PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و گفتگو ويژه خانم ها ||| ورود آقایان مـــمـــنـــوع |||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18

Niloofarak
27-03-2008, 21:34
یه تکونی به این تاپیک بدین! ناسلامتی این تاپیک ماوای ماست :31:
لا اقل قرار بود باشه!

sarina_sh
28-03-2008, 11:09
من اومدم تکون بدم سنگین بود بیاین کمک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیاین این معما را جواب بدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يك فردي اسير است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و بايد نجات پيدا كند و براي او دو مسير فرار وجود دارد.يكي نجات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gifو ديگري نابوديست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).gifسر هر كدام از اين راهها يك نفر ايستاده يكي كاملا دروغ گو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif و ديگري كاملا راستگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين فرد با يك سوال چگونه مي تواند راه صحيح را پيدا كند ؟( فقط يك سوال و فقط از يك نفر - راستگو و دروغگو مشخص نيست - راه برگشتي هم نيست)

karin
28-03-2008, 11:47
من اومدم تکون بدم سنگین بود بیاین کمک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیاین این معما را جواب بدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يك فردي اسير است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و بايد نجات پيدا كند و براي او دو مسير فرار وجود دارد.يكي نجات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و ديگري نابوديست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سر هر كدام از اين راهها يك نفر ايستاده يكي كاملا دروغ گو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ديگري كاملا راستگو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اين فرد با يك سوال چگونه مي تواند راه صحيح را پيدا كند ؟( فقط يك سوال و فقط از يك نفر - راستگو و دروغگو مشخص نيست - راه برگشتي هم نيست)

به به
به به
:31:

چه سوالای قشنگی

من از بچگی با این سوالا مشکل داشتم:20:
یه راهنمایی نمی شه بکنین:31:

sarina_sh
28-03-2008, 11:51
کارین جون به کسی نگی ها خودم هم بلت نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

negar20
28-03-2008, 12:05
منم اومدم بگم بلد نيستم:20: فعلا كه سرمون تو كتابه تا اطلاع ثانوي

sarina_sh
28-03-2008, 12:12
بچه ها ما هوشمون خیلی زیاد بیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بیاین از خودمون جواب در وکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من الان مدل ای کی یو سان فکر می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ببینم به نتیجه ای میرسم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

winter+girl
28-03-2008, 18:11
بچه ها من جوابش رو بدست آوردم نمیدونم درسته یا نه اما تنهایی فکر مردمولی نمیدونم چرا همونطور که زود یادم اومد زود هم از یادم رفت نمیدونم واسه شما هم پیش میاد یه جوابی رو به دست بیارید یادتون بره یا نه اما من با احتمالات به جوابش رسیدم سر تایپ کردن دوباره قاطی کردمبه هر حال فعلا بیخیال اومدم بگم رفتنی شدیم حالا نه اینکه بخوام درس بخونما واسه اعصاب مامان اینا هم بد نیست یکم دم کنکوری کمتر دور و بر اینترنت بگردمحداقل قبووول نشدم نمیگن تقصیر این بووودالبته گاهی اوقات میام ولی کمتر دلم واسه همه تون تنگ میشهفعلا بای

AaVaA
28-03-2008, 18:19
بچه ها من جوابش رو بدست آوردم نمیدونم درسته یا نه اما تنهایی فکر مردمولی نمیدونم چرا همونطور که زود یادم اومد زود هم از یادم رفت نمیدونم واسه شما هم پیش میاد یه جوابی رو به دست بیارید یادتون بره یا نه اما من با احتمالات به جوابش رسیدم سر تایپ کردن دوباره قاطی کردمبه هر حال فعلا بیخیال اومدم بگم رفتنی شدیم حالا نه اینکه بخوام درس بخونما واسه اعصاب مامان اینا هم بد نیست یکم دم کنکوری کمتر دور و بر اینترنت بگردمحداقل قبووول نشدم نمیگن تقصیر این بووودالبته گاهی اوقات میام ولی کمتر دلم واسه همه تون تنگ میشهفعلا بای

آخی مونا جان خدافظی؟

با جمله ی آخرت موافقم..آره بهتره بهونه دست کسی نباشه که چرا قبول نشدی..این چند ماه تا کنکور امیدوارم بتونی به خوبی تحمل کنی..تازه بهت خوش هم بگذره :31: ..ایشالا میای اینجا و خبر خوب قبول شدنتو بهمون میدی عزیز...دوست داریم و دلمون برات تنگ میشه :10:

sarina_sh
28-03-2008, 18:36
آخی من می فهمم این بچه الان چی می کشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... مونا جون وقت خوبی داری جیگر یه نمه درس بخون بعدش اینقدر کیف میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اولش سخته ولی بعد که کنکور رو میدی راحت میشی هر کار دوست داری می تونی بکنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انشالا که قبول میشی .... آوا جون آواتار جدید مبارکا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AaVaA
28-03-2008, 19:15
سارینا جون قربونت گلم

ما هم از این دردا کشیدیم..هی یادش بخیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من که یه سال اصلا طرف دکمه ی پاور کیس نرفتم ..حتی از نرم افزارهای تست هم استفاده نکردم :دی
اما یه مزه ای میده بعد کنکور بیای سراغ چیزهایی که دوسشون داری ..حالا می خواد کامپیوتر باشه یا هرچیزی که به خاطر کنکور چند وقتی میذاریش کنار...بعد کنکور بهت میچسبه

اما حالا بگذریم که هر دورانی شبه کنکور خودشو داره ..
مونا جون ایشالا با سوغاتی بر گردی :دی

sarina_sh
28-03-2008, 19:23
فدای تو آوای عزیز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب ندادی به معما ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... من فسفر مغزم را ذخیره کردم واسه معمای بعدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Niloofarak
29-03-2008, 00:35
يك فردي اسير است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و بايد نجات پيدا كند و براي او دو مسير فرار وجود دارد.يكي نجات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و ديگري نابوديست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سر هر كدام از اين راهها يك نفر ايستاده يكي كاملا دروغ گو :27: و ديگري كاملا راستگو :rolleye:اين فرد با يك سوال چگونه مي تواند راه صحيح را پيدا كند ؟( فقط يك سوال و فقط از يك نفر - راستگو و دروغگو مشخص نيست - راه برگشتي هم نيست)

این که خیلی قدیمیه!
اول بگو برا چی می خوای تا جوابشو بگم:21:

من فسفر مغزم را ذخیره کردم واسه معمای بعدی
جالب شد دیگه حتما باید بگی:21:

آوا جون آواتار جدید مبارک ولی من نظرم در مورد قبلی مثبت تر بود:27:
اون کل بد تموم شد نه؟

AaVaA
29-03-2008, 00:46
آوا جون آواتار جدید مبارک ولی من نظرم در مورد قبلی مثبت تر بود:27:
اون کل بد تموم شد نه؟

مرسی عزیز ..مهم نظر منه که در مورد آواتور و امضای شما مثبته :31: بقیه ی تصمیمات هم که با بزرگتراست :27:

آره دیروز اومدم دیدم آکوا جان سه تا پست رو در هم ادغام کرده این شد که دیدم حتما یه نشونه واسه پایان گرفتن کله..حالا هی کل کل نکن باز جو گیر میشم یه کاری دست پستام میدما :31::10::11:

Niloofarak
29-03-2008, 00:49
مهم نظر منه که در مورد آواتور و امضای شما مثبته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
great!

بقیه ی تصمیمات هم که با بزرگتراست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مبارکه!

آره دیروز اومدم دیدم آکوا جان سه تا پست رو در هم ادغام کرده این شد که دیدم حتما یه نشونه واسه پایان گرفتن کله..حالا هی کل کل نکن باز جو گیر میشم یه کاری دست پستام میدما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدا رو شکر که ختم به خیر شد و هیچ یک از طرفین شکست نخوردن!

AaVaA
29-03-2008, 01:11
ولی یه جورایی زندگی بدون کل کل:whistle: بی معنیه ها نه؟:rolleye:

فعلا هوس کردم یه چیزی اینطوریم:26: کنه :31:

sarina_sh
29-03-2008, 09:19
نیلوفرک جون من اینو همین طوری گفتم مشغول بشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من که تو این چند روزه حدود 300 تا پیغام از عمو آکوا گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Niloofarak
29-03-2008, 13:32
از نگهبان بپرسه که اگه از اون یکی بپرسم کدوم سمت راه آزادیه چی می گه؟
جوابی که می شنوی بی شک راه درسته!

sarina_sh
29-03-2008, 13:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به افتخار نیلوفر همگی دست مرتب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا خودت برامون یه معمای سخت بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Niloofarak
29-03-2008, 16:47
خب منکه فعلا حضوذر ذهن ندارم!
باید یه معما از یه جایی از اینترنت گیر بیارم دیگه!

negar20
30-03-2008, 10:47
آكوا جديدا فعال شده منم 25 تا پيغام ازش دارم.:20:
اينجا بازم بحثي نيست سارينا جون يه بحثي را بنداز ديگه.

sarina_sh
30-03-2008, 11:01
شلام نگار جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... خانومای انجمن به طرز مشکوکی مفقود شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بیاین یه نمه از خودمون کارای سرگرمی در وکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزار یه حاضر غایب بکنیم اول : نگار که حاضره ، آوا کجایی ؟، نیلوفرک ، پگاه ، سارینا ( ا این که خودمم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، کارین ، مونا که رفته درس بخونه غیبتش موجهه ،مرضیه خانم طراح ، مهرآریا هم که اثری از آثارش نیست ، عسلی خانوم گل بلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، ستاره شیطون بلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، دیگه اسم بقیه از بس نیمدن تو تاپیک یادم رفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... اونایی که غیبت داشتن فردا با مامان یا باباشون میان تو تاپیک غیبتاشون رو موجه می کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).gif

karin
30-03-2008, 14:47
شلام نگار جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... خانومای انجمن به طرز مشکوکی مفقود شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بیاین یه نمه از خودمون کارای سرگرمی در وکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزار یه حاضر غایب بکنیم اول : نگار که حاضره ، آوا کجایی ؟، نیلوفرک ، پگاه ، سارینا ( ا این که خودمم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، کارین ، مونا که رفته درس بخونه غیبتش موجهه ،مرضیه خانم طراح ، مهرآریا هم که اثری از آثارش نیست ، عسلی خانوم گل بلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، ستاره شیطون بلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، دیگه اسم بقیه از بس نیمدن تو تاپیک یادم رفته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... اونایی که غیبت داشتن فردا با مامان یا باباشون میان تو تاپیک غیبتاشون رو موجه می کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حاضــــــــــــر:20::31:

sarina_sh
30-03-2008, 14:59
آباریکلا بچه مودب و خوف به این میگن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مسافرت هم رفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی سر کلاس میاد بازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
30-03-2008, 15:08
آباریکلا بچه مودب و خوف به این میگن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مسافرت هم رفته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی سر کلاس میاد بازم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله بله

تازه با چراغ روشن میاد، نه خاموش!:27:

sarina_sh
30-03-2008, 15:14
بله بله با چراغ روشن اومدن دل شیر می خواد و .... ... بقیه اش یادم رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gif کارین جونم هنوز تو سفریجات و کافی نت جات هستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟ خوش می گذره ؟ به نظرت خانومای انجمن کجان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟ مشکوک میزنه قضیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
30-03-2008, 15:18
بله بله با چراغ روشن اومدن دل شیر می خواد و .... ... بقیه اش یادم رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارین جونم هنوز تو سفریجات و کافی نت جات هستی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟ خوش می گذره ؟ به نظرت خانومای انجمن کجان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟ مشکوک میزنه قضیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ها ! پس من الان شیردلم؟!:31:

نه بابا، سفرجاتم کجا بود
مدت مدیدیست که برگشتیم
تازه این پنج شنبه قراره بریم یونیورسیتی:13:

اِ
قسمت دوم سوالت رو یادم رفت بجوابم

با فرض این که سفر تشریف دارن تا 13 صبر می کنیم
اگر اومدن که هیچ
اگر نیومدن در یک اقدام انتحاری تاپیک رو تحریم می کنیم! موافقی؟!

AaVaA
30-03-2008, 15:44
چه کسی بود صدا زد آوا؟

سرگرمی میخوای ؟ این پیک شادی من هنوز کامل رنگ نشده :دی

Niloofarak
30-03-2008, 16:36
معما رو یافتم!
سه دوست بودند به نام امين و هادي و علي اين سه دوست مي خواستند كه يك توپ بخرند

قيمت توپ سيصدتومان هست هر كدام از اين ها نفري صد تومان مي دهد كه در مجموع سيصد تومان مي شود

انها به مغازه مي روند كه توپ بخرند اما صاحب مغازه نيست و شاگردش كه دوست آنها بود مي گه من قيمت توپ را نمي دانم چند هست ولي شما اين سيصدتومان را بدهيد اگر كم و زياد بود بعدآ حساب مي كنيم

بعد از يك ساعت شاگرد مغازه به آقا امين زنگ مي زنه مي گه كه قيمت توپ دويست و پنچاه تومان هست بيا پنچاه تومان را بگير

امين در جوابش مي گه كه من سرم شلوغ هست نمي رسم خودت بياور

شاگرد در چوابش مي گه كه اگر من بياورم بيست تومان از پنچاه تومان را مي گيرم
بخاطر رفت و برگشت با اتوبوس

امين هم قبول مي كند

حالا سي تومان با قي مي ماند به هر كدام از امين و هادي و علي ده تومان بر مي گردد

كه هر كدام نفري نود تومان براي توپ داده است (چون ده تومان برگشت) كه در مجموع دويست و هفتاد تومان مي شود
با بيست تومان هم كه كرايه اتوبوس شد كه شاگرد استفاده كرد

مي شه دويست و نود تومان

حالا ده تومان ديگه كجا رفته است؟

sarina_sh
30-03-2008, 17:06
ها ! پس من الان شیردلم؟!:31:

نه بابا، سفرجاتم کجا بود
مدت مدیدیست که برگشتیم
تازه این پنج شنبه قراره بریم یونیورسیتی:13:

اِ
قسمت دوم سوالت رو یادم رفت بجوابم

با فرض این که سفر تشریف دارن تا 13 صبر می کنیم
اگر اومدن که هیچ
اگر نیومدن در یک اقدام انتحاری تاپیک رو تحریم می کنیم! موافقی؟!
به به منم 31 میرم یونیورسیتی:20:
باشه تحریم می کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اصلا هی میایم اسپم میزنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه اینجوری که خودمون بن میشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خلاصه یه اقدامی دروکنیم که مایه شگفتی همگان شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چه کسی بود صدا زد آوا؟

سرگرمی میخوای ؟ این پیک شادی من هنوز کامل رنگ نشده :دی

من اومدم زنگ خونتون رو زدم و فرار کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم پیک می خوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معما رو یافتم!

قيمت توپ سيصدتومان هست هر كدام از اين ها نفري صد تومان مي دهد كه در مجموع سيصد تومان مي شود

انها به مغازه مي روند كه توپ بخرند اما صاحب مغازه نيست و شاگردش كه دوست آنها بود مي گه من قيمت توپ را نمي دانم چند هست ولي شما اين سيصدتومان را بدهيد اگر كم و زياد بود بعدآ حساب مي كنيم

بعد از يك ساعت شاگرد مغازه به آقا امين زنگ مي زنه مي گه كه قيمت توپ دويست و پنچاه تومان هست بيا پنچاه تومان را بگير

امين هم قبول مي كند

كه هر كدام نفري نود تومان براي توپ داده است (چون ده تومان برگشت) كه در مجموع دويست و هفتاد تومان مي شود

مي شه دويست و نود تومان

دستت مرسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فکر می کنییییییییییییییییییییییی یییم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AaVaA
30-03-2008, 17:09
معما رو یافتم!

