PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت در مورد خرید سیستم مخصوص میکس و مونتاژ

HOMAYOON.F
12-05-2009, 22:44
با سلام به دوستان عزیز...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
امروز یکی از دوستانم جهت مشاوره ی خرید یه سیستم، واسه کار میکس و مونتاژ اومد پیشم که من راهنماییش کنم، منم یه چیزایی تو ذهنم بود اما گفتم با بچه های پی سی یه مشورت کنم ببینم این بنده خدا چی بگیره بهتره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اگه میشه شما عزیزان هم یه راهنمایی به من کنید تا یه سیستم توپ واسه کار میکس و مونتاژ بگیریم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون طوری هم که میدونید مهمترین چیزایی که نیازه مادر برد ، سی پی یو ، رم ، کارت گرافیک و هارده.
در ضمن گفته که چیزی در حدود 400 تومن واسه این قطعات اصلی میخواد خرج کنه، البته بهش گفتم یه خورده بیشتر باید کنار بذاری که گفت فعلا همین قد موجوده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی هم اصرار داره که مادر بردش پورت IEEE 1394 هم داشته باشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب دوستان منتظر نظرات مفیدتون هستم...
با تشکر...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ganje nahofte
13-05-2009, 11:50
Asus P5Q L E or Giga EP43 DS3 ~ 120 که ترجیحا ایسوس بگیر.
CPU Q8200 = 165
Ram 2x2G 800 = 50-60
VGA; HD 4670 = 92
hard: 320GB = 45.5
حالا ببین کدوم از اهمیت کمتری برخورداری عوضش کن.

HOMAYOON.F
13-05-2009, 14:06
خیلی مرسی گنج نهفته جان، واقعا گنج نهفته ای ها...

لطف کردی...

okt
16-05-2009, 18:57
حيف كه پولش كمه
من با HP xw4600 Work station و با كارت Avid Liquid كار ميكنم و ازش خيلي راضيم

mal2moh
04-02-2010, 09:05
شاید شما هم از آن دسته باشید که بدنبال تهیه بهترین سیستم برای میکس هستید

پس تا پایان توضیحات با ما باشید
داشتن قوی ترین قطعات و بالاترین هزینه برای میکس ، ما را به هدف نمی رساند
اینکه به حرف فروشندگان نسبت به انتخاب قطعات گران قیمت ، گوش کنیم بسیار اشتباه است
تهیه و خریداری کارت های میکس گران قیمت جهت تدوین فیلم های ازدواج صحیح نمی باشد
اینکه می گویند اگر کارت میکس نداشته باشیم ، افت کیفیت خواهیم داشت ، صحبت آماتور ها و فروشندگان است
اینکه می گویند اگر کارت میکس نداشته باشیم ، افت کیفیت خواهیم داشت ، صحبت آماتور ها و فروشندگان است
توجه کنید
توصیه ها
برای خرید سیستم تدوین حتماً با دوستان و همکاران مطمئن به بحث بپردازید

تحت هیچ شرایطی به صحبت فروشندگان قطعات تکیه نکنید چرا که هدف آنان فقط فروش می باشد

برای میکس حرفه ای در ساده ترین شرایط با کارت 1394 نیز بهترین کار ها را نیز انجام خواهید داد

گاهی اوقات با انتخاب یک مادربورد و یا سی پی یو و کارت گرافیک خواص می توانیم بازدهی عالی در کار ایجاد کنیم و یا بدترین بازدهی را بوجود آوریم

یادتان باشد که بدنبال گران ترین ها نباشید
پیشنهادات
مرکز دیجیتال مانی سافت بهترین راه کار را از نظر شرکت ادوب که تولید کننده برنامه پریمیر است را برای شما تهیه نموده است

برای دیدن کامل توضیحات به آدرس زیر مراجعه نمائید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ess_1362
04-02-2010, 20:36
خوب من این سیستم را معرفی می کنم :

CPU : AMD PHENOM II X4 955 180000
M.B : MSI 790GX-G65 160000
RAM : 2X2GIG ELIXIR DDR3 1333 75000
VGA : ONBOARD
HDD : 2XSAMSUNG F3 500 RAID0 90000

DrXoX
04-02-2010, 22:02
شاید شما هم از آن دسته باشید که بدنبال تهیه بهترین سیستم برای میکس هستید

پس تا پایان توضیحات با ما باشید
داشتن قوی ترین قطعات و بالاترین هزینه برای میکس ، ما را به هدف نمی رساند
اینکه به حرف فروشندگان نسبت به انتخاب قطعات گران قیمت ، گوش کنیم بسیار اشتباه است
تهیه و خریداری کارت های میکس گران قیمت جهت تدوین فیلم های ازدواج صحیح نمی باشد
توجه کنید
توصیه ها
برای خرید سیستم تدوین حتماً با دوستان و همکاران مطمئن به بحث بپردازید

تحت هیچ شرایطی به صحبت فروشندگان قطعات تکیه نکنید چرا که هدف آنان فقط فروش می باشد

برای میکس حرفه ای در ساده ترین شرایط با کارت 1394 نیز بهترین کار ها را نیز انجام خواهید داد

گاهی اوقات با انتخاب یک مادربورد و یا سی پی یو و کارت گرافیک خواص می توانیم بازدهی عالی در کار ایجاد کنیم و یا بدترین بازدهی را بوجود آوریم

یادتان باشد که بدنبال گران ترین ها نباشید
پیشنهادات
مرکز دیجیتال مانی سافت بهترین راه کار را از نظر شرکت ادوب که تولید کننده برنامه پریمیر است را برای شما تهیه نموده است

برای دیدن کامل توضیحات به آدرس زیر مراجعه نمائید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این چیه الان ؟

messi3
05-02-2010, 10:17
مرکز دیجیتال مانی سافت
قربونت ادرسو اشتباه اومدی

sadegh571
05-02-2010, 15:40
فروم جای تبلیغات نیست حتی شما دوست عزیز.