PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 300 هزار تومان

شهرام_ایرانی
15-05-2009, 16:37
دوستان پس از گم شدن ان 95 عزیزم و قطع امید از بدست اوردن دوباره اش تصمیم دارم یک گوشی جدید دیگه بخرم
مطالبی که مد نظرم هست به این صورته :
1- از همه عامل ها مهمتر کیفیت هندزفری بالایی داشته باشه :8:
2- در صورت امکان صفحه تمام لمسی باشه !!!! :46: ( البته این رو میخوام شما پیشنهاد بدید که آیا به درد آدمی مثل من میخوره که ، هر روز در رفت وآمده و تو ماشین و این جور جاها میشه باهاش اس ام اس داد یا نه ؟ )
3- قابلیت ارتقا حافظه خوبی داشته باشه
4- در آینده در صورتی که خواستم بفروشم به قیمت مناسبی خرید و فروش بشه ( نه مثل بعضی از برند ها با ضرر زیادی خرید و فروش بشه )
5- در صورتی که هم بشه gps داشته باشه
6- خوشگل هم باشه

hasanmotori
15-05-2009, 17:00
5800 همه اینارو که میخای داره قیمتشم همین حدوداست

شهرام_ایرانی
15-05-2009, 17:11
حسن جان دروغ چرا در مورد این گوشی خیلی بد شنیدم که مثلا اسپیکر بالای گوشی از جای خودش در میره و هزار مکافات دیگه
در حین دادن پیشنهاد دوستان نظر خودشون رو در مورد این گوشی : HTC TOUCH DUAL اعلام کنن
به نظرم گوشی جالبی میاد !!!

hasanmotori
15-05-2009, 17:22
منم قبلاً میگفتم 5800 خوب نیست اونایی که داشتن اومدن گفتن نه حوبه خیلی گوشی باحالیه و از این حرفا.
اگه پاکت پیسی میخای touch viva بگیر که جدید تره touch flo 3d هم داره البته gps نداره
سامسونگ i780 هم هست که gps داره. سی پی یوش 624ه و کیبرد کاملم داره واسه sms بدرد میخوره

شهرام_ایرانی
15-05-2009, 17:25
نمیدونم درست دارم میگم یا نه !!!!
صفحه لمسی این گوشی که شما گفتید خازنی هست ؟

hasanmotori
15-05-2009, 17:43
نمیدونم درست دارم میگم یا نه !!!!
صفحه لمسی این گوشی که شما گفتید خازنی هست ؟

نه هیچ پاکت پیسی ای تا حالا خازنی نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شهرام_ایرانی
15-05-2009, 18:36
نه متاسفانه من از این مدل سامسنوگ خوشم نمیاد

Majid_17_206
15-05-2009, 19:30
یه نگاهی هم به w960 بنداز 8 گیگ حافظه داخلی داره -دوربین 3.2 -وای فای- touch screen هست ولی gps نداره...گوشی خیلی خوبیه ولی تنها مشکلش اینه که سیستم عاملش قدیمیه و دیگه واسش برنامه نمیاد

meghdaad
15-05-2009, 19:46
نه متاسفانه من از این مدل سامسنوگ خوشم نمیاد
تو عکساش جلوه نداره، این گوشی از نزدیک ببینی خوشت میاد.

یه نگاهی هم به w960 بنداز 8 گیگ حافظه داخلی داره -دوربین 3.2 -وای فای- touch screen هست ولی gps نداره...گوشی خیلی خوبیه ولی تنها مشکلش اینه که سیستم عاملش قدیمیه و دیگه واسش برنامه نمیاد
اگه براش نرم افزار تولید هم نشه، نرم افزار براش زیاد هست.