امين هم قبول مي كند

مي شه دويست و نود تومان

قطار برقی بوده دود نداشته ؟:31:

من حساب کردم 0.7 کم اوردم..حالا باز فکر مینماییم :46:

من اومدم زنگ خونتون رو زدم و فرار کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم پیک می خوام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشالا میری دانشگاه می فهمی من پیک میخوام یعنی چی !!:31:

sarina_sh
30-03-2008, 17:13
قطار برقی بوده دود نداشته ؟:31:

من حساب کردم 0.7 کم اوردم..حالا باز فکر مینماییم :46:

ایشالا میری دانشگاه می فهمی من پیک میخوام یعنی چی !!:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif دو سال رفته بیدم دانشگاه پدرم در اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی کرم دارم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوسال دیگه هم بریم لیسانس بگیریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد فوق[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد دکترا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد پروفسورا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ولی دانشگاه خوفه ها

تاتوره خانوم
30-03-2008, 17:18
سلام به همه
شروع كنيد تا ما هم يه چيزي عايدمون بشه :دي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif

sarina_sh
30-03-2008, 17:25
تاتوره خانم مقدمتان را خوشامد می گوییم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فهلا این معما باید حل شود تا آسان شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... می گم این ده تومن را یکیشون کش رفته بیده فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Niloofarak
30-03-2008, 18:05
چه خوب شد که اینجا داره دوباره شلوغ می شه!حالم!
من لان خوشحالم!:31:

AaVaA
30-03-2008, 19:11
:31: دو سال رفته بیدم دانشگاه پدرم در اومد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی کرم دارم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوسال دیگه هم بریم لیسانس بگیریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد فوق[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد دکترا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بعد پروفسورا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... ولی دانشگاه خوفه ها

آره دانشگاه قطعا خوفه :31: پس تو هم همچین مث من مازوخیستی :31: ایشالا تا پروفسورا همینطور خندون باشی :40::10:

سلام به همه
شروع كنيد تا ما هم يه چيزي عايدمون بشه :دي
:46:

تاتوره ؟ :18: با اینکه خیلی خطرناکه اما سلام خوبین؟:31: اینجا هم هیشکی هیچی عایدش نمیشه معمولا :46::27:

تاتوره خانم مقدمتان را خوشامد می گوییم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فهلا این معما باید حل شود تا آسان شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... می گم این ده تومن را یکیشون کش رفته بیده فکر کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه جواب همونیه که من گفتم اتوبوس در حال حرکته درش هم اونوره عکسه :31:

چه خوب شد که اینجا داره دوباره شلوغ می شه!حالم!
من لان خوشحالم!:31:

شما الان آخر خوشحالی؟ حالی؟ چی هستی دقیقا ؟:31:

Niloofarak
30-03-2008, 19:17
شما الان آخر خوشحالی؟ حالی؟ چی هستی دقیقا ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه الان احساس خوشحالی بهم دس داده:31:

AaVaA
30-03-2008, 19:22
نه الان احساس خوشحالی بهم دس داده:31:

فهمیدم یه لحظه از خوشحالی زبونت گرفت انگار :31:.. بیا جوابمونو چک کن دیگه :27:

Niloofarak
30-03-2008, 19:34
بیا جوابمونو چک کن دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جواب چی رو چک کنم دیگه؟

AaVaA
30-03-2008, 20:01
من نفهمیدم جواب اینو کسی میدونه؟ :13:

====

دوستان احیانا اینجا کسی تا حالا طرح کسب و کار نوشته واسه وزارت کار؟ یا از آشنا ها و دوستاش کسی این کار و کرده ؟:20:

sarina_sh
30-03-2008, 21:50
خوب منم نفهمیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی تحقیق کردم فهمیدم امین که بچه خوبیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]علی هم که دستش کج نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]می مونه هادی که یه نمه بچه خلافیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](11).gif ... بنابراین در یک فرصت مناسب 10 تومنی را کش میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب حالا من ادبش می کنم : 10 تومن آخه چی می خوای بخری هان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).gif ... بچه بی ادب .... دست کجی می کنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوب خداروشکر اینم به راه راست هدایت شد وگرنه امشب خوابم نمی برد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](42).gif

تاتوره خانوم
31-03-2008, 17:19

مرسي سارينا جان و بقيه ي خانوما...

آوا جان من خطرناك نيستم. اتفاقا بچه ي خوبي ام.:21:

AaVaA
31-03-2008, 18:05
آوا جان من خطرناك نيستم. اتفاقا بچه ي خوبي ام.:21:

اتفاقا من خودم از هر خطری خطرناکترم :31: ولی من اسمتو گفتم گلم..تاتوره..:31:..حالا چرا تاتوره ؟:46: نکنه شما هم عاشقشی ؟:27:

عضویتت مبارک ایشالا از این فروم یه چیزی عایدت بشه :20:

sarina_sh
31-03-2008, 20:16
امیدوارم فردا به همگی خوش بگذره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... در دامان طبیعت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و یا در شلوار طبیعت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... حسابی شیطونی کنید و خلاصه سیزده بدر از خودتون در وکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بر و بچ فردا کجا می خواین برین حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما میریم باغ اونجا از خودمون 13 بدر دروکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
31-03-2008, 20:49
ها!
ما در منزل سیزده مان را به در می کنیم!
زیرا دامان طبیعت جایی برای در کردنش نیست از بس که شلوغ است...

sarina_sh
31-03-2008, 21:00
مهم در کردن است کارین جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... نیت مهم بیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Boye_Gan2m
31-03-2008, 22:54
سلام
بنده به تازگی بازگشتم!

karin
01-04-2008, 00:16
سلام
بنده به تازگی بازگشتم!

خوش بازگشتی!
جایت در میانمان خالی بود بسی!

داشتیم غیبت غیر موجه برات رد می کردیم که ییهو رسیدی:31:

karin
01-04-2008, 15:00
اینجا تهران است
ساعت 3:58 دقیق به وقت پی سی اینجانب!
در حالی که جمع کثیری از هم وطنان در حال در کردن 13 و گاها گره زدن سبزه جهت گشایش بخت خود می باشند! باران بهاری در حال بارش می باشد!

دلمان برایشان کبابید:31:

sarina_sh
02-04-2008, 08:21
سلام
بنده به تازگی بازگشتم!
خوش آمدیییییییییییییییییییید:1 1::40: ....چون به تازگی برگشتی غیبتت موجه بیده :10:... فقط من اسمت رو یادم رفته:20:

اینجا تهران است
ساعت 3:58 دقیق به وقت پی سی اینجانب!
در حالی که جمع کثیری از هم وطنان در حال در کردن 13 و گاها گره زدن سبزه جهت گشایش بخت خود می باشند! باران بهاری در حال بارش می باشد!

دلمان برایشان کبابید:31:

اینجا اصفهان صدا و سیمای مرکز سارینا :8: :
به اخبار توجه کنید :5::
من از بس دیروز از خودم فعالیت دروکردم + شیطونی اصلا نای تایپ کردن ندارم :19:
اینجا یه نمه بارون اومد خیلی کم :20:
ممنون از دل کباب شدنتان :31:

Boye_Gan2m
02-04-2008, 18:02
خوش آمدیییییییییییییییییییید:1 1::40: ....چون به تازگی برگشتی غیبتت موجه بیده :10:... فقط من اسمت رو یادم رفته:20:

کیمیا هستم!

sarina_sh
04-04-2008, 13:48
کیمیا جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببخشی یادم رفته بود ولی دیگه یادم نمیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارین آواتارت مبارک باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saye
04-04-2008, 15:14
سلام به همه دوستان خوبم
امیدوارم حالتون خوب باشه
و این تعطیلات هم بهتون خوش گذشته باشه :20:
من که هیچ جا نرفتم !:19:
فقط سیزده رو رفتم بیرون و به در کردم :31:

sarina_sh
04-04-2008, 15:58
سلام سایه جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... خوفی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جون من این آواتار رو عوض کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امضات ولی باحاله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
04-04-2008, 16:02
کیمیا جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببخشی یادم رفته بود ولی دیگه یادم نمیره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کارین آواتارت مبارک باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مچکرم:20::31:

سلام به همه دوستان خوبم
امیدوارم حالتون خوب باشه
و این تعطیلات هم بهتون خوش گذشته باشه :20:
من که هیچ جا نرفتم !:19:
فقط سیزده رو رفتم بیرون و به در کردم :31:

به به
به به
پارسال دوست امسال آشنا!
غیبت های غیر موجه می بینم:31:

سلام:20:

saye
05-04-2008, 17:57
سلام سایه جون .... خوفی؟ ... جون من این آواتار رو عوض کن ... امضات ولی باحاله

سلام
مرسی عزیزم
شما خوبی ؟
اخه حوصله دردسر ندارم
یه مدته که راحت شدم از دست پی ام های .... ! :10:

به به
به به
پارسال دوست امسال آشنا!
غیبت های غیر موجه می بینم

سلام

سلام
کی !
کو !
کجا!
نشونم بده خودم واست موجهش میکنم :27:

بقیه ی خانوما کوشن
نکنه تازه رفتن تعطیلات ! :31:

...

sarina_sh
05-04-2008, 18:47
سلام
مرسی عزیزم
شما خوبی ؟
اخه حوصله دردسر ندارم
یه مدته که راحت شدم از دست پی ام های .... ! :10:

سلام
کی !
کو !
کجا!

بقیه ی خانوما کوشن

...

آهان پس شما هم از اون پی ام ها دریافت می کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایه جون خانومای انجمن کلهم اجمعین مفقود شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من و کارین می خواستیم یه عملیاتی را شروع کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif ... عملیات جست و جوی زیر زمینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

negar20
05-04-2008, 19:07
سلام به همه خانمهاي فروم مخصوصا كارين و ساريناي ناز
من كه دارم درس ميخونم . غيبتم موجهه.ولي حالم خوب نيست........نا اميدم........دليلش رو نميتونم بگم

sarina_sh
05-04-2008, 19:12
من كه دارم درس ميخونم . غيبتم موجهه.ولي حالم خوب نيست........نا اميدم........دليلش رو نميتونم بگم

سلام سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جات خیلی خالیه نگار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آره موجهه خودم برات حاضری میزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونم واسه چی ناامیدی ولی این حس خیلی وقتا سراغ منم میاد فقط خودتی که میتونی از درون خودت را امیدوار کنی .... سعی کن به چیزای خوب فکر کنی .... اصلا نگو قبول نمیشم و از این حرفا ....فقط به چیزای خوب فکر کن مطمئن باش جواب میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی در مورد کتاب آموزشی هنوز کسی را پیدا نکردم درست حسابی برات سوال کنم .... ولی بازم می گم مدرسان شریف خوبه و اگه گسترش علوم پایه هم بود اونم خیلی خیلی خوبه .... بازم از بر و بچ می پرسم ببینم کسی می تونه بهتر راهنمایی کنه یا نه ..... ساعتای استراحتت سر بزن که ما دلمون تنگولیده نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_sh
05-04-2008, 19:36
ما خانوما وقتی میام تو این تاپیک نامرئی می شیم تا عوامل نفوذی را شناسایی کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).gif

karin
05-04-2008, 21:39
سلام
کی !
کو !
کجا!

بقیه ی خانوما کوشن

...

خطری شد!

شما به این آن تایمی، کی گفته غیبت غیر موجه داری؟!:31:

من و سارینا مدتی ست در یک پروژه ی ضربتی داریم رو این مساله کار می کنیم! به راستی خانوما کجا رفته اند؟!!!:31:

آهان پس شما هم از اون پی ام ها دریافت می کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایه جون خانومای انجمن کلهم اجمعین مفقود شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من و کارین می خواستیم یه عملیاتی را شروع کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... عملیات جست و جوی زیر زمینی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله
همون طور که همکار فرمودن باید عملیات رو هر چه سریعتر آغاز نماییم!:31:

به
سلام من به تو یار قدیمی و اینا (البته همکار قدیمی بهتره!)

به به
درس هم چیز خوبیست!

من که هنوز قصد دارم شروع کنم!
یعنی به عبارتی در سال جدید هنوز به شعاع 100 متری کتابام هم نزدیک نشدم!:20::31:

ای بابا
ناامیدی چرا؟

به قول شاعر ، بخند تا دنیا بهت بخنده!

و در ادامه همینایی که سارینا گفت

و این که پیش ما بیا:20:
دلمان می تنگولد :40:

سلام سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جات خیلی خالیه نگار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]آره موجهه خودم برات حاضری میزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونم واسه چی ناامیدی ولی این حس خیلی وقتا سراغ منم میاد فقط خودتی که میتونی از درون خودت را امیدوار کنی .... سعی کن به چیزای خوب فکر کنی .... اصلا نگو قبول نمیشم و از این حرفا ....فقط به چیزای خوب فکر کن مطمئن باش جواب میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راستی در مورد کتاب آموزشی هنوز کسی را پیدا نکردم درست حسابی برات سوال کنم .... ولی بازم می گم مدرسان شریف خوبه و اگه گسترش علوم پایه هم بود اونم خیلی خیلی خوبه .... بازم از بر و بچ می پرسم ببینم کسی می تونه بهتر راهنمایی کنه یا نه ..... ساعتای استراحتت سر بزن که ما دلمون تنگولیده نشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما خانوما وقتی میام تو این تاپیک نامرئی می شیم تا عوامل نفوذی را شناسایی کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ها!

پس این همه نامرئی بودن واسه این بود!

شناسایی عوامل نفوذی!:31:

-----------------------------

بعد از مدت ها دیدم چهار تا پست تو یه روز فرستاده شده!
به به!

sarina_sh
05-04-2008, 22:16
آره دیگه جدیدا خیلی دارن نفوذ می کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی من و کارین نوبتی داریم کشیک می دیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیالتون تختخواب فنری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
06-04-2008, 01:56
آره دیگه جدیدا خیلی دارن نفوذ می کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی من و کارین نوبتی داریم کشیک می دیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیالتون تختخواب فنری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله
بله

من الان دارم کشیک می دم

همه آسوده بخوابید، شهر در امن و امان است! :31:

sarina_sh
06-04-2008, 09:04
کارین جون من اومدم برو بخواب تا نوبت بعدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من یه نمه نامرد بیدم ها.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شبا می خوابم این کارین رو گذاشتم شبا کشیک بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....حالا فردا جا عوضی می کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

negar20
06-04-2008, 09:54

ممنون سارينا جون. :11: منم دلم برت تنگ شده و براي كارين گل :11:

TEC
06-04-2008, 15:14
به به..:31:
سلام سلام...
چطورید خانوما؟:31::40::40:

ما رو نمیبینید خوبید الحمدلله؟:27:

دوستان کسی از مهرآریا خبری نداره؟ خییییییلییییییی وقته نیومده!:41:

راه كوير
06-04-2008, 15:32
سلام عليك ورحمه ا... وبركاته :دي

Even Star
06-04-2008, 16:56
سلام.....
امیدوارم منو تو جمعتون بپذیرید!

karin
06-04-2008, 17:28
کارین جون من اومدم برو بخواب تا نوبت بعدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من یه نمه نامرد بیدم ها.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شبا می خوابم این کارین رو گذاشتم شبا کشیک بده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ....حالا فردا جا عوضی می کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اشکال نداره
مهم اینه که شهر در امن و امان باشه!

فداکاری رو داری؟!:31:

-------------------------

در ضمن سلام عرض می کنیم به جمیع بانوان محترمه:11::31:

sarina_sh
06-04-2008, 22:57
ممنون سارينا جون. :11: منم دلم برت تنگ شده و براي كارين گل :11:
فدای تو نگار گلم :40::10:

به به..:31:
سلام سلام...
چطورید خانوما؟:31::40::40:

ما رو نمیبینید خوبید الحمدلله؟:27:

دوستان کسی از مهرآریا خبری نداره؟ خییییییلییییییی وقته نیومده!:41:

عاطفه سلام ... اول بزار لپای این آواتارت رو حسابی بکنم که اینقدر خوشمل نگا می کنه :40::40:
بعدشم اینکه آره خیلی وقته مهر آریا نیمده براش پیغام خصوصی هم دادم ولی انگاری سر نمیزنه

سلام عليك ورحمه ا... وبركاته :دي

بنده امشب تو کار لپ کندن از بچه های تپل مپل هستم .... ولی این نی نی راه کویر مثه خودش شیطون بلاست نمیزاره لپاشو بگیرم:27:

سلام.....
امیدوارم منو تو جمعتون بپذیرید!
به به ... حضور عالی مستدام ... خوش اومدی :11:

اشکال نداره
مهم اینه که شهر در امن و امان باشه!

فداکاری رو داری؟!:31:

-------------------------

در ضمن سلام عرض می کنیم به جمیع بانوان محترمه:11::31:
آره دیگه ما که مهم نیستیم :دی مهم امنیت ملی است :31:

sanam.b
06-04-2008, 23:55
با سلام خدمت خانمهای گل:40:

با تلاشهای پیگیرانه سارینا و کارین من عضو نیمه حاضر انجمن خانمها پیدا شدم.
بدین وسیله از کوششهای آنها کمال تشکر رادارم
خیلی وقته خبری از مهر آریا ، تودی ندارم. من غیبتم طولانی شده یا اونام غیبت دارن؟ مهر آریا بعد از اون یک ماه برگشت یا نه؟همون موقعا بود که تودی خیلی ناراحت بود میگفت می خواد بره اون چی شد؟

راستش موجود نچندان جالبی به اسم درس بدجوری به ما گیر داده باور کنید و ول کن هم نیست حتی توی تعطیلات عید هم دنبال پروژه و تکلیفات عید و .... بودم . آرزو دارم که یه روز بتونم با خیال راحت تو خیابانهای شهر قدم بزنم.
واسه همینم دیردیر میام و اگه می یام واسه پرسیدن سوال یا اشکال است
خلاصه کوتاهی مارو ببخشید سعی می کنم جبران کنم.

