PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار برای پسورد گذاری روی صفحات وب

mohammad hamed
11-02-2006, 17:00
با سلام
نرم افزاری میخوام که بر روی صفحات وب پسورد بگذاره به صورتی که هر کس با وارد کردن یوزر و پسورد خود به یک صفحه ی خاصی هدایت شود.
مثل همین صفحاتی که برای ورود به یک صفحه ی خاصی توی همه ی سایت ها قرار داره
با تشکر
منتظر هستم

rozha
11-02-2006, 17:07
اگر asp ,SQl Server بلدين برنامه ي ASP Maker فوق العاده عمل مي كنه
شرمنده الان لينك دانلوش رو ندارم ولي مي تونيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دنبالش بگردين من از همون جا دانلودش كردم

sa3er
11-02-2006, 17:15
همچنين با مراجعه به:

mohammad hamed
11-02-2006, 18:04
من زیاد وارد نیستم .اگه کمک کنید ممنون میشم
آخه کارم هم گیره همینه

rozha
11-02-2006, 18:10
دوست عزيز اين خودش يه برنامه نويسي طولاني اگه تو قسمت طراحي سايت بنويسي فكر كنم بهتر بهت كمك ميشه

tohave
11-02-2006, 19:59
سلام

با جاو اسکریپت میتونین اینکار رو بکنین ولی اگه کسی حرفه ای باشه میتونه از کدش دربیاره !! برای اینکار هم باید کدها رو انکریپت بکنی

میخوای یه نمونه برات بسازم؟

تعداد پسوردها و کاربرها رو باید از اول وارد بکنی بعد انکریپتشون بکنی

Ali
12-02-2006, 00:09
شاید این نرم افزار بتونه تا حدودی بهتون کمک کنه :
HTML Password Lock

mohammad hamed
12-02-2006, 08:31
با نرم افزار های موجود نمیشه . چون هر صفحه رو پسورد گذاری میکنه
راهی که tohave جان گفت بهتره . اگه یه نمونه بزاره بهتره .
منتظر نمونه ی شما هستم
با تشکر

tohave
13-02-2006, 00:52
سلام

البته این کدها را بایستی در بخش آموزش برنامه نویسی مینوشتم ولی خوب دوستان اینجا درخواست کرده اند و فکر میکنم بد نیست در همین بخش افزوده شود.

دوستان با این کدها شما میتوانید صفحات خودتون رو محافظت کنید. البته همونطوری که گفتم این کدها انکریپت نشده اند و شما باید بعد از اضافه کردن اسمهای کاربران و پسوردهای مربوطه ، اقدام به انکریپت کردنشان بکنید تا اشخاص نتوانند با مراجعه به کدهای صفحه اقدام به استخراج اطلاعات کنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توجه داشته باشید که با ایجاد تغییرات در این کدها میتوانید تعداد کاربران و صفحات مورد نظر برای هر کدام از آنها را مشخص نمایید. برای ایجاد امنیت بیشتر باید از وب پیجهایی که بصورت فریم تولید شده اند استفاده کنید و هر صفحه را بصورت جداگانه انکریپت کنید. بعد به هر صفحه میتوانید عملیات از کار انداختن کلیک راست را نیز بیافزایید (بنظر من ضروری است) و سپس به هر یک از کاربران خود یک اسم کاربری و یک پسورد از لیست خودتان بدهید.

دقت: اسامی کاربران و پسوردها را باید در فایلی برای خود نگهدارید. هر چه تعداد کاربران ایجاد شده و پسوردهای انتخاب شده بیشتر باشند ، صفحات بهتر محافظت میشوند.

به هر تعداد که بخواهید میتوانید این بخش از کد را با تغییر دادن مقادیر آن به صفحه اضافه کنید.

user1
password1
your-page1.html

مقادیری هستند که بایستی تغییر یابند. مثلا میتوانید به جای یوزر 1 از اسم خودتان استفاده کنید که میشود اسم کاربری برای دستیابی به صفحه ای که با نام یورپیج1 مشخص میشود (صفحه را شما باید مشخص کنید تا هر کاربر به صفحه مشخص شده منتقل شود) و پسورد1 را نیز میتوانید به پسوردی که پیدا کردنش سخت است تبدیل نمایید.

برای انکریپت کردن این کدها و یا کدهای دیگر میتوانید از سایت

استفاده کنید.