شهرام_ایرانی
15-05-2009, 22:00
حالا یک سوال این سامسونگی که شما معرفی مکنید اولا ابعاد صفحه تاچش چه قدر هست ؟؟؟؟
در ضمن مصرف باتری چه جوری داره ؟؟؟
من حدااقل میخوام یک روز و نیم برام دوام بیاره
حالا جدای از این مسائل یعنی هیچ گوشی دیگه ای با این مشخصاتی که من میخوام نیست ؟؟؟؟
من از 5800 خیلی خوشم میاد ولی نمیدونم چرا از خیلی ها شندیم که پر از ایراد هست !!!!
حالا هیچ گوشی ای تو این رده ها هست که تاچ خازنی داشته باشه ؟؟؟
یا حدودا مثل ایفون باشه ؟؟؟؟

hasanmotori
15-05-2009, 22:17
حالا یک سوال این سامسونگی که شما معرفی مکنید اولا ابعاد صفحه تاچش چه قدر هست ؟؟؟؟
در ضمن مصرف باتری چه جوری داره ؟؟؟
من حدااقل میخوام یک روز و نیم برام دوام بیاره
حالا جدای از این مسائل یعنی هیچ گوشی دیگه ای با این مشخصاتی که من میخوام نیست ؟؟؟؟
من از 5800 خیلی خوشم میاد ولی نمیدونم چرا از خیلی ها شندیم که پر از ایراد هست !!!!
حالا هیچ گوشی ای تو این رده ها هست که تاچ خازنی داشته باشه ؟؟؟
یا حدودا مثل ایفون باشه ؟؟؟؟

صفحش 2.55 اینچه
باتریش 400 ساعت استندبای و 7 ساعت مکالمه که 2 روزو راحت جواب میده
f480 تاچش خازنیه.

pulp_152
15-05-2009, 23:48
u 900 soul

f 480 داشتم گوشی خوبیه ...

حسن اقا تایید میشه

شهرام_ایرانی
16-05-2009, 06:01
خب این گوشی سامسونگی که معرفی کردید به دلم زیاد نشست !!!!
از ال جی چیزی موجود هست ؟؟؟؟
از بحث اصلی هم فاصله گرفتیم میخوام تو هندزفری صدای خوبی داشته باشه

Majid_17_206
16-05-2009, 11:16
touch خازنی فرقش با touch های دیگه چیه؟

pulp_152
16-05-2009, 12:18
تاچ خازنی فقط با انگشت یا الکترون بدن کار میکنه و با اشیا دیگه از جمله قلم مداد یا هر چیز دیگه کار نمیکنه ... و مزیتش هم اینه که یکی از فشارهای زیاد در موقعی که در جیب یا هر جایی میزارین مصونتره .. و دیگه اینکه حساسیتش بالاتره ... و قابلیت لمس چند نقطه رو همزمان داره(اینجور که شنیدم) ... که بقیه ندارن

waterpolo
16-05-2009, 17:24
U900 SOUL بگير عاليه

شهرام_ایرانی
16-05-2009, 20:52
خب امروز انقدر از سامسونگ بد شنیدم که حد نداشت
حالا تو رو خدا از سامسونگ دیگه معرفی نکنید

hasanmotori
16-05-2009, 21:20
خب امروز انقدر از سامسونگ بد شنیدم که حد نداشت
حالا تو رو خدا از سامسونگ دیگه معرفی نکنید

اینکه میگی سامسونگ بده تا 2 3 سال پیش درست بود. مثلاً اگه d600 رو با n70 مقایسه کنی معلومه که n70 خیلی بهتره. مثلاً تعداد sms های d600 محدود بود فکر کنم 200 تا در حالی که n70 تا 10000 تا یا حتا بیشترم میگرفت یا مثلاً میخاستی رو d600 یه نرم افزار نصب کنی مراسم داشت در حالی که n70 به راحتی نرم افزارارو نصب میکرد. ولی حالا دیگه اونطوری نیست. مثلاً شما میری i8510 میخری کل نوکیا رو میزاره تو جیبش. مثل گوشیهای نوکیا هنگ و از این چیزا نداره بدنشم خیلی محکم تره. ولی به خاطر مساعلی که بالا گفتم مردم نمیتونن قبول کنن که سامسونگ گوشی بهتر از نوکیا بزنه. حالا که سامسونگ داره بهترین گوشیهارو میزنه عیب بیخودی روش میزارن

pulp_152
16-05-2009, 21:26
منم نقش تایید کننده دارم ... :31:

حسن اقا تایید میشه :11:

فقط یک مطلب دیگه هم هست ..