وقت بخیر

sarina_sh
07-04-2008, 06:50
با سلام خدمت خانمهای گل:40:

با تلاشهای پیگیرانه سارینا و کارین من عضو نیمه حاضر انجمن خانمها پیدا شدم.
بدین وسیله از کوششهای آنها کمال تشکر رادارم
خیلی وقته خبری از مهر آریا ، تودی ندارم. من غیبتم طولانی شده یا اونام غیبت دارن؟ مهر آریا بعد از اون یک ماه برگشت یا نه؟همون موقعا بود که تودی خیلی ناراحت بود میگفت می خواد بره اون چی شد؟

راستش موجود نچندان جالبی به اسم درس بدجوری به ما گیر داده باور کنید و ول کن هم نیست حتی توی تعطیلات عید هم دنبال پروژه و تکلیفات عید و .... بودم . آرزو دارم که یه روز بتونم با خیال راحت تو خیابانهای شهر قدم بزنم.
واسه همینم دیردیر میام و اگه می یام واسه پرسیدن سوال یا اشکال است
خلاصه کوتاهی مارو ببخشید سعی می کنم جبران کنم.

وقت بخیر

به به سلام به صنم خانم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخدا هر کدوم که درس دارین را درکتون می کنم .... خودم یه مدت درگیر کنکور بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پگاه جون هستش کم و بیش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... مهر آریا زکل غیب شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از اون یکماه اومد ولی بعدش من نبودم وقتی اومدم دیدم نیست .... من و کارین که کاری نکردیم هدف ما جلب رضایت شماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Niloofarak
07-04-2008, 13:22
آهان پس شما هم از اون پی ام ها دریافت می کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من دریافت نمی کنم بگو چیه؟

Like Honey
07-04-2008, 17:43
سلام منو راه میدین؟

sanam.b
07-04-2008, 22:45
دوباره سلام
سارینا خانم ممنون از لطف شما
راستی مسئله این pm ها چیه؟ کم کم داره جالب می شه
اگه ممکنه همینجا بگید وگرنه لطف کنید و تو pm به منم بگید

Niloofarak
08-04-2008, 01:45
به منم بگین ها!

sarina_sh
08-04-2008, 03:17
از همونا پی ام های آشنایی بیشتر و اینا دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... امشب من بیدارم کارین خوابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asalbanoo
08-04-2008, 06:54
سلام

من هم یه موقی از این پی ام ها بسیار بسیار داشتم....البته همه کاربرهایی بودند که تازه عضو شده بودند

karin
08-04-2008, 10:20
از همونا پی ام های آشنایی بیشتر و اینا دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... امشب من بیدارم کارین خوابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ها!
این جور پ.خ ها که هستند بسی!
البته اگه آی دی تون رو هم گذاشته باشید اصولا به یاهو و اینا هم کشیده می شه!
پی سی همینش بده
کاربر زیاد داره
و همه هم که آدمای درست و حسابی ای نیستن که ...

-------------
ساری امشب تو آسوده بخواب که کارین بیدار است:31:

Bl@sTeR
08-04-2008, 11:11
نتیجه اخلاقی اینکه
من
من
باشه محدثه جان باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
08-04-2008, 11:30
نتیجه اخلاقی اینکه
من
من
باشه محدثه جان باشه

ها، چی میگه؟!

sarina_sh
08-04-2008, 11:52
ها!
این جور پ.خ ها که هستند بسی!
البته اگه آی دی تون رو هم گذاشته باشید اصولا به یاهو و اینا هم کشیده می شه!
پی سی همینش بده
کاربر زیاد داره

-------------
ساری امشب تو آسوده بخواب که کارین بیدار است:31:

امشب بیا دو تایی بخوابیم راهزنان را سورپرایز کنیم :31:
ویندوزم را عوض کردم شکلک خوشگل ندارم بزارم ( پست بی شکلک هم حال نمیده ها :13:)

ولی کارین خداییش ما دو تا همیشه در صحنه هستیم و حضوری بس گرم و فعال داریم :27::10::31:

راستی واسه شما که از این پیغاما میاد چه عکس العملی نشون میدید

negar20
08-04-2008, 17:51
يه سوال پس اين انجمن كنكور كي قراره راه بيفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

karin
08-04-2008, 19:55
امشب بیا دو تایی بخوابیم راهزنان را سورپرایز کنیم :31:
ویندوزم را عوض کردم شکلک خوشگل ندارم بزارم ( پست بی شکلک هم حال نمیده ها :13:)

ولی کارین خداییش ما دو تا همیشه در صحنه هستیم و حضوری بس گرم و فعال داریم :27::10::31:

راستی واسه شما که از این پیغاما میاد چه عکس العملی نشون میدید

:31::31::31:

موافقم بـــــــــــــــــــــــد !

ها! از این شکلک قشنگا منم می خوام:20: از کجا میاری فرزندم؟!:20:

ها! بلی بلی
باید یه ما لقب کاربر فعال تاپیک بحث و گفت و گوی آزاد (ویژه ی خانمها) رو بدن:31:

والا، اون اوایل جوابشونو می دادیم اما الان از اون جایی که به این نظریه رسیدیم که بعضیا ارزش وقت تلف کردن هم ندارن:31: لذا انگار نه انگار ... کاری با کار پ.خ ی مربوطه نداریم.

خوشم میاد دو نفری همچین تاپیک گرمی می کنیم :31::31::31:

karin
08-04-2008, 23:51
کشیک می دهیم ... :دی

AaVaA
08-04-2008, 23:59

برو دارمت...............هنوزم دوس دارمت :دی

karin
09-04-2008, 00:16

ها!
ایول
اتفاقا یه نمور خواب آلوده شده ام!
پس یه کاری کن دلبندم، تو که انقدر منو دوس دار1ی! بیا و امشب جای من بکشیک! جبران می کنم ... :دی

خدا یک در دنیا 100 در آخرت بهت بده !

AaVaA
09-04-2008, 00:26
چیکار باید بکنم الان؟ :دی

karin
09-04-2008, 07:13
چیکار باید بکنم الان؟ :دی

e
یادم رفت مسولیت هاتو برات بشرحم:31:

هیچی تا صبح کشیک می دی نیروهای نفوذی تاپیک رو منحدم نکنن یه وقت:31:

اشکال نداره
این که گذشت!
امشب هم که نوبت ساریناس:31:

sarina_sh
09-04-2008, 08:12
يه سوال پس اين انجمن كنكور كي قراره راه بيفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وای شرمنده نگار جون من باید لینکشو برات میدادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... فکر کردم وقتی دیانلا جان اعلام کرد دیدی این لینکشه جیگر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موافقم بـــــــــــــــــــــــد !

ها! از این شکلک قشنگا منم می خوام:20: از کجا میاری فرزندم؟!:20:

ها! بلی بلی
باید یه ما لقب کاربر فعال تاپیک بحث و گفت و گوی آزاد (ویژه ی خانمها) رو بدن:31:

والا، اون اوایل جوابشونو می دادیم اما الان از اون جایی که به این نظریه رسیدیم که بعضیا ارزش وقت تلف کردن هم ندارن:31: لذا انگار نه انگار ... کاری با کار پ.خ ی مربوطه نداریم.

خوشم میاد دو نفری همچین تاپیک گرمی می کنیم :31::31::31:
ها ما لقب می خواهیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما دیگر کشیک نمیدهیم باید نشان افتخار به ما بدهید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما نیز در مورد پیاغیم ( جمع مکسر پیغام ها :31: ) همین گونه عمل می کنیم ولی مگر میشود گروهی از آنان چنان سماجتی از خود دروکنن که باید برخورد جدی لحاظ داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( الان من چی گفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
این شکلک خوشملا رو از این سایته می دزدیم :[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]یه برنامه ای هم هست می تونی این شکلکا رو توش جمع کنی لینک دانلودشو اگه خواستی بدم جیگر :40:
ای کارین تا ما دو سرباز وطن هستیم انجمن آُسوده است و امینت برقرار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این که تفنگ دستشه تو باش اون یکی هم من باشم

می خوابیم ( عجب نامردیم من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

e
یادم رفت مسولیت هاتو برات بشرحم:31:

هیچی تا صبح کشیک می دی نیروهای نفوذی تاپیک رو منحدم نکنن یه وقت:31:

اشکال نداره
این که گذشت!
امشب هم که نوبت ساریناس:31:
آوا امشب بیا تو کشیک بده برات همه جوره امکانات هم جور می کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسلحه با قدرت انفجار در حد دینامیت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](بیچاره افراد نفوذی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
دیدبانی با دوربین در حد تلسکوپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انواع سلاح های سرد و گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک دوره کلاسهای آموزشی دفاع شخصی زیر نظر استاد سارینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و استاد برجسته این فنون استاد کارین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم به طور رایگان یه شما آموزش داده میشه:27:

karin
09-04-2008, 08:39
وای شرمنده نگار جون من باید لینکشو برات میدادم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... فکر کردم وقتی دیانلا جان اعلام کرد دیدی این لینکشه جیگر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدها ما لقب می خواهیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما دیگر کشیک نمیدهیم باید نشان افتخار به ما بدهید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ما نیز در مورد پیاغیم ( جمع مکسر پیغام ها :31: ) همین گونه عمل می کنیم ولی مگر میشود گروهی از آنان چنان سماجتی از خود دروکنن که باید برخورد جدی لحاظ داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( الان من چی گفتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
این شکلک خوشملا رو از این سایته می دزدیم :[code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]یه برنامه ای هم هست می تونی این شکلکا رو توش جمع کنی لینک دانلودشو اگه خواستی بدم جیگر :40:
ای کارین تا ما دو سرباز وطن هستیم انجمن آُسوده است و امینت برقرار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این که تفنگ دستشه تو باش اون یکی هم من باشم

می خوابیم ( عجب نامردیم من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آوا امشب بیا تو کشیک بده برات همه جوره امکانات هم جور می کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اسلحه با قدرت انفجار در حد دینامیت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](بیچاره افراد نفوذی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
دیدبانی با دوربین در حد تلسکوپ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انواع سلاح های سرد و گرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یک دوره کلاسهای آموزشی دفاع شخصی زیر نظر استاد سارینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و استاد برجسته این فنون استاد کارین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم به طور رایگان یه شما آموزش داده میشه:27:

ها!
ما هم از این شکلکا می خوایم یالا:31:

همون برنامه رو می خوام!
سایتش رو بلتم:20::31:

یه کار دیگه هم می شه کرد
ما تا وقتی ترفیع درجه نگیریم اعتصاب می کنیم و دیگه کشیک نمی دیم! آوا رو زورش می کنیم شبا بکشیکه:21:
موافقی؟!:31:

اگه موافقی که به زور آوا رو بیاریم آموزش رایگان بهش بدیم:27:

AaVaA
09-04-2008, 09:21
شرمنده کارین جون..دیشب من خوابم برد :دی..البته تقصیر تو هم هستا خمیازه کشیدی من خواب آلود شدم :دی..اصلا نمیخواستم بخوابمااا( ناراحتم الان یعنی ) :دی

راه كوير
09-04-2008, 11:15
وسلام عليكم مجددا" :دي

karin
09-04-2008, 20:29
شرمنده کارین جون..دیشب من خوابم برد :دی..البته تقصیر تو هم هستا خمیازه کشیدی من خواب آلود شدم :دی..اصلا نمیخواستم بخوابمااا( ناراحتم الان یعنی ) :دی

ها!
اشکال نداره
حالا که انقدر دوست داری امشبو بکشیک:21:

AaVaA
09-04-2008, 22:08
من که دوست ندارم اما خب..وظیفه و فداکاری و ایثار و اینا :دی

من امشب باید بیدار بمونم پس کشیــــــــــــــــک هم میکشیم ههههه..آسوده بخوابین..فقط لطفا خواب آلود شدین به من نگین چون شدیدا تحت تاثیر قرار میگیرم و مث دیشب میشه ها :دی

هستــــــــــــــــــــــ ـــیم !!

TEC
09-04-2008, 22:25
فروردین است و ماه زیباییی..
سلام بر همه ی شما بهاری ها..
مخصوصا آوای بهاری، و راه کویر بهاری..
و عاطفه تک بهاری:دی

نبود دیگه؟:دی

AaVaA
09-04-2008, 22:40

پنجره را که باز میکنی بو ی بهار میزند.. "د " بده :31:

ســــــــــــــــلام گلم.خوبی؟ خوب خوب خوب؟ قربون شما بره همه آواهای فروردینی دنیا:10:

* ا منو شارژ کنین تا صبح خوابم نبره:5:

karin
09-04-2008, 23:26

من امشب باید بیدار بمونم پس کشیــــــــــــــــک هم میکشیم ههههه..آسوده بخوابین..فقط لطفا خواب آلود شدین به من نگین چون شدیدا تحت تاثیر قرار میگیرم و مث دیشب میشه ها :دی

پنجره را که باز میکنی بو ی بهار میزند.. "د " بده :31:

ســــــــــــــــلام گلم.خوبی؟ خوب خوب خوب؟ قربون شما بره همه آواهای فروردینی دنیا:10:

* ا منو شارژ کنین تا صبح خوابم نبره:5:

آفرین دختر گلم ... موفق باشی:20:

من اومدم یه سر ببینم خوابت نبرده باشه:31:

ادامه بده ... :31:

sarina_sh
10-04-2008, 06:05
ها!
ما هم از این شکلکا می خوایم یالا:31:

همون برنامه رو می خوام!
سایتش رو بلتم:20::31:

یه کار دیگه هم می شه کرد
ما تا وقتی ترفیع درجه نگیریم اعتصاب می کنیم و دیگه کشیک نمی دیم! آوا رو زورش می کنیم شبا بکشیکه:21:
موافقی؟!:31:

اگه موافقی که به زور آوا رو بیاریم آموزش رایگان بهش بدیم:27:
هم اکنون برایت میسرچم و لینک برنامه را به سویت روانه میکنم :31:
می بینم که آوا اغفال شد دیشب بیدار موند :27:

وسلام عليكم مجددا" :دي

وعلیکم یا راه الکویر :40:...لماذا دیر به دیر سر میزنی ؟

آوا بیا آمار کشته و زخمی های دیشب رو بگو

یعنی فقط فروردین خوفه
پس شهریوری ها چی میشن:41:

ایول به این نظارت ... ممنون از کارین همیشه در صحنه :11:

sarina_sh
10-04-2008, 06:08
چرا نقل قولای من دو تا دو تا شد ... طوری نیست بامزه شد : نی ( نی دو نقطه ورژن جدید دی: است و به معنی نیشتو ببند است :نی)

sarina_sh
10-04-2008, 07:29
بر و بچ اینجا یه نمه رو هوا مونده :19:... من به ذهنم فشار آوردم و گفتم بد نیست یه حرکتی از خودمون دروکنیم :27:

قبلا که صندلی شیشه ای داشتیم که همه نتونستن رو صندلی بشینن .... الان می تونیم همون را ادادمه بدیم ولی با یه تفاوت : با این فرق که دسته جمعی رو صندلی می شینیم :31:( خدا به داد برسه صندلی نشکنه :27:)

واسه دفعه اول هم من یه سری سوال می گم تا با هم بیشتر آشنا بشیم :

1- کدوم فصل را بیشتر دوست داری ؟

2- متولد چه ماهی هستی ؟

3-کدوم غذا را بیشتر از همه دوست داری ؟

4- مدل گوشی موبایلت چیه ؟

5- چه رشته ای درس می خونی و در چه مقطعی ؟

6- اهل کجا بیدی ؟

7-منو دوس داری ؟ :31:

فهلا بسه .... خوب تو صف وایسین یکی یکی بیاین جواب بدین ... آوا و کارین شیطونی نکنین ته صف

یه نمه ار ستاره یاد بگیرین ... به به ستاره تو هم که داری آتیش می سوزونی

negar20
10-04-2008, 09:17
سلام به همه مخصوصا دوستاي گلم كارين:11: سارينا :11:ستاره :11: آوا:11: و همه
با نظر ساريناي عزيزم موافقم. من كه دارم درس ميخونم البته اگر بشه...و بذارن......خوش باشين
بوووووووووووووووس

AaVaA
10-04-2008, 09:18

:43:شرمنده....نه من سرباز خوبی نمیشم :31: به محض رویت این پست رفتیم که رفتیم :27:

آوا بیا آمار کشته و زخمی های دیشب رو بگو

من اغفال شم ؟:31::31::31:من که خیلی دوست دارم اغفال شم نه یعنی بیدار بمونم ..یه عالمه کار داشتما اما خوابم برد :41:

از آمار چی بگم..آهان خواب کنفرانس دادن بچه های کلاسمونو میدیدم جاتون خیلی خالی بود :39::21:

خوب تو صف وایسین یکی یکی بیاین جواب بدین ... آوا و کارین شیطونی نکنین ته صف

چشم:35: ..پیشنهادت خوبه سارینا جون..منم اگه شب بیدار موندم ایشالا نوبتم میشه نه؟:31:

AaVaA
10-04-2008, 09:19
با نظر ساريناي عزيزم موافقم. من كه دارم درس ميخونم البته اگر بشه...و بذارن......خوش باشين
بوووووووووووووووس

ســــــــــــــلام گلم :11::40:

موفق باشی عزیزم...دیگه چیز سختی نمونده..یک کم تحمل و یک کم توکل..ایشالا جای خوب و رشته ی خوب :40:

:10:

sarina_sh
10-04-2008, 10:14
بوووووووووووووووس

سلام جیگر
چطوری بلا
آواتارت چه نازه ... کیت وینسلت رو من خیلی دوسش دارم

:43:شرمنده....نه من سرباز خوبی نمیشم :31: به محض رویت این پست رفتیم که رفتیم :27:

من اغفال شم ؟:31::31::31:من که خیلی دوست دارم اغفال شم نه یعنی بیدار بمونم ..یه عالمه کار داشتما اما خوابم برد :41:

از آمار چی بگم..آهان خواب کنفرانس دادن بچه های کلاسمونو میدیدم جاتون خیلی خالی بود :39::21:

چشم:35: ..پیشنهادت خوبه سارینا جون..منم اگه شب بیدار موندم ایشالا نوبتم میشه نه؟:31:

بیا آموزشت بدیم ... ما استادای خوبی هستیما :31:
خوشمل خانوم نوبتی نیست همه بیاین به سوالا جواب بدن .... بعد یه نفر دیگه سوال بزاره دوباره بقیه جواب بدیم

AaVaA
10-04-2008, 11:07
خب خودت گفتی برم ته صف :دی

Niloofarak
10-04-2008, 12:29
آهان
آشنایی بیشتر
اون اوایل برا من می اومد ولی دمشونو چیدم:31:

پی سی همینش بده
کاربر زیاد داره

منظور از درست و حسابی اینجا چیه؟

خب این جور رفتار ها کاملا طبیعیه
حتی تو گیاهان هم هست:18:
اما بعضی ها زیادی بی چشم رو می شن که به نظر من اونا آدمای درست و حسابی ای نیستن...

