PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین راه برای ارسال ایمیل گروهی

intruder
14-05-2009, 22:44
سلام
خسته نباشید
یه سوال کوچیک ولی بزرگ دارم
بهترین راه برای ارسال ایمیلهای گروهی چیه؟؟
البته9 بدون گروههای یاهو و گوگل
آیا نرم افزاری هستش که این کار رو انجام بده
یا اسکریپتی هستش که این کار رو انجام بده
البته بصورت کاملا صحیح
ممنون میشم بگین
برای کار خیر میخوام
خانگهدار

chaparweb
15-05-2009, 21:25
بهترین راه استفاده از اسکریپت fastmail هست که روش راه اندازی اش توی سایت من هست که به دلیل قوانین نمی تونم آدرس بدوم ولی توی امضای من هست !

intruder
18-05-2009, 21:05
بهترین راه استفاده از اسکریپت fastmail هست که روش راه اندازی اش توی سایت من هست که به دلیل قوانین نمی تونم آدرس بدوم ولی توی امضای من هست !

والا من توی امضای شما چیزی ندیدم

Iranizi
19-05-2009, 13:32
ابته چیزی که شما میخواهید اسکریپت داره و باید روی هاست شخصی نصب کنید. این احتمال هم هست که در صورت استفاده هاست شما مسدود بشه.
ولی اینکه برای کار خیر میخواهید! شک دارم!

chaparman
19-05-2009, 19:34
آره درسته برای اینکار باید اسکریپت خاص اینکار را روی هاست شخصی نصب کنید

intruder
20-05-2009, 20:39
ابته چیزی که شما میخواهید اسکریپت داره و باید روی هاست شخصی نصب کنید. این احتمال هم هست که در صورت استفاده هاست شما مسدود بشه.
ولی اینکه برای کار خیر میخواهید! شک دارم!

اول اینکه میدونم باید نصب کنم و میدونم که مسدود میشه، من دارم از دوستان مشاوره میگیرم که بهترین کار چیه بدون هیچ مشکلی

در مورد کار خیر هم باید بهتون بگم که کافر همه را به کیش خود پندارد
برام مهم نیست مردم در مورد من چی فکر میکنن چون من هیچ وقت با حرف مردم زندگی نکردم و نمیکنم
مهم اینه که خدا میدونه چیکار میخوام بکنم

intruder
20-05-2009, 20:42
یعنی واقعا کسی نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

chaparman
22-05-2009, 01:21
باید اسکریپت fastmail را روی هاستی بر پایه سرور ویندوز نصب کنید و باید خصوصیات زیر رو داشته باشه :
MS Sql Server+ASP.NET and MySQL

intruder
28-05-2009, 10:18
باید اسکریپت fastmail را روی هاستی بر پایه سرور ویندوز نصب کنید و باید خصوصیات زیر رو داشته باشه :
MS Sql Server+ASP.NET and MySQL

کسی هاستی با این مشخصات سرغ نداره؟؟؟؟؟؟
البته مجانی باشه

bersam
01-09-2009, 00:34
کسی هاستی با این مشخصات سرغ نداره؟؟؟؟؟؟
البته مجانی باشه
اكثر هاست هاي مجاني اين مشخصات رو دارن ... ولي معمولا نميشه روشون جيزي نصب كرد !!! جون اكه كسي جيزي نصب مي تونست بكنه همه كلي RapidLeech درست مي كردن و الكي كه نميشه كه !

rezaete
02-09-2009, 01:08
شرکت های هاستینگ اگه این اسکریپت ها رو ببینن ، اکانت رو مسدود میکنن اما اگه هاست وارز بگیرید ، هر اسکریپتی که دلتون بخواد میتونین نصب و استفاده کنید