برای داونلود کردن این برنامه میتوانید از لینک زیر استفاده کنید. رایگان است ولی فکر میکنم باید آنلاین باشید تا برنامه کار کند.

mohammad hamed
15-02-2006, 08:55
با سلام و خسته نبشی به tohave جان
خیلی کارم جلو افتاد فقط یکی دو تا سوال داشتم
اول اینکه صفحات Your-page 1و غیره رو چی کار کنم . چون اگه آدرس اون رو کسی داشته باشه میتونه به راحتی به اون ها دسترسی داشته باشه
و دیگه آنکه ایا میشه فیلد نام کاربری و پسورد داشته باشه .اگه میشه چه طوری
خیلی خیلی خیلی ممنون
منتظر هستم
با تشکر

neyrizboys
15-02-2006, 11:00
html password برنامه خوبيه

tohave
15-02-2006, 23:06
با سلام و خسته نبشی به tohave جان
خیلی کارم جلو افتاد فقط یکی دو تا سوال داشتم
اول اینکه صفحات Your-page 1و غیره رو چی کار کنم . چون اگه آدرس اون رو کسی داشته باشه میتونه به راحتی به اون ها دسترسی داشته باشه
و دیگه آنکه ایا میشه فیلد نام کاربری و پسورد داشته باشه .اگه میشه چه طوری
خیلی خیلی خیلی ممنون
منتظر هستم
با تشکر

Your-page اسم صفحه ای خواهد بود که شما میخواهید بازدید کننده آنرا ببیند.

برای اینکه بازدید کننده نتونه آدرس رو پیدا کنه، توصیه کرده ام که از ایندکس فریم استفاده کنی. یعنی 2 تا فریم ایجاد کنی به اسم top.htm و main.htm و بعد فایل ایندکس رو که شامل این دو تا فریم هست و هر دو صفحه تاپ و مِین رو انکریپت کن. برای هر صفحه باید سیستم غیر فعال کردن (قفل) راست کلیک رو اضافه کنی (کافیه برای تاپ فریم اضافه کنی) . دقت داشته باش که خیلی از قفلهای راست کلیک رو با زدن کلید اف 10 میشه بی اثر نمود پس یک قفل درست و حسابی بذار.

بله میشه توی فیلد ست گذاشت ولی وقت میخواد که روش کار کنم. ببخشید فعلا گرفتارم

mohammad hamed
16-02-2006, 08:29
دوست عزیزم اول برای راهنمایی های شما از صمیم قلب متشکرم

برای اینکه بازدید کننده نتونه آدرس رو پیدا کنه، توصیه کرده ام که از ایندکس فریم استفاده کنی. یعنی 2 تا فریم ایجاد کنی به اسم top.htm و main.htm و بعد فایل ایندکس رو که شامل این دو تا فریم هست و هر دو صفحه تاپ و مِین رو انکریپت کن.

من منظور شما رو از این حرف ها نفهمیدم چیه و چه جوری باید این کار رو انجام داد.
اگه میشه بیشتر توضیح بدین
در مورد اون فیلد ست هم اگه یه موقعی وقت دارین اون و انجام بدین خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.
اگه میشه در مورد اول منو راهنمایی کنید
خیلی ممنون
با تشکر

tohave
16-02-2006, 12:41
سلام

فعلا با همین سیستم کار کنید چون فکر نمیکنم وقت برای نوشتن کد به این زودیها داشته باشم. امیدوارم یکی از دوستان کمک بکنه.

برای توضیح در مورد فریم ها

مرحله اول:
دو تا صفحه درست میکنی، یکی میتونه خالی باشه ولی دومی باید همون صفحه ای باشه که اسم کاربر و پسورد رو میپرسه. هر دو صفحه رو انکریپت میکنی. بعد میای به

مرحله دوم:
در کدهای بالا، این صفحه top.htm میتونه صفحه خالی باشه که فقط دارای کد غیر فعال کردن راست کلیک هست. (با فرض اینکه این صفحه در دایرکتوری ریشه قرار گرفته)

این صفحه enter.htm هم میتونه صفحه ای که شما برای ورودی درست کرده اید باشه (همونی که اسک کاربر و پسورد رو میپرسه) . برای این صفحه هم برای احتیاط کدهای غیرفعال کردن راست کلیک رو اضافه کن. (با فرض اینکه این صفحه در دایرکتوری ریشه قرار گرفته).

حالا شما میتونی این کدهای بالایی رو که با جایگزین کردن اسامی فرضی به اسم صفحات توضیح داده شده و همچنین با اضافه کردن چند قسمت بالایی مثل تگهای معرفی سایت و کلمات کلیدی و اسم صفحه و غیره ، صفحه رو انکریپت میکنی (تا کدها ناخوانا بشن) و بعد با اسم ایندکس دات اچ تی ام، index.htm ذخیره کنی. این صفحه میشه صفحه ورودی سایت شما.