AaVaA
10-04-2008, 12:31
ا

سلام

من درست نفهمیدم تو گیاهان چی هست؟ واضح تر پلیز !

Niloofarak
10-04-2008, 13:03
من درست نفهمیدم تو گیاهان چی هست؟ واضح تر پلیز !
خب گیاهان هم حرکت دارن! که بعضی حرکاتشون برای رسیدن به جنس ماده ست! اطلاعات بیشتر در مورد حرکات گیاهان ندارم می تونی سرچ کنی:31:

sarina_sh
10-04-2008, 13:21
خب خودت گفتی برم ته صف :دی
از بس شیطونی می کنید دیگه
بیا حالا پارتی بازی می کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بپر بیا پیش خودم اول صف [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آهان
آشنایی بیشتر

اما بعضی ها زیادی بی چشم رو می شن که به نظر من اونا آدمای درست و حسابی ای نیستن...
چه طوری دمشونو چیدی ... به ما هم یاد بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_sh
10-04-2008, 13:34
خوب بر و بچ شروع کنید ... هر کدوم اومدین به این سوالا جواب بدین :46: ...خودم هم جواب میدم ... بعد از دو سه روز دوباره سوالا ی جدید را میزاریم تا همگی جواب بدیم :20:
اینطوری هم با هم بیشتر آشنا می شیم :10: هم تاپیک نمی خوابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم در کنارش می تونیم بحثای دیگه هم بکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم صندلی داغمون گرمتر میشه :31:

2- متولد چه ماهی هستی ؟

6- اهل کجا بیدی ؟

shadi_h
10-04-2008, 13:34
سلام . من تازه اینجا رو پیدا کردم .
چه جالبه...........

sarina_sh
10-04-2008, 13:45
خوش اومدی شادی جون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سوالا رو جواب بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این بر و بچ که دارن هی شیطونی می کنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهمون اومده برامون یه نمه آبرو داری کنید
آو ا می بینم که فروردین و انرژی و اینا شهریور هم انرژی میده بس فراوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Niloofarak
10-04-2008, 13:45
خوش آمدی !

Niloofarak
10-04-2008, 13:50
چه طوری دمشونو چیدی ... به ما هم یاد بدهبا اون آواتار ها که لب بود و تیغ!
جواب پیغاماشونم نمی دادم!
سه ماهی هم هست که هیچکس پیغام دوستی جدید نداده:31:
البته به جز یکی که نمی گم اول نام کاربریش bef.......داره:31:

nbi-negar
10-04-2008, 13:52
سلام با اجازتون منم اومدم

sarina_sh
10-04-2008, 13:52
چه عجب اینجا یه نمه شلوغ شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... خوب یعنی می گی منم آواتار وحشت بزارم دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ؟

Niloofarak
10-04-2008, 13:54
آره بد نیست

shadi_h
10-04-2008, 14:04
:11:ممنون ار از این که منو راه دادیم..........

اینجا قراره راههای دم چیدنو یاد بدین؟؟؟؟؟؟؟

خیلی خوبه:27:

negar20
10-04-2008, 14:11
سارينا جون :40:آواتارم قابل شما رو نداره نظر لطف شماست:20:.به دوستان تازه وارد هم خوشامد ميگيم:11:

karin
10-04-2008, 17:31
هم اکنون برایت میسرچم و لینک برنامه را به سویت روانه میکنم :31:

یعنی فقط فروردین خوفه
پس شهریوری ها چی میشن

ایول به این نظارت ... ممنون از کارین همیشه در صحنه :11:

مرسی های فراوان بابت لینکی که روانه نمودید!

ها!
اینا می گن فرودین خوبه اما اسفند رو عشقه:31:

خواهش مندم
نظارت نکنیم که این سربازا کار نمی کنن که:31:

چرا نقل قولای من دو تا دو تا شد ... طوری نیست بامزه شد : نی ( نی دو نقطه ورژن جدید دی: است و به معنی نیشتو ببند است :نی)

عجب!:31:

بر و بچ اینجا یه نمه رو هوا مونده :19:... من به ذهنم فشار آوردم و گفتم بد نیست یه حرکتی از خودمون دروکنیم :27:

قبلا که صندلی شیشه ای داشتیم که همه نتونستن رو صندلی بشینن .... الان می تونیم همون را ادادمه بدیم ولی با یه تفاوت : با این فرق که دسته جمعی رو صندلی می شینیم :31:( خدا به داد برسه صندلی نشکنه :27:)

واسه دفعه اول هم من یه سری سوال می گم تا با هم بیشتر آشنا بشیم :

2- متولد چه ماهی هستی ؟

6- اهل کجا بیدی ؟

فهلا بسه .... خوب تو صف وایسین یکی یکی بیاین جواب بدین ... آوا و کارین شیطونی نکنین ته صف

یه نمه ار ستاره یاد بگیرین ... به به ستاره تو هم که داری آتیش می سوزونی

به به
عالی!
موافقم به شدت!
الان خودم می جوابم:20:

بوووووووووووووووس

سلام عزیز دل

بخون بخون ... تو می تونی:31:

به به
چشم و دلم روشن
با این همه نظارت تو باز خوابیدی و سنگرت رو ترک کردی؟!

2 ماه اضافه خدمت:31:

quote]

آهان
آشنایی بیشتر

ها!

آره خب
با قسمت بولد موافقم
کسی نگفت نیست
اما هر جایی و هر جوری هم درست نیست

من شخصا به این حرکت که یه نفر پ.خ بزنه و بگه بیشتر با هم آشنا شیم و اینا آلرژی دارم

مثلا یه نفر که میاد آی دی منو ادد می کنه و هنوز سلام نکرده می گه بیا فردا قرار بزاریم بریم بیرون ! یا مثلا در اولین پیغام می گه که من فلانی هستم از فلان جا، خوشحال می شم بیشتر با هم آشنا شیم و اینا و یا چیزای دیگه ... به نظرم همچین درست و حسابی نیست!

در ضمن من هنوز بر این اعتقادم که بعضیا ارزش وقت تلف کردن هم ندارن!:27:

karin
10-04-2008, 17:39
quote]

با اون آواتار ها که لب بود و تیغ!
جواب پیغاماشونم نمی دادم!
سه ماهی هم هست که هیچکس پیغام دوستی جدید نداده:31:
البته به جز یکی که نمی گم اول نام کاربریش bef.......داره:31:

به به
جالب شد!

karin
10-04-2008, 17:46
خوب بر و بچ شروع کنید ... هر کدوم اومدین به این سوالا جواب بدین :46: ...خودم هم جواب میدم ... بعد از دو سه روز دوباره سوالا ی جدید را میزاریم تا همگی جواب بدیم :20:
اینطوری هم با هم بیشتر آشنا می شیم :10: هم تاپیک نمی خوابه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم در کنارش می تونیم بحثای دیگه هم بکنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هم صندلی داغمون گرمتر میشه :31:

از اونجایی که من با هر نوع صندلی داغ و سرد و شیشه ای و اینا موافقم، خودم می شروعم!
عزیزان یاری کنید من ضایع نشم:31:

زمستون ... عاشق برفم

2- متولد چه ماهی هستی ؟

اسفند عزیزم

عشق من; کشک بادمجان!

sagem x-6

دانشجوی ترم چهار مهندسی فناوری اطلاعات و ترم دو مترجمی زبان انگلیسی (هر دو کارشناسی می باشند!)

6- اهل کجا بیدی ؟

همین جایی که ساکنم!

بهله بهله
دوست دارم هوارتا:40::31:

بعدی ....

sarina_sh
10-04-2008, 17:54
سارينا جون :40:آواتارم قابل شما رو نداره نظر لطف شماست:20:.به دوستان تازه وارد هم خوشامد ميگيم:11:
فدای تو نگار گلم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... همگی دعا می کنیم برات انشالا بهترین جا قبول میشی :10:

مرسی های فراوان بابت لینکی که روانه نمودید!

ها!
اینا می گن فرودین خوبه اما اسفند رو عشقه:31:

در ضمن من هنوز بر این اعتقادم که بعضیا ارزش وقت تلف کردن هم ندارن!

خواهشات فراوان ... قابلیات شما رو نداشت :31: فکر کنم جمع ات منسوخ شده بیده :27:
آرزومندیم در آینده پست هایی پر از اسمایلی از شما ببینیم ... تکبیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنان شهریور را عشق است :40::40::40::40:
با آن جمله ای که قرمز نمودیمش شونصد درصد موافقیم :27:

]

به به
جالب شد!
خیلی خیلی جالب شد نیلوفر جون این گفتی آشنا بیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماشالا به همه خانومای انجمن پی ام میده پس ... احتمالا می خواد روانشناسی مون کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asalbanoo
10-04-2008, 19:11

بهار

2- متولد چه ماهی هستی ؟

توی شناسنامه اردیبهشت..اما تولد واقعیم زمانی است که عاشق شدم..

چلوکباب!

فقط می دونم سامسونگ هست البته از نوع قدیمی

ادبیات انگیلیسی(لیسانسش را دارم)

6- اهل کجا بیدی ؟

اهل دلم...باز هم در شناسنامه نوشته اصفهان

7-منو دوس داری ؟

بیله بیله

karin
10-04-2008, 19:35
خواهشات فراوان ... قابلیات شما رو نداشت :31: فکر کنم جمع ات منسوخ شده بیده :27:
آرزومندیم در آینده پست هایی پر از اسمایلی از شما ببینیم ... تکبیر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنان شهریور را عشق است :40::40::40::40:
با آن جمله ای که قرمز نمودیمش شونصد درصد موافقیم :27:

خیلی خیلی جالب شد نیلوفر جون این گفتی آشنا بیده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماشالا به همه خانومای انجمن پی ام میده پس ... احتمالا می خواد روانشناسی مون کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما نیز امیدواریم ایضا:31:

ها!
گویا این بشر بیکار است بسی

من به عنوان یکی از پیشکسوتان تاپیک پیشنهادی دارم که ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهار

2- متولد چه ماهی هستی ؟

چلوکباب!

6- اهل کجا بیدی ؟

7-منو دوس داری ؟

بیله بیله

به به
مژگان عزیز دلم

جالب بود
مخصوصا پاسخ های بولد شده!

نمی دونستم ادبیات خوندی:20:

sarina_sh
10-04-2008, 19:59
از اونجایی که من با هر نوع صندلی داغ و سرد و شیشه ای و اینا موافقم، خودم می شروعم!
عزیزان یاری کنید من ضایع نشم:31:

زمستون ... عاشق برفم

2- متولد چه ماهی هستی ؟

اسفند عزیزم

عشق من; کشک بادمجان!

sagem x-6

دانشجوی ترم چهار مهندسی فناوری اطلاعات و ترم دو مترجمی زبان انگلیسی (هر دو کارشناسی می باشند!)

6- اهل کجا بیدی ؟

همین جایی که ساکنم!

بهله بهله

بعدی ....

ایول به تو شیرزن شجاع دل که هم مخفی نمی یای و هم زودتر از همه جواب دادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم حالا کدوم یکی از رشته هایی را که می خونی رو خودت بیشتر دوس داری ؟

بهار

2- متولد چه ماهی هستی ؟

چلوکباب!

6- اهل کجا بیدی ؟

7-منو دوس داری ؟

بیله بیله
سلام به مژگان جون گل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با مدیریت چیکار می کنی سخته یا آسون
ببینم عسل خانوم خبراییه ... به ما هم بگو از فضولی داریم می میریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما نیز امیدواریم ایضا:31:

ها!
گویا این بشر بیکار است بسی

من به عنوان یکی از پیشکسوتان تاپیک پیشنهادی دارم که ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از بیکار هم پا فراتر نهاده ...ببین این عکسشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](28).gif.... منم یه نمه پیشکسوتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..... یه بار دیگه تو گوشم بگو نفهمیدم چی گفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ی .

karin
10-04-2008, 21:37
ایول به تو شیرزن شجاع دل که هم مخفی نمی یای و هم زودتر از همه جواب دادی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینم حالا کدوم یکی از رشته هایی را که می خونی رو خودت بیشتر دوس داری ؟

سلام به مژگان جون گل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با مدیریت چیکار می کنی سخته یا آسون
ببینم عسل خانوم خبراییه ... به ما هم بگو از فضولی داریم می میریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از بیکار هم پا فراتر نهاده ...ببین این عکسشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم یه نمه پیشکسوتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..... یه بار دیگه تو گوشم بگو نفهمیدم چی گفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ی .

ها!

عرضم به حضورتون! هر دو!

از اونجایی که تو هم پیشکسوتی و باز هم از اونجایی بلندتر از این نمی شه گفت الان به سویت روانه می کنم:21:

sarina_sh
10-04-2008, 21:47
روانه کن تاروشن شویم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کارین کی کاربر فعال شده بیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... من تازه دیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... مفارک باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
11-04-2008, 08:53
روانه کن تاروشن شویم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کارین کی کاربر فعال شده بیدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... من تازه دیدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .... مفارک باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به به
روانه شد:21:

ها!
این بر می گرده به دوران خیلی خیلی خیلی قدیم، در حد نادر شاه و اینا!
اما ممنونم ...

sarina_sh
11-04-2008, 09:10
به به
روانه شد:21:

ها!
این بر می گرده به دوران خیلی خیلی خیلی قدیم، در حد نادر شاه و اینا!
اما ممنونم ...

آری روان شد و روشن شدیم :31:
انجمن پی سی چه قدمتی داره ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... فکر کن زمان نادر شاه .... اونوقت یوزر نادر شاه یعنی چی بوده ؟ مثلا این بوده یوزرش : n A D _ p30 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
11-04-2008, 09:16
آری روان شد و روشن شدیم :31:
انجمن پی سی چه قدمتی داره ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... فکر کن زمان نادر شاه .... اونوقت یوزر نادر شاه یعنی چی بوده ؟ مثلا این بوده یوزرش : n A D _ p30 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله
چه روشنی!

ها!
آره
فکر کنم یه چیزی تو این مایه ها بود
اما زیاد اسپم داد بنش کردن:31:
نامه ی سرگشاده اش رو خودم نوشتم:21:

Maggy_P
11-04-2008, 14:20
تابستون
2- متولد چه ماهی هستی ؟
خرداد
چلوكباب
ندارم (خوشم نمياد)
گرافيك سوم هنرستان
6- اهل کجا بیدی ؟
اراك
7-منو دوس داری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
آره:40:

karin
11-04-2008, 15:40
عزیزان دل تا فردا وقت دارید جواب بدید!
خودم فردا با سوالای خشنگ میام اینجا ...

