PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : طراحی یک کارت ویزیت برای آرایشگاه زنانه

ramshad
11-05-2009, 17:05
سلام. من یک آرایشگاه زنانه دارم که مدیرش یکی از بستگانمه. برای خودم یک کارت ویزیت طراحی کردم و گذاشتم اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوستان نپسندیدند. راستش من فتوشاپ رو خوب بلدم؛ برای رتوش زدن عکس؛ ولی گرافیست نیستم و طراحیم هم تعریف نداره! اسم سالن آرایشم "عروسک" هستش. کسی از دوستان لطف می کنه یک طرح خوب برام بزنه؟ ممنون میشم.:11:

ramshad
13-05-2009, 09:20
رفقا یک عنایتی به این پست نمی کنن؟

zane rooz
21-05-2009, 17:22
من نتونستم عکس ببینم . اسم ارایشگاه و کارایی که داره بگو

mbm007
29-05-2009, 13:18
با سلام

من این طرح رو برای آرایشگاه شما آماه کرده ام

طرح قشنگی شده ظمنا رنگهایی که توش به کار بردم مناسب آرایشگاه زنانه است

البته طرح رو به وسیله یک نوشته کمرنگ که تلفن خدم گذاشتم که کسی نتونه طرح رو راحت کپی کنه

برای گرفتن اصل طرح باهام تماس بگیرید تا براتون ارسالش کنم.

آدرس تصویر مربوط به طرح کارت ویزیت:

خوشحال می شم از وبلاگم دیدن فرمایید.
به امید دیدار.

ramshad
29-05-2009, 14:22
رفیق از زحمتی که کشیدی ممنون اما نیاز من مرتفع شد و به کارت دیگری نیاز ندارم. سپاس دوباره.

mahkamee
30-05-2011, 21:51
منم دقیقا"میخوام یکی یک کارت ویزیت ویک تابلو ویک طرح برای پشت شیشه ارایشگاه زنانه طراحی کنه اسم ارایشگاه هم معجزه است

mahkamee
02-06-2011, 10:12
خواهش میکنم من خیلی گیج شدم چطور با اعضا ارتباط برقرار کنم چطور وکی محدودیت من تموم میشه دوست دارم در بحثها شرکت کنم احساس میکنم سایت خوبی رو پیدا کردم میخوام مطالب جدید یاد بگیرم ولی ورود به سایت شما خیلی سخت لطفا"منو راهنمایی کنید دیگه کلافه شدم چون سرعت اینترنتم خیلی پایین و با بدبختی وارد اینترنت میشم توسط ایرانسل ودستگاه باسیم کارت به من رحم کنید وزود محدودیتم وبردارید وراهنمهییم کنید

mahkamee
07-06-2011, 08:16
سلام چرا:41: من نمیتونم این عکسها رو ببینم

mahkamee
24-06-2011, 00:25
سلام من دارم یک ارایشگاه زنانه میزنم یکی از دوستان لطف میکنه یک تابلو برام طراحی کنه اسم ارایشگاه معجزه ست