مطمئن باش کسیکه از سامسونگ بد گفته ! اطلاعاتش به روز نبوده و هنوز تو بحث انتن دهی گیر کرده!:27:

bermoda_khatar69
16-05-2009, 21:54
به نظر من همون 5800 خیلی عالیه من براتون مشخصاتش رو هم می زارم تا باز خودتون انتخاب کنید ولی از من به شما نصیحت که به غیر از نوکیا گوشی دیگه حرام کسی بگیره چون می شه گفت که نوکیا از همه سازندگان گوشی برتره درست صداش یه کمی نسبت به سونی اریکسون پایینه ولی برنامه خوریش بالاس قیافه هم داره اگه بخایم این دو شرکت رو باهم مقایسه کنیم مثل اینتل و ای ام دی می مونن

لینک زیر مشخصات 5800 رو کامل معرفی می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hasanmotori
16-05-2009, 22:04
به نظر من همون 5800 خیلی عالیه من براتون مشخصاتش رو هم می زارم تا باز خودتون انتخاب کنید ولی از من به شما نصیحت که به غیر از نوکیا گوشی دیگه حرام کسی بگیره چون می شه گفت که نوکیا از همه سازندگان گوشی برتره درست صداش یه کمی نسبت به سونی اریکسون پایینه ولی برنامه خوریش بالاس قیافه هم داره اگه بخایم این دو شرکت رو باهم مقایسه کنیم مثل اینتل و ای ام دی می مونن

ایشون هم یکی از همون کسایی هستن که تو 2 3 سال پیش گیر کردن البته دوست عزیز ناراحت نشی:10:

pulp_152
16-05-2009, 22:09

اینکه 5800 گوشی خوبیه توش شکی نیست ... شما در موردگوشی های سامسونگ یا ال جی در این رنج قیمت اطلاعاتی داری؟

به صرف اینکه اسم یک برند رو یک گوششی باشه ... نمیتونه اون گوشی خوب باشه ... خیلی وقتا شده تویوتا با اون همه دک و پز خودروهایی تولید کرده که مثلا مزدا که ضعیفتر از تویوتاست اومده و تو اون رنج قیمت از تویوتا بهتر بوده(مثال بارز .. کورولا با مزدا 3)

من شخصا زمانی نوکیا میخرم که با سامسونگ امکانات و قابلیت های مساوی بده .. و قتی که به چنین حالتی رسید حالا چون اسمش نوکیاست و نوکیا چون از سامسونگ تو گوشی ها برندی بالاتر محسوب میشه (مثل بنز با بی ام او که بنز بالاتره ) نوکیا میخرم ! .. وقتی که تفاوت انقد زیاده که اصلا مقایسه گوشی های تو این رنج قیمت با گوشی های نوکیا بیشتر جنبه خنده داره .. تا مقایسه .. خرید اون گوشی اشتباه محض و تقلید یا تعصب بیجاست (البته ما ایرانی ها تو تعصب زبان زد عام وخاصیم)

شهرام_ایرانی
17-05-2009, 06:26
مثل اینکه تاپیک ما داره شر و دعوا راه میاندازه
ببنید من بعد از گم کردن گوشی ان 95 میخوام یک انتخاب کاملا درست و معقولی داشته باشم
من امروز دو مدل ال جی دیدم میخوام ببینم شما دوستان چه نظری در موردش دارید !!!
1 - ال جي KP500Cookie
2- ال جی KC910renior
فقط نتونستم متوجه بشم چرا این دو تا انقدر اختلاف قیمت دارن !!!
یکیش مطمئنا جی پی اس هست !!!
وللی به نظرم کوکی با قیمتی که داره خیلی مناسب و عالی به نظر میاد !!!

hasanmotori
17-05-2009, 17:46
مثل اینکه تاپیک ما داره شر و دعوا راه میاندازه
ببنید من بعد از گم کردن گوشی ان 95 میخوام یک انتخاب کاملا درست و معقولی داشته باشم
من امروز دو مدل ال جی دیدم میخوام ببینم شما دوستان چه نظری در موردش دارید !!!
1 - ال جي KP500Cookie
2- ال جی KC910renior
فقط نتونستم متوجه بشم چرا این دو تا انقدر اختلاف قیمت دارن !!!
یکیش مطمئنا جی پی اس هست !!!
وللی به نظرم کوکی با قیمتی که داره خیلی مناسب و عالی به نظر میاد !!!