Achilles_E
11-04-2008, 15:48
سلام به تمام خانومای گل پی سی .
خوبید ؟
منم اجازه دارم اینجا پست بزنم ؟
آخه تا حالا اینجا سر نزده بودم تازه امروز کفشش کردم :31:

راستی منم خانومما .:31:
اسمم الهامه .:20:

Achilles_E
11-04-2008, 15:57

فصل بهار و پاییز و زمستون به خاطر بارون

2- متولد چه ماهی هستی ؟

شهریور :40:

غذا نمی خورم . :13:من سوءتغذیه دارم .:27:

سونی اریکسون w810i :19:

حسابداری می خونم ترم 2 . تا لیسانس وقت دارم .:31:

6- اهل کجا بیدی ؟

تهران

راستشو بگم ؟ خیلی . همش دوست داشتم باهات رابطه داشته باشم :40:

shadi_h
11-04-2008, 17:02
پاییز:41:
2- متولد چه ماهی هستی ؟
تیر
قیمه
t500
سال چهارم کامپیوتر
6- اهل کجا بیدی ؟
تهران

چه سرعت بالایی دارین بچه ها !!!!!!!!!!!:18:

shadi.0912
11-04-2008, 17:10
سلام بچه ها
خوفین خوشین سلامتین:11:
خواستم اولین پستمو یه جایه دوست داشتنی بزارم:40:
این سوالا چیین:31:
- کدوم فصل را بیشتر دوست داری ؟
زمستون

2- متولد چه ماهی هستی ؟

تیر:13:

سالاد:19:

سونی اریکسون k810

دیپلم رایانه دارم
چند ماه دیگه دیپلم زبان هم میگیرم
رشته اصلیم تجربیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

6- اهل کجا بیدی ؟

تهران

7-منو دوس داری ؟

بستگی داره:31:

sarina_sh
11-04-2008, 21:48

بهله بهله

7-منو دوس داری ؟

بیله بیله

7-منو دوس داری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره:40:

راستشو بگم ؟ خیلی . همش دوست داشتم باهات رابطه داشته باشم :40:[/right]

الان من ذوق کردم اینهمه دوسم دارن ( شکلک با چشمان پر از اشک از شوق )
یه جوون را به زندگی امیدوار کردین ( دوباره همون شکلک )

7-منو دوس داری ؟

بستگی داره:31:

نه دیگه دوسم داشته باش :27:
میرم معتاد میشم ها :31:

راه كوير
12-04-2008, 07:21
بهار

2- متولد چه ماهی هستی ؟
فروردين

ماكاراني

n70-me

مديريت بازرگاني - ترم اخر (اگه خدابخواهد :دي)

6- اهل کجا بیدی ؟
اهل همين نزديكيا، يكي از دهات هاي تهران :27:
7-منو دوس داری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
نه تومنو دوست داري، همش واسم پ خ ميدي ، بياباهم دوست بشيم :31:
يكي تو ، يكي آوا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif:31:

دلم بدجوري هوايي مهراريا شده :41:

negar20
12-04-2008, 09:28

همه فصلهاي خدا رو دوست دارم

2- متولد چه ماهی هستی ؟

آذر

ماكاروني ، قرمه سبزي

خدا رحمتش كنه:20: نوكيا بود

پشت كنكوري رشته حسابداري

6- اهل کجا بیدی ؟

تهران

خودت كه ميدوني:20: خيلي خيلي خيلي خيلي دوستت دارم يكي از بهترين دوستام توي انجمني

negar20
12-04-2008, 09:37
سلام به تمام خانومای گل پی سی .
خوبید ؟
منم اجازه دارم اینجا پست بزنم ؟
آخه تا حالا اینجا سر نزده بودم تازه امروز کفشش کردم :31:

راستی منم خانومما .:31:
اسمم الهامه .:20:

سلام عزيزم خوش اومدي
شما كه رشتت حسابداريه دانشكده آزاد ميري يا سراسري؟؟منم دارم براي كارداني ميخونم. اگر سراسري ميري توي پ .خ برام بنويس از چه كتاب تستي استفاده كردي.ممنون

sanam.b
12-04-2008, 15:32
سلام خانومهای گل :40:

و باز هم دقیقه نود می رسیم

2- متولد چه ماهی هستی ؟

6- اهل کجا بیدی ؟

7-منو دوس داری ؟

1- من فصل بهار و پاییز رو خیلی دوست دارم

2- تیر ماه

3- هویج پلو

4- سونی اریکسون w300

5- کامپیوتر - ترم 6

6- مهاباد

7- بینهایت

موفق باشید

sarina_sh
12-04-2008, 17:12
نه تومنو دوست داري، همش واسم پ خ ميدي ، بياباهم دوست بشيم :31:
يكي تو ، يكي آوا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif:31:

دلم بدجوري هوايي مهراريا شده :41:

ستاره حالا اینقدر با آوا برات پیغام مییدیم که اینباکست منفجر بشه :27::31:
آره مهرآریا جاش خیلی خالیه کاش هر جا هست شاد و خرم باشه
می گما می خوای ادامه تحصیل بدی بازم یا نه ؟

1-

خودت كه ميدوني:20: خيلي خيلي خيلي خيلي دوستت دارم يكي از بهترين دوستام توي انجمني
:40::40::40::40:
i love you too

سلام خانومهای گل :40:

و باز هم دقیقه نود می رسیم

1- من فصل بهار و پاییز رو خیلی دوست دارم

2- تیر ماه

3- هویج پلو

4- سونی اریکسون w300

5- کامپیوتر - ترم 6

6- مهاباد

7- بینهایت

موفق باشید

مرشی مرشی صنم جون
منم 2 به توان n بار دوستتون دارم :27::40:

ask_bl
12-04-2008, 17:34
سلام
سایت google اسم خلیج فارس را به خلیج عربی تغییرداده .
اگر 1 میلیون نفر اعتراض خودشون رو به آدرس :
بفرستن google مجبور به برگرداندن نام خلیج فارس میشه (در این ادرس فرمی امادهی امضا تشکیل شده).

[این اطلاعیه را به هر کسی که فکر میکنید عرق ایرانی دارد بدهید]

karin
12-04-2008, 21:33
کسی نبود دیگه؟!
بپرسم بعدی را؟!:31:

sarina_sh
12-04-2008, 21:49
برو بریم کارین جون .... مامنتظریم

karin
13-04-2008, 03:52
بعد از کلی زحمت و رنج و دود چراغ خوردن و اینا:

این شما و این هم سوالات صندلی شیشه ای![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. مهمون عزیزی داری که واسه اولین بار اومده به شهرتون و می خوای ببریش بیرون، کجا می بریش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. اگر می تونستی یک روز تمام نامرئی باشی، چی کار می کردی؟!

3. اگر تا آخر عمرت اجازه داشته باشی با یکی صحبت کنی، کی رو انتخاب کی کردی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4. چیزی هست که همه ی عمر حسرتشو خورده باشی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. با آدمایی که عقیده شون با تو فرق می کنه چه جوری برخورد می کنی؟ (اعتقادات مذهبی مد نظر می باشد)

6. اگه نظر مردم رو راجع به خودت بپرسی، فکر می کنی به چه ویژگی هایی اشاره می کنن؟

7. تو زندگی بیشتر از همه از چی می ترسی؟

8.رمانتیک ترین لحظه ی زندگیت؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. در راستای هماهنگی با همکار عزیز دلم; منو دوست داری؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Asalbanoo
13-04-2008, 07:35
1. مهمون عزیزی داری که واسه اولین بار اومده به شهرتون و می خوای ببریش بیرون، کجا می بریش؟

باغ گلها

به خونه دو سه تا از اشناها سر می زدم ببینم چه خبره...مخصوصا وقتی همسایه اپارتمان روبرویی با شوهرش دعواش می شه..صداش میاد خونه ما:31:

3. اگر تا آخر عمرت اجازه داشته باشی با یکی صحبت کنی، کی رو انتخاب کی کردی؟!

خدا..عشقم را...

4. چیزی هست که همه ی عمر حسرتشو خورده باشی؟!

تا حالا حسرت داشتن مادر و رفتن پابوس مولام حسین

5. با آدمایی که عقیده شون با تو فرق می کنه چه جوری برخورد می کنی؟ (اعتقادات مذهبی مد نظر می باشد)

اگر اهل منطق باشند باهاشون حرف می زنم..اگه متعصب باشند اصلا حرف نمی زنم باهاشون

6. اگه نظر مردم رو راجع به خودت بپرسی، فکر می کنی به چه ویژگی هایی اشاره می کنن؟

خوش اخلاق،خوش سر و زبون و البته زبون دراز متلک گو

از تنهایی و مار

8.رمانتیک ترین لحظه ی زندگیت؟!

توی کافی شاپ هتل جلفا،میز اخر ساعت نزدیکهای 9 و نیم صبح.روبروی عشقم نشسته بودم....

9. در راستای هماهنگی با همکار عزیز دلم; منو دوست داری؟!

اخ تو را که خیلی دوست دارم کارینم..ماهی گلی..مثل همه دوستان خوبم تو این تایپک

Asalbanoo
13-04-2008, 07:38
سلام
خانومهای عزیزم
خوبی دوستان گل گلیه من؟
آرامم،کارینم،سارینا جونم،مهر آریا که غیبت کبری داره...نگارم.صنم خانوم..مگ جون و البته اله خانوم که تازه وارد شدن به جمع ما.. و همه عزیزان دیگه
روی ماه تک تکتون را از راه دور می بوسم

راه كوير
13-04-2008, 08:02
ستاره حالا اینقدر با آوا برات پیغام مییدیم که اینباکست منفجر بشه :27::31:
آره مهرآریا جاش خیلی خالیه کاش هر جا هست شاد و خرم باشه
می گما می خوای ادامه تحصیل بدی بازم یا نه ؟
i love you too

نه واسه من كه نبايد بدي ، بايد بياي سه تايي واسه مديراپي ام ... بديم دربريم :27::27::40:
ايشاا... اگه خدابخواد ، بذار اول ليسانس رو بزنم توگوشش ، باكاركردن يه ذره سخته درس خوندن ولي اره قصد دارم برم تافوق ليسانس :31:

سلام
سایت google اسم خلیج فارس را به خلیج عربی تغییرداده .
اگر 1 میلیون نفر اعتراض خودشون رو به آدرس :
بفرستن google مجبور به برگرداندن نام خلیج فارس میشه (در این ادرس فرمی امادهی امضا تشکیل شده).

[این اطلاعیه را به هر کسی که فکر میکنید عرق ایرانی دارد بدهید]

من كه تاحالاچندبار با ايميلهاي متفاوتم فرستادم ايشاا... زودتر برگرده به سابق :40:

سوالات كارين جون ميام به موقع جواب ميدم الان وقت تنگه :31:

sarina_sh
13-04-2008, 08:11
:31:بعد از کلی زحمت و رنج و دود چراغ خوردن و اینا:

این شما و این هم سوالات صندلی شیشه ای![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سوالای باحالین دمت گرم

1. مهمون عزیزی داری که واسه اولین بار اومده به شهرتون و می خوای ببریش بیرون، کجا می بریش؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میدان امام اصفهان خیلی قشنگه اونجا می برمش :8:

فقط یه روز نمیشه بیشترش کنید وقتش رو ؟:19:
خونه تمام دوستا و آشناها میرفتم ...البته چون زیادن خونه هر کدوم فقط 5 دقیقه ای میشه فضولی کرد که اینم خودش غنیمتیه :27:

3. اگر تا آخر عمرت اجازه داشته باشی با یکی صحبت کنی، کی رو انتخاب کی کردی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خواهرم :40:

4. چیزی هست که همه ی عمر حسرتشو خورده باشی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هیچ وقت حسرت نمی خورم :20:

اگه تونستم طی یک اقدام شهادت طلبانه اغفالشون میکنم و کاری می کنم با خودم هم عقیده بشه :21:
ولی اگه حرف حالیش نمیشد دیگه ولش می کنیم :13:

مهربون:20: - شنگول :31: - یه نمه شیطون :27: - اجتماعی :10:-------> اینا رو دوستام می گن دیگه نمیدونم والا

از اینکه یه روز خدا تنهام بزاره و کمکم نکنه

8.رمانتیک ترین لحظه ی زندگیت؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همین آخرای سال بود که کنکور قبول شدم .... از اون رمانتیک ها :40:نداشتیم فهلا :31: .... همین قبولی تو دانشکاه رمانتیک تر بیده :27:

9. در راستای هماهنگی با همکار عزیز دلم; منو دوست داری؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ای همکار ممنون از همکاری :10:
معلومه دوست دارم جیگر :40:
خیلی عسلی خیلی ماهی خیلی جیگری خیلی همکاری :20:

پست های سراسر اسمایلیت ما را به شعف آورد :31:

negar20
13-04-2008, 08:22

دربند:20:

ميرفتم خونه دوستام تا ببينم پشت سرم چي ميگن:دي

فقط خواهرم

خدا رو شكر نه

سعي ميكنم احترام بذارم به عقيدشون

مهربان/خوش اخلاق/وفادار

از ارتفاع ميترسم:20:

تولدم لحظه هديه گرفتن از كساني كه دوستشون دارم

9. در راستای هماهنگی با همکار عزیز دلم; منو دوست داری؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

توي پستهام هميشه اول به تو و سارينا سلام مخصوص ميكنم. خييييييييييييييييييييييلي دوستت دارم:40: تو همكار من هستي :دي

karin
13-04-2008, 09:25
1

به خونه دو سه تا از اشناها سر می زدم ببینم چه خبره...مخصوصا وقتی همسایه اپارتمان روبرویی با شوهرش دعواش می شه..صداش میاد خونه ما:31:

اخ تو را که خیلی دوست دارم کارینم..ماهی گلی..مثل همه دوستان خوبم تو این تایپک

به به
ماهم یه دونه از این همسایه رو به رویی ها دارشتیم، درکت می کنم:31:

منم همین طور، دوست دارم در حد هوارتا!

سلام
خانومهای عزیزم
خوبی دوستان گل گلیه من؟
آرامم،کارینم،سارینا جونم،مهر آریا که غیبت کبری داره...نگارم.صنم خانوم..مگ جون و البته اله خانوم که تازه وارد شدن به جمع ما.. و همه عزیزان دیگه

سلام سلام

حیف هنوز اسمایل های ماچ و بوسه رو کشف نکردم باید از همکار بپرسم:31:

سوالات كارين جون ميام به موقع جواب ميدم الان وقت تنگه :31:

بله بله

تشریف بیارید ای همکار قدیمی ...

ما منتظریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:31:بعد از کلی زحمت و رنج و دود چراغ خوردن و اینا:

سوالای باحالین دمت گرم

همین آخرای سال بود که کنکور قبول شدم .... از اون رمانتیک ها :40:نداشتیم فهلا :31: .... همین قبولی تو دانشکاه رمانتیک تر بیده :27:

ای همکار ممنون از همکاری :10:
معلومه دوست دارم جیگر :40:
خیلی عسلی خیلی ماهی خیلی جیگری خیلی همکاری :20:

پست های سراسر اسمایلیت ما را به شعف آورد :31:

خواهش مندم
به به
به به
رمانتیکش منو کشته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبولی تو کنکور رمانتیکه اونوقت؟!
نه، من از همون رمنتیکا می خوام:31:

منم که قبلا گفته بودم چندتا دوست دارم...

ها! اسمایلی ها رو که بسی ازت ممنونم
یه چند تا اسمایل اختصاصی ماچ و بوسه دخترونه سراغ نداری؟:31:

1

توي پستهام هميشه اول به تو و سارينا سلام مخصوص ميكنم. خييييييييييييييييييييييلي دوستت دارم:40: تو همكار من هستي :دي

بله بله
یه کم دیگه بگذره من تو این تاپیک با همه همکار می شم:31:
بس که اهل کارهای گروهی و همکاری و اینام
تازه دیشب هم کشیک دادم:31:
تازه دوست هم دارمت:40:

Achilles_E
13-04-2008, 10:37
اول سلام به همه ی خانومای گل :40:
خوبید ایشالا ؟
و حالا به سوالای kerin جونم جواب میدم ::11:

بعد از کلی زحمت و رنج و دود چراغ خوردن و اینا:

می برمش درکه . فرحزادی جایی . آخه تهران جای گشتنی نداره . اگرم داشته باشه ما انقدر بهش عادت کردیم به نظرمون جالب نمیاد .

بستگی داره در چه شرایطی نامریی بشم . اگه بتونم نامریی بشمو هر جا دوس دارم برم . می رفتم کنار عشقم .

عشقمو :40::40:

آره نزدیک عشقم بودنو

هیچی تا حدی سعی می کنم نظرشو عوض کنم ولی وقتی ببینم نمیشه دیگه تو اون عقیده دخالتی نمی کنم

به اینکه شدیدا خونسردم . خجالتیم .

از خود زندگی

لحظه ای که عاشق شدم .