هر کاربری میتونه این صفحه رو ببینه ولی چون اسم کاربری و پسورد لازم داره تا وارد بشه، میره پشت صحنه (کد ها رو ببینه) که با کدهای ناخوانا مواجه میشه و دلش میسوزه. بعد میاد با راست کلیک بفهمه تو چه صفحه ایه، که اونهم اجازه نداره

تنها راه باقی مونده اینه که از نوار وضعیت Status Bar یه چیزهایی برداشت کنه، اونهم شما میتونی یک تیکه کد اضافه کنی که نوار وضعیت رو منجمد میکنه و یا یه چیزهایی مثل ساعت و شعار و ... اضافه میکنه، خنثی بکنید

امیدوارم کارت راه بیافته
.

mohammad hamed
16-02-2006, 16:04
با سلام
همه ی کار هایی که گفتید رو انجام دادم .
ولی در هنگام اجرا هیچ صفحه ای نیامدو فقط صفحه ی top.htm میاد که راست کلیک در آن غیر فعال هست. نمی دونم مشکل از کجاست . اگه ممکنه راهنمایی کنید.
یک جا رو هم نفهمیدم چی شد . پس اون فایل ها و صفحه های اصلی چی شد .
(Your-page)
خیلی خیلی ببخشید . خیلی شما دوست عزیز رو زحمت دادم

tohave
16-02-2006, 22:55
سلام

1- یک صفحه برای بالای فرِیم سِت frameset ایجاد کن top.htm

2- صفحه اصلی برای پسورد و کاربر رو ایجاد کن (با کدهایی که در صفحه قبلی داده ام) enter.htm

3- با استفاده از کدهای بالا (برای فریِم ست frameset) صفحه ایندکس رو ایجاد کن index.htm

4- آدرس صفحه بالای فریم ست frameset رو وارد ایندکس index کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5- آدرس صفحه پسورد و کاربر رو وارد ایندکس index کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6- کدهای "راست کلیک ممنوع" و "نوار وضعیت خاموش" رو وارد هریک از صفحات کن

7- همه صفحات رو انکریپت Encrypt کن (با همون آدرسی که در صفحه قبلی داده ام)

8- صفحات رو آپلود کن در جای خودشان

امیدوارم کارت ایندفعه راه بیافته

mohammad hamed
17-02-2006, 10:11
دوست عزی باز هم عذر خواهی منو بپذیر . اما من تا شنبه اینجا بیشتر نیستم و فکر کنم یکی دو دفعه ی دیگه میتونم امتحان کنم چون بعد از اون باید برم دانشگاه
اما همان دیروز هم من کامل آدرس ها رو نوشته بودم .
من با Fornt Page این کا رو انجام میدم. در هنگامی که صفحه رو روی Design میذارم صفحه ی enter.htm رو نشون میدم و وقتی در حالت نمایش وی میذارم فقط top.htm رو نشون میده . روی سرور هم آپلود کردم . باز هم نشد . نمیدونم مشکل از کجاست .
امید وارم بتونید این مشکل رو حل کنید

tohave
17-02-2006, 22:10
سلام

اگه شما آدرس دامین (سایت) رو بدین و بگین تو کدوم فولدر میخواین آپلود کنید من میتونم براتون تهیه کنم. اینهمه کد نوشتیم و باید اسم گذاری کنیم. خیلی هم سخت نیست

مثلا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad hamed
18-02-2006, 08:55
اطلا بدون فولدر
ممنون

tohave
18-02-2006, 10:45
سلام

من سایت شما را بررسی کردم. همه چیز درسته ولی شما اصلا هیچ کاری نکرده اید برای صفحه ورودی. فایلها را تقریبا درست آپلود کرده اید، البته متن نوشته شده توسط من که برای اطلاع شما بود، را تغییر نداده اید ، کدها را انکریپت نکرده اید، اسامی کاربری و پسوردها رو عوض نکرده اید و آدرس صفحات مورد نظر (برای دسترسی کاربران) را مشخص نکرده اید.
این اطلاعات رو من ندارم (نباید داشته باشم) پس خودتون تغییرشون بدین

نمیدانم صفحه خانه INDEX این ساب دامین شما چه جوری لود میشه. خیلی از ساب دامینها خودشون ایندکس دارن ولی بعضیهاشون باید آدرس کامل بشه

شما تنها کاری که باید بکنید اضافه کردن راست کلیک ممنوع هست. کد برای نمونه در زیر آورده میشه:

این کدها رو در بخش هِد HEAD صفحه وارد کن (100% مطمین نیست)