PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد هارد سی گیت و چه نوع هارد اکسترنالی خوبه؟!

mrmostafa
11-05-2009, 17:34
آقا من الان یه سیگیت 160 گیگ دارم. کابل هارد کوتاه هستش و یه کابل برق داره یه دیتا البته من یکیش رو به کامپیوتر زدم همونی ک هم برق هس و هم دیتا ولی چرا کابل هاش بلندتر نیست بتونم بزارم روی میز کامپیوتر. کابل بلند تر میشه خرید؟؟؟ چه ابلی بگیرم؟؟ چون یه کایبل گوشی و دوربین که بهش میخورد رو زدم بعد به کامپیوتر وصل کردم هارد صدا میده و نمیشناسه. صدای مثل بوق بوق پشت هم. روی این هارد نمیشه پسورد گذاشت کلا به هر سیستمی وصل میکنی پسورد بخواد برای ورود به هارد. برنامه Pc Security رو نمیشه روش نصب کرد قفل گذاشت؟؟؟ برای پارتیشن بندی چیکار کنم ؟؟؟ اطلاعات دارم داخلش نمیخوام از بین بره. با پارتیشن مجیک چطوری میتونم پارتیشن کنم؟؟؟
من اطلاعاتم رو فقط روی این هارد دارم اعتباری بهش هست؟؟ البته الان چند ماهی میشه مدام به کامپیوتر وصل هست مشکلی ندارم شکر خدا. آخه اطلاعتم رو بخوام بریزم داخل دی وی دی هر سری باید هی دی وی دی رایت کنم. داخل هارد پی سی هم نگه نمیدارم.

الان بهترین هارد چه مارکی هستش و چه قیمتی؟؟؟ این هارد های سیگیت خوب هستن؟؟؟؟ مدل برای من FreeAgent هستش
ممنون میشم راهنمایی کنید

avaz67
13-05-2009, 01:45
فکر می کنم بهترین maxtor باشه

hummer_1990
26-05-2009, 10:09
با سلام
WESTERN DIGITAl
و البته SEAGATE
MAXTOR هم دیگه کیفیت سابقش رو نداره

hummer_1990
26-05-2009, 10:10
البته مدل های جدید sumsung هم خوبه

mrmostafa
28-05-2009, 14:46
با سلام
WESTERN DIGITAl
و البته SEAGATE
MAXTOR هم دیگه کیفیت سابقش رو نداره

منظورت از اينكه كيفيت سابقش رو نداره يعني بهتر شده؟؟؟؟؟ چون مكستور هم رفته زير نظر سي گيت ؟!!!

mrmostafa
28-05-2009, 14:53
هاردهاي وسترن ديجيتال هم كابلش كوتاه هست براي چي كوتاه ميزنن به كيس وصل كنيم كه نميشه روي ميز گذاشت بايد رو هوا بمونه؟؟ البته ميگن كابل ميتوني بدي سازن ؟؟؟؟