Yes very much:40::40::40:

Maggy_P
13-04-2008, 10:44
شهر بازي! :دي

ميرفتم توي مدرسه بچه ها رو ميترسوندم و البته مدير كه جاي خود داره! :31:
بابامو
نه

بهشون ميخندم! از نوع :دي

پرو ... شيطون ... مهربون ... در مواقع ضروري خسيس! ... هنرمند :دي

لولو خرخره!
لحظه اي كه نشستم اويل بازي كردم!
آره خيلي باحالي:11::40:

Ar@m
13-04-2008, 18:46
سلام
خانومهای عزیزم
خوبی دوستان گل گلیه من؟

سلام عسل جونم
دلم برایت تنگیده بود!
منم بــــــــــوس!

بقیه بر و بچز هم سلام!!!
مگی تبریک کاربر فعال انجمن بازی شدی الان دیدم!
از تاریخ ریلیز رزیدنت اویل 5 چه خبر؟
بازم عقب افتاده یا نه؟ :31:

sarina_sh
14-04-2008, 07:14
نه واسه من كه نبايد بدي ، بايد بياي سه تايي واسه مديراپي ام ... بديم دربريم :27::27::40:
ايشاا... اگه خدابخواد ، بذار اول ليسانس رو بزنم توگوشش ، باكاركردن يه ذره سخته درس خوندن ولي اره قصد دارم برم تافوق ليسانس :31:

هان
یعنی زنگ بزنیم فرار کنیم :31:
ستاره نامردی نکنی ها وایسی بگی این دو تا بودن من نبودم
می گما من هنوز اخطار نداشته بیدم داری اغفالم می کنی :31:ولی یه دو سه تا اخطار را دوست دارم داشته باشم
ابهت میده به یوزر :27:

سلام سلام

حیف هنوز اسمایل های ماچ و بوسه رو کشف نکردم باید از همکار بپرسم:31:

خواهش مندم
به به
به به
رمانتیکش منو کشته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبولی تو کنکور رمانتیکه اونوقت؟!
نه، من از همون رمنتیکا می خوام:31:

منم که قبلا گفته بودم چندتا دوست دارم...

ها! اسمایلی ها رو که بسی ازت ممنونم
یه چند تا اسمایل اختصاصی ماچ و بوسه دخترونه سراغ نداری؟:31:

سلام بر همکار :10::31:
الان تو این ویندوز جدید بیدم خودم هم اسمایلی نداشته بیدم ولی آدرس چند سایت که اسمایلی غیر مجاز داشته باشد را به سویت روانه می کنیم :27:
کنکور رمانتیک بیده دیگه ... حالا شاید تو دانشگاه رمانتیک تر بشه :31:

karin
14-04-2008, 09:50
اول سلام به همه ی خانومای گل :40:
خوبید ایشالا ؟
و حالا به سوالای kerin جونم جواب میدم ::11:

می برمش درکه . فرحزادی جایی . آخه تهران جای گشتنی نداره . اگرم داشته باشه ما انقدر بهش عادت کردیم به نظرمون جالب نمیاد .

Yes very much:40::40::40:

به به
به به
خیلی ممنونم
karin می باشم :31:

من هم وری ماچ و اینا:31:

در مورد تهران اما به نظرم همون جای دیدنی زیاد داره اما واسه ما عادی شده و اینا!

پ.ن: چه عشقولانه!:40:

ميرفتم توي مدرسه بچه ها رو ميترسوندم و البته مدير كه جاي خود داره! :31:

لحظه اي كه نشستم اويل بازي كردم!
آره خيلي باحالي:11::40:

به به
رمانتیک ترین لحظه ات منو کشته ایضا!:31:

همکار که کنکور قبول شده رمانتیک بوده:31:
اینم از تو ... اویل؟ :31: عجب ...!

ها!
ترسوندن بچه ها هم باحال بود ...

خواهش مندم ... باحالی از خودتونه و اینا:31:

سلام عسل جونم
دلم برایت تنگیده بود!
منم بــــــــــوس!

بقیه بر و بچز هم سلام!!!

چشم و دلم روشن!
دست گلت درد نکنه
این همه سفارش کردم آخر این شد؟!

پس جوابات کو؟!

سلام بر همکار :10::31:
الان تو این ویندوز جدید بیدم خودم هم اسمایلی نداشته بیدم ولی آدرس چند سایت که اسمایلی غیر مجاز داشته باشد را به سویت روانه می کنیم :27:
کنکور رمانتیک بیده دیگه ... حالا شاید تو دانشگاه رمانتیک تر بشه :31:

ها!
خوب است!
البته من استفاده ی مجاز می کنم، می دونی که:27:

sarina_sh
14-04-2008, 10:08
ولی خودمونیم ها به مدد تلاش های شبانه روزی سربازان وطن اینجا یه نمه گرمتر شد

راه كوير
14-04-2008, 10:39

از دم خونم هفت حوض شروع ميكنيم تابرسيم به پارك ملت :31:

يه خورده از بانكها سرقت ميكردم واسه روز مبادا :31:

همون ...... اره همون:31:
نه خداروشكر ، :46:

چونه نميزنم ، حوصلم نميكشه :46:

شيطون ، خنده رو ، حساس وزودرنج ، باهوش ، يه دنده ، بگم بازم :27::27:

از ادماي دروغگو و دمدمي مزاج :41: راستي از گربه هم نميترسما چندشم ميشه :27:

حالا :31:

وا، چرا جديدا" همه ميپرسن دوستم داري ؟ :31:
باباتومنو دوست داري همكارجونم :31:، هي گيرميدي ميگي اي لاو يو ، اره اره دوستم داري :27::40:

هان
یعنی زنگ بزنیم فرار کنیم :31:
ستاره نامردی نکنی ها وایسی بگی این دو تا بودن من نبودم
می گما من هنوز اخطار نداشته بیدم داری اغفالم می کنی :31:ولی یه دو سه تا اخطار را دوست دارم داشته باشم
ابهت میده به یوزر :27::31:

اره دقيقا" همينه ، با اوا دوتايي همين كارارو ميكنيم :31::40:
ببين بايد زرنگ باشي ديگه ، مامعطل نميشيم بايد زود دربري :27::27:
اره اخطارم خوب بيد كلاس داشته بيد :46::31:

Achilles_E
14-04-2008, 10:56
به به
به به
خیلی ممنونم
karin می باشم :31:

من هم وری ماچ و اینا:31:

در مورد تهران اما به نظرم همون جای دیدنی زیاد داره اما واسه ما عادی شده و اینا!

پ.ن: چه عشقولانه!:40:

سلام karin جونم .
ببخش اسمتو اشتباه نوشتم . تند تند داشتم می تایپیدم از دستم در رفته و اینا :31:
آره موافقمو اینا :27:

:11:

Ar@m
14-04-2008, 13:27
چشم و دلم روشن!
دست گلت درد نکنه
این همه سفارش کردم آخر این شد؟!

پس جوابات کو؟!

karin
14-04-2008, 21:26
ولی خودمونیم ها به مدد تلاش های شبانه روزی سربازان وطن اینجا یه نمه گرمتر شد

بله بله
اینا همه به خاطر تلاشای شبانه روزی ما می باشد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از دم خونم هفت حوض شروع ميكنيم تابرسيم به پارك ملت :31:

وا، چرا جديدا" همه ميپرسن دوستم داري ؟ :31:
باباتومنو دوست داري همكارجونم :31:، هي گيرميدي ميگي اي لاو يو ، اره اره دوستم داري :27::40:

به به
بعد احساس نمی کنی اون دوستت تا عمر داره پاشو تو شهرتون نمی زاره؟!
گناه داره که...
من از همین الان دلم براش سوخت!:31:
از میدون ونک تا پارک ملتو پیاده می ری جسدت به پارک می رسه، بعد از هفت حوض اونوقت؟!:18:

ها!
آها
گرفتم!
دوستم داری اما بس خجالتی ای روت نمی شه بگی![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخی
الهی ...
چه همکار خجالتی ای دارم من:31:

سلام karin جونم .
ببخش اسمتو اشتباه نوشتم . تند تند داشتم می تایپیدم از دستم در رفته و اینا :31:
آره موافقمو اینا :27:

:11:

ها!
خواهش مندم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیش میاد دیگه
آره و اینا:31:

Maggy_P
16-04-2008, 12:10
سلام عسل جونم
دلم برایت تنگیده بود!
منم بــــــــــوس!

بقیه بر و بچز هم سلام!!!
ممنون:46::20:

آره اگه به اونا باشه 2 سال ديگه هم نمياد! مثلا قرار بود تريلر جديد توي پاييز بدن!:34:

جديدا هم دارم ورونيكا رو ميرم! (بعد از هزار بدبختي!) مخم هنگيد چقدر راز و رمز داره بعد از يك ساعت آدم سر درد ميگيره!:27::31:

Ar@m
16-04-2008, 16:30
آره ورونیکا هم کم گیر نداره !
ولی از آخر غم انگیزش متنفرم!
هنوزم امیدوارم استیو برگرده توی شماره های بعدی!
حالا چی شده داری بازیش می کنی؟
پلی 2 خریدی یا برای کامپیوتر اومده؟

shadi.0912
17-04-2008, 11:58
مهمون عزیزی داری که واسه اولین بار اومده به شهرتون و می خوای ببریش بیرون، کجا می بریش؟

یه جایه باحال:5:

میرفتم و هر چی بلا بود سره boys میاوردم:31:

3. اگر تا آخر عمرت اجازه داشته باشی با یکی صحبت کنی، کی رو انتخاب کی کردی؟!

بابام

4. چیزی هست که همه ی عمر حسرتشو خورده باشی؟!

نه:13:

باحاشون منطقی حرف میزنم و سعی میکنم با اعتقادهای خودش اشتباهش رو بهش بگم:20:

پر رو-لوس-عجول

هی چی

8.رمانتیک ترین لحظه ی زندگیت؟!

وقتی دارم یک گل به مادرم میدم:11:

بستگی داره
شاید

Maggy_P
17-04-2008, 12:16
آره ورونیکا هم کم گیر نداره !
ولی از آخر غم انگیزش متنفرم!
هنوزم امیدوارم استیو برگرده توی شماره های بعدی!
حالا چی شده داری بازیش می کنی؟
پلی 2 خریدی یا برای کامپیوتر اومده؟
نه بابا پلي 2 كجا بود!:31:
دارم با تبديلي ميرم:21:

ولي يك جاي خفن گير كردم اما رمز نيست فقط مشكل كوچولوم اينه كه تيرهام ته كشيده بعدشم دقيقا هم اونجايي هستم كه توي در عقب هواپيما بايد غول بكشم!:blink::24::14:

موندم چيكار كنم!:19::19::19::19::19::19::19:

Ar@m
17-04-2008, 13:24
با امولاتور که کیف نداره!
رزیدنت اویل فقط با دسته!
خب اونجا تیر کم داشته باشی مساله ای نیست چون تیر زیاد مهم نیست فقط باید غوله رو بکشونی ته هواپیما بعدش بری دسته رو بکشی تا جعبه ها بهش بخورن بعد 4 یا 5 بار پرت می شه بیرون!
آخی کلی هوس کردم الان!

Maggy_P
17-04-2008, 13:54
با امولاتور که کیف نداره!
رزیدنت اویل فقط با دسته!
خب اونجا تیر کم داشته باشی مساله ای نیست چون تیر زیاد مهم نیست فقط باید غوله رو بکشونی ته هواپیما بعدش بری دسته رو بکشی تا جعبه ها بهش بخورن بعد 4 یا 5 بار پرت می شه بیرون!
آخی کلی هوس کردم الان!
آخه يك بار زدم اون جعبه هه پرت شد بعد دوباره غوله برش گردوند ولي بعدش هر چي زدم ديگه فعال نشد:19::18:

Ar@m
17-04-2008, 14:03
چرا چرا دوباره فعال می شه فقط باید دست به سرش کنی
من تا فاصله فعال شدن هی دور اونجا می دویدم کلی هم ازش کتک می خوردم!!! ولی بعد یه مدتی که یه ذره هم طول می کشه دوباره فعال می شه

negar20
17-04-2008, 14:53
در راستاي بحث داغ بازيهاي رايانه اي :20:
رم كامپوتر بايد چند باشه تا بتوني پلي 1 يا 2 بازي كني ؟؟؟ حتما سي دي بازيش رو هم بايد داشته باشي نميشه از خود نت دانلود كرد. مثل بازيهاي سگا يا نينتندو

Maggy_P
17-04-2008, 14:57
چرا چرا دوباره فعال می شه فقط باید دست به سرش کنی
من تا فاصله فعال شدن هی دور اونجا می دویدم کلی هم ازش کتک می خوردم!!! ولی بعد یه مدتی که یه ذره هم طول می کشه دوباره فعال می شه
گيرم كلي كتك خوردم ! آخه بد بخت زخميه 2 تا پانسمان هم بيشتر ندارم!:31:

در راستاي بحث داغ بازيهاي رايانه اي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
رم كامپوتر بايد چند باشه تا بتوني پلي 1 يا 2 بازي كني ؟؟؟ حتما سي دي بازيش رو هم بايد داشته باشي نميشه از خود نت دانلود كرد. مثل بازيهاي سگا يا نينتندو
به رم فكر نميكنم ربطي داشته باشه چون من دارم با رم 512 اويل رو ميرم!:31::18:
خودم داشتم شاخ در مياوردم چون توي راهنماش نوشته كه بايد رمت بالاي يك گيگ باشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ar@m
17-04-2008, 15:02
خودم داشتم شاخ در مياوردم چون توي راهنماش نوشته كه بايد رمت بالاي يك گيگ باشه!

راهنماش اشتباه بوده!
حداقل رم لازم 512 هستش
کارت گرافیکت هم باید قوی باشه خیلی

reyhane1357
18-04-2008, 01:03
سلام من تازه اومدم بچه ها ولی....

هنوز نفهمیدم بحث در حال حاظرتون چیه؟

میشه بگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

gha3dak3
18-04-2008, 09:45
سلام منم اومدم

آرشین
18-04-2008, 22:48
che dele khojastei daran zaeifeha

دریای بیکران
19-04-2008, 08:16
سلام
منم اومدم

sarina_sh
19-04-2008, 10:24
وای چقدر تازه وارد داریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلهم اجمعین خوووووووووووووووووووووش آمدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
19-04-2008, 13:52
وای چقدر تازه وارد داریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلهم اجمعین خوووووووووووووووووووووش آمدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ها راست ميگي!:31:

نوبت كيه سوال طرح كنه؟:13::19::19::19::19:

sarina_sh
19-04-2008, 13:54
عزیزم خودت برامون سوال مطرح کن حالشو ببریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
19-04-2008, 14:47
دو روز نبودیم گیمرا اینجا رو اشغال کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب، کی می پرسه؟!

بپرس مگی جون، بپرس ... ما منتظریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
19-04-2008, 15:21
دو روز نبودیم گیمرا اینجا رو اشغال کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب، کی می پرسه؟!

بپرس مگی جون، بپرس ... ما منتظریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به .... به به! نوبت منه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. تا حالا مسافرت رفتي اگه رفتي بگو كجا ها رفتي ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. توي روز چقدر موسيقي گوش ميدي؟:8:

3. اگر ميتونستي يك روز زمان رو نگه داري چيكار ميكردي؟

4. اگر ميتونستي زمان رو تغيير بدي ميرفتي آينده يا گذشته؟ چرا؟

5. بازي هاي كامپيوتري دوست داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. توي روز چقدر فيلم نگاه ميكني؟ و كدومشونو بيشتر از همه دوست داري( ايراني ، خارجي) ؟

7. خريد كردن رو دوست داري؟ اگه دوست داري بگو دوست داري تنهايي بري خريد يا با دوستات يا با مامانت؟

8. نظرت در مورد مرد هزار چهره چيه؟

9. چرا همه فكر ميكنن من پسرم؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. و در آخر منو دوست داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
19-04-2008, 16:02
به به .... به به! نوبت منه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1. تا حالا مسافرت رفتي اگه رفتي بگو كجا ها رفتي ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله بله[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اون جایی که خانواده ی مادری شمال تشریف دارن، به تعداد موهای سرم رفتم شمال...

زیاد
پای پی سی که همواره موزیک هم پخش می شود
بیرون هم که می رم اگه تنها باشم معمولا هدفون تو گوشمه

از صب تا شب ول می گشتم:31:

ولی جدا نمی دونم
شاید ساعت برنارد داشتم خوب بود ولی یه روز به کارم نمیاد
نمی شه وقتشو بیشتر کنین؟:31:

آینده
5. بازي هاي كامپيوتري دوست داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله بله
گیمر نیستم ولی گیمرا رو دوس دارم:31:

6. توي روز چقدر فيلم نگاه ميكني؟ و كدومشونو بيشتر از همه دوست داري( ايراني ، خارجي) ؟

تو روز که نه
اما در هفته زیاد 4 تا و کم هیچی رو نگاه می کنم
ترجیحا خارجی اما اکثر فیلمای در حال اکران رو هم سعی می کنم ببینم...

