PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بررسی رفتار کاربران در انتخاب سیستم عامل و مرورگر

satttanism
15-05-2009, 00:48
طبق بررسی های انجام شده با وجود آنکه کاربران در حال دوری گزیدن از برنامه های تولیدی مایکروسافت هستند، کماکان این شرکت قدرت برتر در فروش سیستم عامل ها را در اختیار دارد و همچنان بسیاری از شرکت ها و کاربران از محصولات آن استفاده می کنند.
آخرین آمار گرافیکی مربوط به استفاده از مرورگرها و سیستم عامل ها توسط کاربران به شکل زیر می باشد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آمار مرورگرها و سیستم عامل ها

بررسی مرورگرها
اما در رابطه با مرورگرها باید گفت، طبق معمول مرورگر فایرفاکس (Firefox) بیشترین رشد و مرورگر اینترنت اکسپلورر (IE) بیشترین افت را در این مقایسه داشته اند. مرورگر گوگل Chrome نیز از جای خود چندان جا به جا نشده است.

بررسی سیستم عامل ها

آمار نشان می دهد، با اینکه هنوز سیستم عامل ویندوز مایکروسافت بازار را کاملاً در دست دارد اما روند به گونه ای است که کاربران زیادی در حال فاصله گرفتن از آن و تجربه سیستم عامل های جدید هستند.

به نظر شما تا آخر امسال جدول ما به همین ترتیب باقی خواهد ماند ؟ و یا با آمدن Windows 7 یا مرورگری بهتر مایکروسافت مجدداً کاربران را به خود جلب خواهد نمود؟!

winbeta.net

symk
15-05-2009, 08:31
به نظر من که فقط لینوکس . اینطوری که من دارم میبینم تعداد افرادی که به سمت لینوکس کشیده شدند رشد قابل توجهی داشته.