کوکی نسبت به قیمتش می ارزه و گوشی خوبیه. kc910هم نسبت به قیمتش خیلی می ارزه. دوربین 8 + فلش زنون. wifi. gps و فیلم برداری خیلی خوب و.... یعنی همه چی به جز سیستم عامل داره. خیلی اختلاف قیمت ندارن حدود 130 تومن

شهرام_ایرانی
17-05-2009, 17:56
ممنون ولی حسن جان میخوام بدونم این سیستم عامل میتونه انقدر تاثیر گذار باشه ؟؟؟
یعنی به نظر شما جذابیت گوشی بدون سیستم عامل انقدر تاثیر گذار هست ؟؟؟
حالا یک سوال به طور کلی گوشی میخوام که جذابیتی مثل آیفون داشته باشه و صفحه لمسیش مثل اون باشه

Michael Ropy
17-05-2009, 18:11
ممنون ولی حسن جان میخوام بدونم این سیستم عامل میتونه انقدر تاثیر گذار باشه ؟؟؟
یعنی به نظر شما جذابیت گوشی بدون سیستم عامل انقدر تاثیر گذار هست ؟؟؟
حالا یک سوال به طور کلی گوشی میخوام که جذابیتی مثل آیفون داشته باشه و صفحه لمسیش مثل اون باشه نه رو جذابیت به نظرم تاثیری نداره. من تاحالا سیمبین خوشکلی ندیدم (به جز i8910 که سه بعدی کرده). ویندوز موبایل هم که فقط ماله اچ تی سی که تاچ فلو هست خوشکله. تو جاوا ها، الجی Flash UI و 3D S-Class Flash UI داره و سامسونگ هم تاچ ویز و یه دونه جدید که نمی دونم چی بود اسمش. کوکی یکی از زیباترین اینترفیس هارو داره و تو قیمت خودش خیلی عالیه. رنوار هم همون اینترفیس رو داره ولی نسخه ی اینترفیس کوکی به روز تره و یه چیزهای بهتری داره، در عوض امکانات رنوار بیشتره (مثل دوربین خیلی بهتر، وای فای و جی پی اس و تری جی). در مورد تاچ هم اگه میخواید حتما مثله آیفون باشه (که خازنیه)، این دوتا انتخاب جزو ارزون ترین ها هستند Samsung S8300 UltraTouch و LG KF900 Prada. جفتشون حدود 450 تومانند. اولی دوربین خیلی خوب و جی پی اس داره، دومی وای فای و کیبرد QWERTY داره. البته بین این دوتا اولی به نظرم بهتره.

شهرام_ایرانی
17-05-2009, 18:26
خب من حقیقت بین این چند تا گزینه گیر افتادم
1- 5800 نوکیا ( که نمیدونم چرا احساس میکنم گوشی زیاد خوبی نیست )
2- KP500Cookie که قیمت ارزونی داره ولی خب یک سری چیز ها رو نداره ( البته من نمیدونم چی پی اس و وایر لس به کارم میاد یا نه )
3- اچ تی سی تاچ ویوا که به نظرم ویندوز موبایل هست و عالی ولی به نظرم از نظر صدا تو هدوفون خوب نیست
4- w960 سونی اریکسون که به نظرم قدیمی و از رده خارج شده هست یک جورایی
خب حالا اگه مجبور بشم میتونم تا 400 تومان هم هزینه کنم ولی دلم میخواد با کمترین هزینه بهترین انتخاب رو داشته باشم
امیدوارم شما دوستان من رو به بهترین گزینه راهنمایی کنید

hasanmotori
17-05-2009, 18:53
خب من حقیقت بین این چند تا گزینه گیر افتادم
1- 5800 نوکیا ( که نمیدونم چرا احساس میکنم گوشی زیاد خوبی نیست )
2- KP500Cookie که قیمت ارزونی داره ولی خب یک سری چیز ها رو نداره ( البته من نمیدونم چی پی اس و وایر لس به کارم میاد یا نه )
3- اچ تی سی تاچ ویوا که به نظرم ویندوز موبایل هست و عالی ولی به نظرم از نظر صدا تو هدوفون خوب نیست
4- w960 سونی اریکسون که به نظرم قدیمی و از رده خارج شده هست یک جورایی
خب حالا اگه مجبور بشم میتونم تا 400 تومان هم هزینه کنم ولی دلم میخواد با کمترین هزینه بهترین انتخاب رو داشته باشم
امیدوارم شما دوستان من رو به بهترین گزینه راهنمایی کنید