7. خريد كردن رو دوست داري؟ اگه دوست داري بگو دوست داري تنهايي بري خريد يا با دوستات يا با مامانت؟

بله بله
ترجیحا با دوستم یا تنها

عشق منه!:31:

بهترین کار مهران مدیری
کلشو دانلود کردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

9. چرا همه فكر ميكنن من پسرم؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جدا؟
اشکال نداره... درست می شه:31:
کلا پسرا فکر نمی کنن که احیانا یه دختری هم می تونه گیمر باشه و باز از اونجایی که آواتارای دختروونه هم می زارن همین پسرا ، احتمالا از اون لحاضاته

منم کم ندیدم که می گن، ایول پسر، کارت درسته یا ممنون کارین خان!

10. و در آخر منو دوست داري؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سوال دیگه رسم شد، نه؟!:31:

Maggy_P
19-04-2008, 16:16

از صب تا شب ول می گشتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

ولی جدا نمی دونم
شاید ساعت برنارد داشتم خوب بود ولی یه روز به کارم نمیاد
نمی شه وقتشو بیشتر کنین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
به علت سو ء استفاده ي برخي افراد نه!:31:

آینده

بچه ي بد چرا رو ننوشتي 1 نمره كم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عشق منه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

بهترین کار مهران مدیری
کلشو دانلود کردم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم ميخوام![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سوال دیگه رسم شد، نه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
سارينا جون رسم كردن به من چه!

sanam.b
20-04-2008, 00:20
سلام خانومها:40:

چرا اینقدر وقت جواب به سوالها کمه دانشگام شهر دیگه ست تا رفتم و برگشتم(4 روز) سوالهای جدید اومده بود
به خاطر اینکه سوالهای جدید اومده و کارین هم ناراحت نشه فقط سوال آخر رو جواب می دم

در راستای هماهنگی با همکار عزیز دلم; منو دوست داری؟!
در راستای هماهنگی با همکار عزیزت(و دوست عزیز ما) بی نهایت(هر دوتون رو به یه اندازه دوست دارم)

اما جواب سوالهای جدید

تا حالا مسافرت رفتي اگه رفتي بگو كجا ها رفتي ؟
اون وقتا که بچه بودیم به اصفهان و شیراز و مراغه می رفتیم اما حالا خیلی کم ، مامانم دوست داره که همه باهم بریم اما بیشتر اوقات من غایبم

توي روز چقدر موسيقي گوش ميدي؟
5،6 ساعت

اگر ميتونستي يك روز زمان رو نگه داري چيكار ميكردي؟
میرفتم باغ

اگر ميتونستي زمان رو تغيير بدي ميرفتي آينده يا گذشته؟ چرا؟
گذشته
در گذشته اگه امکانات کمتر بود اما اما دردسر و ناراحتی و مشکلات کمتر بود و محبت بیشتر

بازي هاي كامپيوتري دوست داري؟
من نگاه کردن رو دوست دارم برادرم بازی منه من نگاه کنم

توي روز چقدر فيلم نگاه ميكني؟ و كدومشونو بيشتر از همه دوست داري( ايراني ، خارجی)

من کم فیلم نگاه می کنم برام هم فرق نمی کنه ایرانی با شه یا خارجی موضوع فیلم برام مهمه نه سازنده ش

خريد كردن رو دوست داري؟ اگه دوست داري بگو دوست داري تنهايي بري خريد يا با دوستات يا با مامانت؟
از تنها خرید کردن بدم می یاد بیشتر با دوستام میرم یا با خواهرم

نظرت در مورد مرد هزار چهره چيه؟
اگه منظورت همه سریالی بود که تعطیلات پخش می شد جالب بود
و اگه منظورت مهران مدیریه آدم توانا و هنرمندیه

چرا همه فكر ميكنن من پسرم؟!
شاید به خاطر امضات باشه
اکثرا خانمها امضاها لطیفی دارم اما مضای تو بیشتر در مورد بازیهای است که بیشتر پسرها بازی می کنند( من گفتم "بیشتر" به این معنی نیست که خانومها این بازی ها رو دوست ندارند سوتفاهم نشه )

و در آخر منو دوست داري؟
من در آخر تو رو دوست ندارم . من از اول تو رو دوست دارم خیلی ی ی ی ...............

sarina_sh
20-04-2008, 11:56
این سوال دیگه رسم شد، نه؟!:31:

سارينا جون رسم كردن به من چه!
این سوال باعث میشه محیط تاپیک گرمتر بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:27::27::27:

1. تا حالا مسافرت رفتي اگه رفتي بگو كجا ها رفتي ؟

بهله جانم دنیا دیده ایم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شیراز - تهران - مشهد – شمال و ... جنوب نرفتم ولی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. توي روز چقدر موسيقي گوش ميدي؟
بیشتر روز آهنگ گوش میدم:8:

همین روزاست که کر بشیم بره پی کارش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیدونم والا

شاید میرفتم کنار یه منظره زیبا و شونصد ساعت اونجا می چرخیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیدونم اینم

این سوالای زمانی سخت بیده

تستیش می کردی

به گذشته میرفتم ... اون موقع که نی نی بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. بازي هاي كامپيوتري دوست داري؟
آره حسابی ... جوونیام خیلی بازی میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اگه یه فیلم جذبم بکنه می شینم می بینم وگرنه نه ... بیشتر خارجی می بینم ... همین دیشب یه فیلم 4 ساعته دیدم خیلی قشنگ بود موضوعش هم عشقولانه بید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوه حسابی ... با خواهرم دوستام مامان .... کلا خرید کردن خیلی حال میده ... تنهایی ولی دوست ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب شروع شد ولی بد تموم شد یا بهتر میشه گفت بد تمومش کردن این صدا و سیما :13:

9. چرا همه فكر ميكنن من پسرم؟!

نه بابا تابلوئه که دخملی ... به فرستنده دست نزن مشکل از گیرنده ها ست:27:

اتفاقا منم یه مدت همین مشکلو داشتم

یه بار که یه بنده خدایی بهم گفت آقای سارینا

یا مثلا می گن مرسی داش سارینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

10. و در آخر منو دوست داري؟

نه دوش ندارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا دوست نداشته باشم ... دخمل به این خوفی ... هم رشته هم که هستیم.... اینم تقدیم مرضیه خانوم گل بلایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
20-04-2008, 12:05
به علت سو ء استفاده ي برخي افراد نه!:31:

خیلی ممنونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ي بد چرا رو ننوشتي 1 نمره كم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چرا خشونت، چرا تفنگ؟!:worried::wac:
با گفتمان حل می شه .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم ميخوام![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخی ...:31:
آدرس بدم دانلود کنی؟

سارينا جون رسم كردن به من چه!بله بله
ما هم که همگی خود تحویل گیر :31:

سلام خانومها:40:

چرا اینقدر وقت جواب به سوالها کمه دانشگام شهر دیگه ست تا رفتم و برگشتم(4 روز) سوالهای جدید اومده بود
به خاطر اینکه سوالهای جدید اومده و کارین هم ناراحت نشه فقط سوال آخر رو جواب می دم

در راستای هماهنگی با همکار عزیزت(و دوست عزیز ما) بی نهایت(هر دوتون رو به یه اندازه دوست دارم)

سلام خانووووووووم

خیلی ممنونم

البته مهم هم همین سواله آخره
بقیه ها بهانه اس:46::31:

sarina_sh
20-04-2008, 12:25
سلام کارین چطوری بلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eeee
نگا کن تروخدا من یه عکس خوشگل تقدیم کرده بودم مرضیه جون اینطوری شد حالا
اینم به جای اون که خراب شده بید تقدیم با عشق :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
20-04-2008, 12:40
سلام کارین چطوری بلا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

eeee
اینم به جای اون که خراب شده بید تقدیم با عشق :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام داش سارینا:31:

به به
به به
لاوش منو کشته:31:
خیلی خیلی دستت مرسی:31:
منم همین طور از نوع کلاسیکش:40::31:

Achilles_E
20-04-2008, 13:32
شئ

آخ جون مرضیه جونم سوال طرح کرده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره رفتم . گیلان . مازندران . سرین .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی زیاد شاید از 24 ساعت9 ساعت به موسیقی بگذره . من همه جا ، تو راه ، تو خونه ، هر جا من باشم یه وسیله باید باشه که ازش صدا در بیاد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میرفتم کنار عشقم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میرفتم به آینده . چون توش رسیدن به عشقمو می بینم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست دارم . اما خودم سراغش نمیرم و دنبالش نیستم . بیشتر واسم میارن .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از ساعت 9.5 تا 12 شب فیلم می بینم . اکثر روزا . فیلم خارجی . ایرانیا که ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره ولی به شرط اینکه پوله فراوون تو جیبم باشه و واسه خودم خرید نکنم . ( چون خیلی سخت یه چیزی رو انتخاب می کنم واسه خودم ) با دوستام .:27:

ندیدم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیدونم . شاید خب چون پسری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
20-04-2008, 13:39
آخی ...:31:
آدرس بدم دانلود کنی؟

آره بده!:40::40::40:
من عاشق اين فيلمم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_sh
20-04-2008, 13:40
سلام داش سارینا:31:

به به
به به
لاوش منو کشته:31:
خیلی خیلی دستت مرسی:31:
منم همین طور از نوع کلاسیکش:40::31:
سلام آبجی مخلصیم :31::31:
ما بیشتر :27:

karin
20-04-2008, 15:57
آره بده!:40::40::40:
من عاشق اين فيلمم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در پیغوم خصوصی فرستاده شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام آبجی مخلصیم :31::31:
ما بیشتر :27:

ما بیشتر تر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
20-04-2008, 16:00
سرفرصت ميام جواب سوالات مگي رو ميدم ، اين سوال اخر منو كشته :دي

negar20
20-04-2008, 18:39

خيلي كم ميرم بيشتر شما ميريم.

خييييييييلي زياد........

فقط استراحت مطلق :20:

آينده تا ببينم كنكور قبول ميشم يا نه

آره زياد ولي وقت نميكنم بازي كنم

خيلي كم. سريال ايراني رو بيشتر ميپسندم

خيلي دوست دارم بيشتر با خواهرم.

عالي بود.

ولي من فكر نميكنم قبلا هم فكر نميكردم :20:

دوستت دارم يه عالمه هر چي بگم بازم كمه :20: من تمام خانمهاي فروم رو دوست دارم.البته بعضي ها رو بيشتر

shadi.0912
20-04-2008, 20:36

Maggy_P
21-04-2008, 14:16

eeee
به به
به به

خيلي ممنون:40::31:

Maggy_P
21-04-2008, 14:29

ندیدم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نیدونم . شاید خب چون پسری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس لذتش رو نبردي ... حيف ولي حتما يجوري گيرش بيار ببين!:31:

دست شما درد نكنه ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اگه پسر بودم تا حالا 100 بار بن شده بودم كه:34:

9. چرا همه فكر ميكنن من پسرم؟!

نه بابا تابلوئه که دخملی ... به فرستنده دست نزن مشکل از گیرنده ها ست:27:

اتفاقا منم یه مدت همین مشکلو داشتم

یه بار که یه بنده خدایی بهم گفت آقای سارینا

یا مثلا می گن مرسی داش سارینا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس هم درديم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!!!!

يك نمونه ي بارز:

راه كوير
21-04-2008, 17:37

خوب خيلي جاها : قم - كاشان - اصفهان - مشهد - شمال - جنوب (شهرهاي جنوبي يه مسافرت سياحتي ) ...
2. توي روز چقدر موسيقي گوش ميدي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).gif

خيلي كم چون نميرسم

ميرفتم پيش اون كسي ازم دوره ودوستش دارم

همين حال رو عشقه

نه حوصلشو دارم نه وقتشو

كم ، بعد از ساعات اداري تابرسم خونه سردرسام بايد برم ، ولي سريال ها رو دنبال ميكنم

هي تاچي پيش مياد ، همون خواهرم

وقتشو بيشتركنين :27:

هي بدي اب وهوا ، زندگي سخت ،پيش مياد ديگه ، زياد غصه نخور :31:

وبازم از اين سوالا :31:، بابا دوستم داري اره ميدونم دوستم دارين :40::40::40:

Achilles_E
22-04-2008, 11:03
سلام خانومای گل .
خوبید ؟
راستی تاپیک صندلی داغو دیدید ؟:20:
اگه نه برید حتما ببینید اونجا چی شده :31:

پس لذتش رو نبردي ... حيف ولي حتما يجوري گيرش بيار ببين!:31:

دست شما درد نكنه ديگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا اگه پسر بودم تا حالا 100 بار بن شده بودم كه:34:

ها ! نیدونم :31:

آره خوب اونم هست .
پس دخمری عزیزه دلم :40:

karin
22-04-2008, 13:29
سلام خانومای گل .
خوبید ؟
راستی تاپیک صندلی داغو دیدید ؟:20:
اگه نه برید حتما ببینید اونجا چی شده :31:

بله بله
رویت شده بود...

ملت کلا مشکل دارن ....(اسمایل تاسف فیلسوفانه:31:)

sarina_sh
22-04-2008, 14:09
کارین ببین یه دوشب کشیک ندادیم ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نفوذ کردن نامردا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نيلو
22-04-2008, 14:43
[سلاممممممم منم با اين موضوع موافقم.

karin
23-04-2008, 09:43
کارین ببین یه دوشب کشیک ندادیم ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نفوذ کردن نامردا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره...

دیدی همکار جون...

دوباره از امشب شروع می کنیــم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[سلاممممممم منم با اين موضوع موافقم.

سـلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با کدوم موضــوع؟!

leila*
23-04-2008, 23:01
سلام دوستان عزیزم
من یک مدته طولانی نبودم
ولی از امشب دوباره در خدمتتون هستم

کسی از عسل خانومه من(مهراریا جونمو میگم) خبر نداره؟

AaVaA
23-04-2008, 23:08
سلام دوستان عزیزم
من یک مدته طولانی نبودم

سلام خوبی؟ کجا بودی ؟ ( از رو فضولی :دی )

نه مهر آریا نیست کجاست ؟ خودت خوبی ؟

leila*
23-04-2008, 23:10
سلام خوبی؟ کجا بودی ؟ ( از رو فضولی :دی )

نه مهر آریا نیست کجاست ؟ خودت خوبی ؟
سلام خانومی
خوبی؟
والا من یه مدت خیلی درگیر بودم
همین ترم هم درسام خیلی سنگینه ولی یه کم بیخیال شدم
خودت چطوری ؟
چه خبرا؟
چه کارا میکنی؟:40::40::40::40::40::40::40:

AaVaA
23-04-2008, 23:15
سلام خانومی
خوبی؟
والا من یه مدت خیلی درگیر بودم
همین ترم هم درسام خیلی سنگینه ولی یه کم بیخیال شدم
خودت چطوری ؟
چه خبرا؟
چه کارا میکنی؟:40::40::40::40::40::40::40:

قربونت گلم
حسابی از برگشتنت متعجب و خوشحال شدیمممممممممممم :40:

دعا می کنیم به جون شما و دوستان:10:

جای مهر آریا هم خیلی خالی ، این دوستمون که انقدر بی وفا نبود یهو بذاره بره...ایشالا هر جا هست سلامت باشه

عزیزم خوش حال شدم اینجا دیدمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
23-04-2008, 23:19
قربونت گلم
حسابی از برگشتنت متعجب و خوشحال شدیمممممممممممم :40:

دعا می کنیم به جون شما و دوستان:10:

جای مهر آریا هم خیلی خالی ، این دوستمون که انقدر بی وفا نبود یهو بذاره بره...ایشالا هر جا هست سلامت باشه

عزیزم خوش حال شدم اینجا دیدمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربونتبرم گلم
منم همین طور
میبوسمت
بازم سر میزنم:40::19:

Niloofarak
23-04-2008, 23:46
[
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]
این خودتی یا بچگی هاته؟:31:

راه كوير
26-04-2008, 11:05
سلام دوستان عزیزم
من یک مدته طولانی نبودم

ليلا مهراريا خيلي وقته نيمده ، نميدونم چرا؟؟؟؟؟:13:
توي پ خ كه عرض كردم بازم ميگم خوشحالم كه برگشتي :46::40:

Bl@sTeR
26-04-2008, 11:52
منم خوشحالم
پس چی فک کردی
بعععععععععععله

leila*
26-04-2008, 13:48
ليلا مهراريا خيلي وقته نيمده ، نميدونم چرا؟؟؟؟؟:13:
توي پ خ كه عرض كردم بازم ميگم خوشحالم كه برگشتي :46::40:[/
QUOTE]
مرسی عسلم
یه لطف کن مشکل منو تو پ. خ حل کن گیر کردم:41:
[QUOTE=Bl@sTeR;2345321]منم خوشحالم
پس چی فک کردی
بعععععععععععله

