروه های اجتماعی خیلی بد آدرس هستند ورا دست نیستن یه جورایی

یه همچین تاپیک هایی تو بخش فیلم و همین طراحی وب هم داریم

بازدهی بدی نداشتن

حالا اگه نظره شما روی ایجاد گروه هست که هیچی

ممنون