شما اگه به خودت تلقین نکنی که سامسونگ بده میتونی s8300 بگیری که اینترفیس سه بعدی خیلی جذاب و تاچ خازنی مثل آیفون داره. کیپد هم داره که اگه برات تایپ کردن با ال سی دیش سخت بود از اون استفاده کنی صداش تو هدفون خیلی خوبه. قابلیت ارتقا حافظه تا 16 گیگ . gps عالی. قیافشم خیلی خوبه. قیمتش فکر کنم زیر 400 باشه دیگه چی میخای؟

شهرام_ایرانی
17-05-2009, 19:40
حسن جان زیر 500 منظورت بود نه ؟؟؟؟
ببینید من دیگه بودجه ام محدود شد نهایت تا 350 تومان
میخوام با این بودجه دیگه آخرین انتخاب خودم رو داشته باشم

hasanmotori
17-05-2009, 19:43
حسن جان زیر 500 منظورت بود نه ؟؟؟؟
ببینید من دیگه بودجه ام محدود شد نهایت تا 350 تومان
میخوام با این بودجه دیگه آخرین انتخاب خودم رو داشته باشم

یه نفر چند روز پیش خریده 390 تومن دیگه نمیدونم الان فیمتش چقده

Michael Ropy
17-05-2009, 20:10
تاچ ویوا هم خیلی چیز خوبیه. صدای اسپیکرش شنیدم خیلی با کیفیته، ولی تو هندزفریشو نمی دونم!

شهرام_ایرانی
17-05-2009, 22:10
اره من هم خیلی ازش خوشم اومده ( فقط حیف که هندزفری تو پکش نیست )
ولی یک مسئله رو من اگه مطمئن بشم قضیه دیگه حله !!!
به نظر شما از لحاظ لمسی بودن 5800 بهتره یا کوکی یا تاچ ویوا ؟؟؟؟

S@nti@go_s&k
17-05-2009, 22:25
سلام
من با کوکی کار نکردم اما از 5800 بهتره

Michael Ropy
18-05-2009, 12:04
بین اون سه تا ویوا تاچ بهتری داره.

4870x2
18-05-2009, 15:25
بین اون سه تا ویوا تاچ بهتری داره.
خوب معلومه چون پي پي سي ها اصولا تاچشون فوق العاده هست و تاچ ويوا هم كه ديگه پاكت پي سي هستش

merikh_merikh
22-05-2009, 07:39
دوست عزیز در بین پاکت پیسی ها به نظره من تاچ ویوا اش دهن سوزی نیست و اگه قصد خرید پاکت پیسی دارین پول بیشتری هزینه کنید یا غید پاکت پیسی را بزنید.این از تاچ ویوا.
میمونه ال جی و 5800 که از ال جی سر در نمیارم فقط میتونم اینو بگم که 5800 به خاطره داشتن سیستم عامل بهتره.....

hasanmotori
22-05-2009, 08:16
دوست عزیز در بین پاکت پیسی ها به نظره من تاچ ویوا اش دهن سوزی نیست و اگه قصد خرید پاکت پیسی دارین پول بیشتری هزینه کنید یا غید پاکت پیسی را بزنید.این از تاچ ویوا.
میمونه ال جی و 5800 که از ال جی سر در نمیارم فقط میتونم اینو بگم که 5800 به خاطره داشتن سیستم عامل بهتره.....

میگن ویوا اقتصادی ترین پاکت پیسی و نسبت به قیمتش خیلی خوبه. تاچ فلو داره. صدای اسپیکرش خیلی خوبه و از همه مهمتر ویندوز موبایله حساسیت تاچشم بالاست

W580
22-05-2009, 08:26
اگه می خوای تاچ حساس باشه تاچ ویوا بهتره چون از نظر سیستم عامل هم از بقیه سر تره شما هر چی بخوای روی ویندوز موبایل نصب میشه
کوکی خوبه قیمتش و مکانات جالبی داره مثه بازیهاش و تاچش که یه کارای باحالی میشه باهاش کرد
5800 هم ببین این گوشیو با این همه اشکالی که داره نمیشه برای شما پیشنهاد کرد چون اولین تجربه هستش تقریبا و به وفور هنگ می کنه
یکی از بچه ها دیروز داشت منو(Menu) رو می خواست بیاره 3 ثانیه طول کشید ( مخصوصا که رمشو از 1 گیگ بیشتر پر کرده باشی)

شهرام_ایرانی
28-05-2009, 19:06
اگه می خوای تاچ حساس باشه تاچ ویوا بهتره چون از نظر سیستم عامل هم از بقیه سر تره شما هر چی بخوای روی ویندوز موبایل نصب میشه
کوکی خوبه قیمتش و مکانات جالبی داره مثه بازیهاش و تاچش که یه کارای باحالی میشه باهاش کرد
5800 هم ببین این گوشیو با این همه اشکالی که داره نمیشه برای شما پیشنهاد کرد چون اولین تجربه هستش تقریبا و به وفور هنگ می کنه
یکی از بچه ها دیروز داشت منو(Menu) رو می خواست بیاره 3 ثانیه طول کشید ( مخصوصا که رمشو از 1 گیگ بیشتر پر کرده باشی)

دیدم تا تایپکم نرفته پایین و دو باره قصد خرید گوشی دارم از همین تاپیک استفاده کنم
متاسفانه من با رای بعضی از دوستام که دیگه با اون ها خرید نمیرم 5800 خریدم
خدا رو شکر مشکلی نداشته ولی نمیدونم چرا زیاد به دلم نچسبید
پس قصد فروشش رو دارم
حالا میخوام این سری برم پاکت پیسی بخرم
بین دو تا گزینه هم شک دارم
htc touch 3g و سامسونگ i900 به نظر شما کدوم یکی به صرفه هست ادم خرید بکنه ؟؟؟:10:

OMID=KING
28-05-2009, 19:42
100% ای900 نصبت به امکاناتش با صرفه تر هست ... من بودم ای900 رو میخریدم !!!

hasanmotori
28-05-2009, 22:21
i900 خیلی بصرفه تره ولی اگه میتونی رو پولت بزاری dimond2 هم خوبه

شهرام_ایرانی
28-05-2009, 22:52
شما به جا اینکه پایین برید میرید بالا
خب من هم میدونم هر چه بیشتر پول بزارم گوشی توپ تر با امکانات بهتر گیرم میاد من به صرفه ترینش رو میخوام بخرم
مثلا این htc touch 3g رو خیلی دوست دارم

hasanmotori
28-05-2009, 23:13
i900 امکاناتش خیلی بیشتره. الان تو اروپا i900 از نظر فروش اوله و حتا آیفون رو هم کنار زده بخر خیالت راحت بخودتم تلقین نکن که سامسونگ بده:5:

شهرام_ایرانی
29-05-2009, 09:05
حسن جان این گوشی i900 تقلبی چیزی که نداره ؟؟؟
اخه تو همه گوشی ها این مشکلات وجود داره
نمیدونم تو انی گوشی وجود داره یا نه ؟؟؟|

hasanmotori
29-05-2009, 10:04
حسن جان این گوشی i900 تقلبی چیزی که نداره ؟؟؟
اخه تو همه گوشی ها این مشکلات وجود داره
نمیدونم تو انی گوشی وجود داره یا نه ؟؟؟|

تقلبی داره ولی تابلوهه از نمایندگیش بگیر با خیال راحت
پشت اصلیش نوشته made in korea by samsung

toofan.ecm
30-05-2009, 12:55
G900 چطوره؟

merikh_merikh
30-05-2009, 18:02
جي900 گوشيه خوبيه و ايراد خاصي نداره البته دوربينش در حد ديگر 5مگاپيکسلي ها نيست ولي قابل قبوله.

در مورد اي900 هم دوستان به نظره من گوشيه خوبيه به خصوص الان که قيمت بسيار خوبي داره ايراد خاصي هم نداره.