سلام عزیزم
خوبی؟
منم خوشحالم که تو هنوز هستی:31::40:

negar20
26-04-2008, 15:50
سلاااام به همه دوستان خوبم. خوفييييد؟؟؟؟
ليلا جون خيلي خوشحالم كه برگشتي:11:

karin
27-04-2008, 18:48
سلام سلام
لیلا جان تبریـــک واسه برگشتنت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا باز سکوته که
همکــــار کوجایی؟!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AaVaA
27-04-2008, 18:59

راه كوير
27-04-2008, 19:06
:31::40:پ خ ، فرار:20:

AaVaA
27-04-2008, 19:09
:31::40:پ خ ، فرار:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] >>>>:10::31:

saye
27-04-2008, 19:30
به به . به به
میبینم که باز هیچ بحث و موضوعی موجود نمی باشد . ایا ؟ :19:
خوبید همگی ؟ :10:
مارو نمیبینید خوشید ؟ :46:

leila*
27-04-2008, 20:22
سلام سلام
لیلا جان تبریـــک واسه برگشتنت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجا باز سکوته که
همکــــار کوجایی؟!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام عزیزم مرسی ممنون
من یه سوال دارم
چون یه مدت نبودم الان نمیدونم که مدیر سایت وادمین ها کیا هستن
میشه یه نفر لطف کنه؟

راه كوير
27-04-2008, 20:26
سلام عزیزم مرسی ممنون
من یه سوال دارم
چون یه مدت نبودم الان نمیدونم که مدیر سایت وادمین ها کیا هستن
میشه یه نفر لطف کنه؟

مديرسايت كه همون ميثم وسينا:5:

اگه منظورت مديرارشد ، بابك ، مافيا، شاهين كينگ ، POP :46:
كارت چيه بگو من خودم واست راش ميندازم :27::27::27::27:

leila*
27-04-2008, 20:32
مديرسايت كه همون ميثم وسينا:5:

اگه منظورت مديرارشد ، بابك ، مافيا، شاهين كينگ ، Pop :46:
كارت چيه بگو من خودم واست راش ميندازم :27::27::27::27:

مرسی عزیزم
کار که نه
فکر کردم عوض شدن

sarina_sh
27-04-2008, 20:44
و سارینا وارد میشود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطورین بر و بچ

لیلا جون دوباره خووووووووش آمدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه مدت در تهیه تدارکات رفتن به یونیور سیتی بودیم دوباره خانما پخش و پلا شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه حاضر و غایب می کنیم اول ... هر کی دیر جواب داد با کارین چوب و فلکش می کنیم تا عبرتی شود برای سایرین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لیست حضور و غیاب گم شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]هر کی هست خودش بیاد بگه من هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه كوير
27-04-2008, 20:48
به نام خدا
باسلام خدمت رهبر كبير اسلام ، خانواده شهدا ،كليه جانبازن وايثارگران ورئيس جمهور محترم وشهردار محترم كليه عزيزان ........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي چي ميخواستم بگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اهان ستاره از تهران [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

leila*
27-04-2008, 20:53
منم ریحانه از شیراز حاضر

Maggy_P
28-04-2008, 13:40
منم مرضيه از اراك حاظر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

karin
28-04-2008, 13:43
محدثه از تهران - کلا حــــاضر :دی

negar20
28-04-2008, 15:47
نگار گل:20:
از.............
...............
تهرااااااااااااااااااان

ميخوايد تا فردا حاضر غايب كنيد خوب يه كار مثبت انجام بديم:20:

saye
28-04-2008, 18:37
اقا
نه
خانوم من واسه همتونو حاضری زدم :21:
برین خوش باشین

Ar@m
28-04-2008, 19:44
سلام بر همگي دوست جونها
جهت ارضاي حس فضولي مي پرسم:
ستاره جون تو هكر مي خواي چيكار؟؟؟

saye
28-04-2008, 20:05
سلام
اها گفتین هک یادم اومد
کسی هک یاهو بلده یا مطلبی چیزی سراغ داره در موردش ؟

karin
28-04-2008, 22:50
سلام بر همگي دوست جونها

آخ گفتی
منم می خواستم همینو بگم

شفاف سازی لطفا! :31:

TEC
28-04-2008, 23:16
منم مرضيه از اراك حاظر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخجونم یه همشهری..:40:
خوبی مرضیه جون؟:10:

منم عاطفه از اراک هستم..:20:

ضمانت نمیکنم همش بیاما... راه کویر گیر نده :31:

راستی لیلا جون از مهرآریا خبری نداری؟ نگرانشم خیلی:(

آوا تو کوشی دخمل؟

AaVaA
29-04-2008, 04:44
آوا تو کوشی دخمل؟

سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوبی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینجام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بستنی نصفه شبی(نصفه صبحی ) یه حالی میده جا شما خالی

سارینا جان بعدا نگی شب خواب بودما..این پست سند خوبیه ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط قرار بود واسه من کلاسای[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بذارینا :46::31:

++++

البته میان بحث هکر ی دوستان: من یه سوال دارم

چرا انقدر بعضی از آقایون با سر کار رفتن خانوما مشکل دارن؟ فرض کنید قصد ازدواج دارین :دی ولی کسی که ازتون درخواست ازدواج کرده میگه فقط یه چیزی بی زحمت سر کار نرو !
من اصلا نمیتونم همچین آدمی رو درک کنم :31: شما چی؟

TEC
29-04-2008, 15:14
به به.. به سلامتی آوا خانوم...

ولی کلا از شوخی و اینا گذشته..
اگه طرف وضع مالیش خوب باشه، من اتفاقا خونه داری رو بیشتر دوست دارم و شایسته میدونم..
تا مدتی قبل منم نظر تو رو داشتم، ولی حالا میگم حیف نیست با بیرون کار کردن زندگی خوبی که میشه داشت رو خراب کرد؟

Ar@m
29-04-2008, 16:03
سلام
اها گفتین هک یادم اومد

من كه ديگه دنبال اين كارا نيستم ولي يه سرچ كوچولو توي نت بكني تمومه!!!
بهترين راه اينه كه بتوني از طريق مسنجر يكي رو هك كني
هرچي دلت بخواد برنامه در اين زمينه ريخته اما موفقيتشون همش به شرايط بستگي داره!
تا يه هكر واقعي نباشي هيچي صد در صد نيست!
كاربراي حالا زرنگ شدن ديگه نمي شه فايل و fake page به خوردشون داد
اما اين fake mail ها اگه ياهو جلشون رو نگيره روش خوبي هستن!
آنتي ويروس ها هم كه دست آدمو مي بندن
امنيت ياهو هم خيلي پيشرفت كرده!
تو هم برو مثل ستاره يه هكر استخدام كن!!!

saye
29-04-2008, 16:26
من یک پیشنهاد دارم
و اون اینه که هر کسی فکر میکنه مطلب و یا موضوعی هست که به درد بچه های دیگه میخوره اینجا قرار بده
و یا اموزش بده تا همینجوری الکی این تاپیک پیش نره !!!!
حد اقل فایده ای داشته باشه
تا اینکه بتونیم یه موضوغی برای بحث پیدا کنیم
امیدوارم موفق باشید
...

AaVaA
29-04-2008, 16:48
من یک پیشنهاد دارم
و اون اینه که هر کسی فکر میکنه مطلب و یا موضوعی هست که به درد بچه های دیگه میخوره اینجا قرار بده
و یا اموزش بده تا همینجوری الکی این تاپیک پیش نره !!!!
حد اقل فایده ای داشته باشه
تا اینکه بتونیم یه موضوغی برای بحث پیدا کنیم
امیدوارم موفق باشید
...

موافقیم :10:

به به.. به سلامتی آوا خانوم...

ولی کلا از شوخی و اینا گذشته..
اگه طرف وضع مالیش خوب باشه، من اتفاقا خونه داری رو بیشتر دوست دارم و شایسته میدونم..
تا مدتی قبل منم نظر تو رو داشتم، ولی حالا میگم حیف نیست با بیرون کار کردن زندگی خوبی که میشه داشت رو خراب کرد؟

سلام خوبی عزیزززم ؟ سلامتی شما و دوستان که البته آرزوی ماست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیزم گفتم " فرض کنید " ایمجین :31: منم دارم تمرین میکینم واسه آینده های دور که ایمجینیشن به واقعیت تبدیل شد چه کنم
آره از شوخی و اینا گذشته..منم با تو موافقم ، البته که خونه داری کار سختیه و شایستگی زیادی میخواد ( که البته در آوا آثارش پیدا نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
ببین کار کردن که فقط به خاطر وضع مالی طرف نیست ! یه وقتی کارتو دوست داری پول زیادی هم توش نیست حتی بدو بدو هم توش زیاد داره اما کارتو دوس داری
حالا من میگم نمیتونم درک کنم کسی بگه زنم نره سره کار انقدر پول داریم که تو راحت تو خونه باشی
نمیتونم بفهمم چرا اینو میگه..یعنی دلم میخواد بدونم این جور مردا چه فکر میکنن ؟ خب آدم چطوری به اینجور آدم از برنامه هایی که واسه آیندش داره ( که بیشترش به کارش مربوط میشه :31: ) حرف بزنه ؟

نمیدونم شماها اینطوری هستین یا نه اما یه اخلاق بدی داریم ما که وقتی یکی میگه یه کاری رو انجام نده ، باید حداقل کمی مخالفتمونو ابراز کنیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا فرض کن اصن برا آیندت برنامه کاری هم نداری ها ، خودت هم ترجیح میدی وقتی پول هست تو خونه بمونی و تو آشپزخونه ی قشنگت هر روز پختن و سرو کردن غذاهای جدیدو امتحان کنی اما تا یکی میگه همه چی مناسبه فقط یه قرار بذاریم که تو سر کار نری ، اونوقت اون رگ از اون اخلاق جالبت بالا میزند که نه الا و بلا من دلم میخواد شاید یه روزی خواستم برم سر کار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودم کلا نظرم اینه که آقایون اصراری به سر کار نرفتن خانوما نداشته باشن چون احساس میکنیم یه تنش کاذب ایجاد میشه (توضیحاتشو دادم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) مگه اینکه آقایون واقعا واسه این حرفشون یه دلیل محکم داشته باشن که چرا ؟؟ (( که ما نیز در پی کشف این مطلبیم ))

چقدر حرف زدم ، چه دل پری داشتم از این موضوع [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarina_sh
29-04-2008, 17:54
شلام شلام
با اینکه همه وقتم پر شده ولی دلم نمیاد اینجا سر نزنم
چطورین شیطون بلاها
من که خوفم
آوا می بینم که حاضری میزنی و شب نگهبانی میدی و ... بچه خوفی شدیا
راستی المیرا چرا بنیده شد
نگار گل هم که می بینم سر میزنه .... نگار جون ثبت نام کردی ؟ کنکورت کی هست ؟
ستاره تو چطور متوری ؟
همکار جان رو هم که در پیغام خصوصی اختلاطامون رو کردیم

ممکنه نتونم هر روز سر بزنم ولی سعی می کنم بیام دلم تنگولیده میشه آخه

leila*
29-04-2008, 18:21
منم مری از شیراز غایب...:tongue::blush:

اوه اوه هم شهری:18:
خوشحال شدم:46:
خیلی:40:

negar_sabetan
29-04-2008, 18:58
salam,mozue jalebi nist.mish dar morede chizaye jaleb tariyam sohbat kard.:13:

leila*
29-04-2008, 19:00

نگار جان عزیزم
لطفا از این به بعد فارسی تایپ کن:40:

AaVaA
29-04-2008, 19:26

ای بابا اینجا که باید روزش رو هم حاضری زد چه برسه به شب ، من میخوام تو حقوق من تجدید نظر کنین آموزش رو که پیچوندین با اون همکارتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار بود فقط شب باشه روز هم موندیم بعد اینکه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آهان سلام خوبی؟ کلاس و درس خوش میگذره ؟

salam,mozue jalebi nist.mish dar morede chizaye jaleb tariyam sohbat kard.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام اینجا اصلا موضوع نداره که بخواد جالب باشه ، با خواهران گرامی اینجا فقط به سلام و احوالپرسی میپردازیم:31:

negar20
30-04-2008, 15:39
شلام شلام

آره عزيزم. كنكور 4 مرداد ماهه.برام دعا كن.

Achilles_E
01-05-2008, 00:08
سلام به همه ی خانومای خوشگل این انجمن .:40:
چی کارا می کنید ؟:20:
من نیستم خوش میگذره ؟:21:
راستی من برای حاضر غایبا دیر رسیدم ؟:37: اسم منو غایب نزدید که ؟ :45:
منم الهام هستم از تهران :31:

راستیAaVaA جونم با نظرات کاملا موافقم و 10000 % تایید میشود .:10::11:

یاس و دلتنگی
02-05-2008, 18:24
سلام.
خوشوقتم

negar00
02-05-2008, 23:33
سلام به همه

sarina_sh
03-05-2008, 07:25
ای بابا اینجا که باید روزش رو هم حاضری زد چه برسه به شب ، من میخوام تو حقوق من تجدید نظر کنین آموزش رو که پیچوندین با اون همکارتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار بود فقط شب باشه روز هم موندیم بعد اینکه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آهان سلام خوبی؟ کلاس و درس خوش میگذره ؟

سلام اینجا اصلا موضوع نداره که بخواد جالب باشه ، با خواهران گرامی اینجا فقط به سلام و احوالپرسی میپردازیم:31:
خوب این خانوما هی متفرق میشن هی باید جمعشون کنیم
باور کن بودجه نداریم الان من و کارین داریم نون خشک می فروشیم تا این تاپیک بچرخه ... زندگی سخته
خوب احوالپرسی هم نکردم ... خوبی آوا جونم :31:

آره عزيزم. كنكور 4 مرداد ماهه.برام دعا كن.
عزیزم همگی برات دعا می کنیم:40:

بچه ها نگار گل رو دعا کنید کنکورش نزدیکه .... یادتون نره ها

سلام به همه ی خانومای خوشگل این انجمن .:40:
چی کارا می کنید ؟:20:
من نیستم خوش میگذره ؟:21:
راستی من برای حاضر غایبا دیر رسیدم ؟:37: اسم منو غایب نزدید که ؟ :45:
منم الهام هستم از تهران :31:

راستیAaVaA جونم با نظرات کاملا موافقم و 10000 % تایید میشود .:10::11:
برگه از پزشک بیار
کجا بودی نبودی :20:

سلام.
خوشوقتم

چه یوزر با حالی
خوش آمدید ما نیز خوشوقتیم :20:

سلام به همه

دو تا نگار خانوما خوش اومدید

چقدر نگار داریم ... نگار بیا که هم اسمات زیاد شدن :27:

راه كوير
03-05-2008, 08:44
سلام بر همگي دوست جونها
براي اينكه يه بنده خدايي بايد هك بشه :31:

سلام
اها گفتین هک یادم اومد
ايدي ياهو يه بنده خدايي بايد هك بشه :31:

ضمانت نمیکنم همش بیاما... راه کویر گیر نده :31:

راستی لیلا جون از مهرآریا خبری نداری؟ نگرانشم خیلی:(

آوا تو کوشی دخمل؟

عاطفه گيرنميدم بابا ، اونابه من گير ميدن :31:

من كه ديگه دنبال اين كارا نيستم ولي يه سرچ كوچولو توي نت بكني تمومه!!!
بهترين راه اينه كه بتوني از طريق مسنجر يكي رو هك كني
هرچي دلت بخواد برنامه در اين زمينه ريخته اما موفقيتشون همش به شرايط بستگي داره!
تا يه هكر واقعي نباشي هيچي صد در صد نيست!
كاربراي حالا زرنگ شدن ديگه نمي شه فايل و fake page به خوردشون داد
اما اين fake mail ها اگه ياهو جلشون رو نگيره روش خوبي هستن!
آنتي ويروس ها هم كه دست آدمو مي بندن
امنيت ياهو هم خيلي پيشرفت كرده!
تو هم برو مثل ستاره يه هكر استخدام كن!!!

من هنوز نتونستم كاملا" يه نفرواستخدام كنم ،:31: فقط يه بنده خدايي بهم قول داده :46:

شلام شلام
با اینکه همه وقتم پر شده ولی دلم نمیاد اینجا سر نزنم
چطورین شیطون بلاها
من که خوفم
راستی المیرا چرا بنیده شد
ستاره تو چطور متوری ؟
همکار جان رو هم که در پیغام خصوصی اختلاطامون رو کردیم

ممکنه نتونم هر روز سر بزنم ولی سعی می کنم بیام دلم تنگولیده میشه آخه

قربانت ساريناجان :46:
سلام خدمت كليه خانوما ، بنده اعلام حضور مي نمايم :40:

Maggy_P
03-05-2008, 10:38

به به.... چه خوب! :31:

خوبم مرسي تو خوبي عاطفه جان؟:40::40: