PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با موزیک در مولتی مدیا بیلدر

mehdidll
11-02-2006, 18:26
سلام دوستان
من با مولتی مدیا ورپن 4.9.7 این برنامه مشکل دارم
1- من یه سیدی اتران درست کردم و برای هر سیدی چهار تا آهنگ گزاشتم حالا هنگامی که کاربر روی
آنگ ها کلیک می کنه آهنگ پس زمینه قطع نمیشه (آهنگ ها رو خودم تو یه صفحه جدید گزاشتم و روی قسمت
موزیک اسکریپت دادم که اگه روی موزیک بزنه پس زمینه قطع و آهگ اجرا بشه من نمی حوام اینجوری باشه می خوام هر موقع کاربر روی همون موزیک بزنه موزیک پس زمینه قطع بشه و موزیک اجرا بشه ولی روی سیدی کخ
رایت کردم و پیش دوستم بردم مشکل داشت یهعنی آهن گها که اصلا کار نمی کرد ولی پس زمینه درست بود
÷سوند اهنگا ها هم Wma هست چون بقیه زیاد حجم می گرفت در ضمن Mp3 هم نمیشناسه
یعنی میشناسه ولی وقتی کاربر کلیک کنه ارور میده
بهترین پسوند چیه ؟
2- چه جوری میشه اون پیغامی که فرد می خواد از اتوران حارج بشه رو فارسی کرد ؟!!!!!!!!
فعلا همینا باشه تا بعد !!
حق نگهدارتون

Omidpsp
18-02-2006, 18:42
مهدی جون باید پسوند اهنگات wav باشه
سوال دومی رو نمی دونم

kazemfdisk
20-02-2006, 01:38
دوستان یه کمکی به منواقا مهدی بکنید ممنون میشم من از اقا مهدی شنیدم که وقتی موزیک پس زمینه رو mp3 انتخاب میکنیم یه پیغام نشون میده بعد موزیک
پس زمینه شروع میشه این پیغام تو ورزن جدید مولتی مدیا هستش چون فکر کنم با همین ورزن درست کرده دیگه نمیشه کارش کرد ایا راهی نداره که موزیک
پس زمینه رو mp3 بزاریم و اون پیغام رو نده ایا احتیاج به کدی هست
یا حق

hippo
23-03-2006, 11:26
اين قضيه پيغام در مورد پخش mp3مربوط به اينه كه برنامه كامل رجستري نشده بايد كد مربوط به رجستري كردن پخش mp3 را بش بديد تا برنامه كامل رجستري بشه

shahnameh
23-03-2006, 11:30
دوست عزيز بهترين پسوند به نظر من ((ogg)) هست چون هم كم حجمه و كيفيتش هم مثل ام پي تري

hippo
23-03-2006, 11:37
براي سوال شماره دو
در قسمت پايين پنجره نه خيلي پاين (در قسمت مربوط به مديريت صفحات) بر روي گزينه سومين گزينه يعني master top layer يه بار كليك كن . هرچي تو صفحت بود نا پديد ميشه در اين جا مي توني هر عكسي يا جمله كه مي خواي در هنگام خارج شدن از برنامه ظاهر بشه را مي توني بزاري ولي با نام CBK_EXIT بايد باشه

amin3d
24-03-2006, 08:46
بابا كار نداره اينكه قبل روي دكمه مربوط به آهنگ هاي هر cd در بخش اسكريپت در بالاي همه دستورهات يك audio stop بذار درست ميشه

در ضمن براي دستكاري كردن در پيغام ها شما به آخرين نسخه بيلدر كه 4.9.8 باشه احتاج داريد كه mp3 كد نياز داره راستي اگر نمي تونيد mp3 را اجرا كنيد حتما mp3ك دي كه در بخش رجيستر وارد كردهايد مشكل داره

hippo
28-03-2006, 10:33
amin3d ميشه لينك ورژن جديد برنامه را بديد (با سريال)

HI21BABY
28-04-2006, 08:54
سلام
من مسعود هستم سوالي دارم چطور ميتونم كاري كنم كه وقتي از صفحه اي كه اهنگي ندارد وارد صفحه اي كه اهنگ دارد ميشوم اهنگ از اول شروع نشود
mail:sangshahab@yahoo.com

bazamman
28-04-2006, 22:04
سلام
من مسعود هستم سوالي دارم چطور ميتونم كاري كنم كه وقتي از صفحه اي كه اهنگي ندارد وارد صفحه اي كه اهنگ دارد ميشوم اهنگ از اول شروع نشود
mail:sangshahab@yahoo.com

اين مشكل در تاپيكهاي ديگر هم مطرح شده فكر كنم جوابتو بتوني اينجا پيدا كني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]