PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن کپی، پیست

XDELPIERO
11-05-2009, 09:25
سلام

واقعا به کمک فوری نیاز دارم آخه ما تو یه گیم نتیم و اگه نتونیم کپی پیست کنیم انگار هیچ.
مشکل ما اینه که یکی از سیستمامون هر وقت میخواهیم چیزی را در فولدری پیست کنیم قفل میکنه و موس همیشه به شکل مشغول در می آید و آن فولدر هم not responding می شود.

الآن هم که این(به احتمال زیاد) ویروس به سرورمون سرایت کرده که کار اصلی ما با آن هست.

لطفا کمک کنید خیلی مهمه
مرسی
:41:

star.night
11-05-2009, 11:21
چند وقته نمیتونم وارد صفحه ایمیلم بشم. هر کاری می کنم این صفحه را باز نمی کند. نه با Internet Explorer و نه با FireFox تمام ایمیلهای مهم و حیاتیم رو هم نمی تونم چک کنم.تو رو خدا کمکم کنید.
انتی ویروسم Nod32 است. هر روز آپدیتش می کنم. با User و Pass سایت ------ با تاریخ روز.

XDELPIERO
12-05-2009, 11:00
تو را خدا کمک کنید خیلی مهمه اصلا هیچی نمیشه به هارد اضافه کنی ،کپی پیست کاملا از کار افتاده:19::18:.

saeed774
12-05-2009, 13:11
من منظور شما رو نفهميدم يعني وقتي از نت چيزي رو ميخواي تو هارد كپي كني وضعيت اينطوريه ؟
اگه چنين مشكلي رو داشته باشي اين به تنظيمات امنيتي IE برميگرده كه به روش زير ميتوني حلش كني :
1- اينترنت اكسپلورر رو باز كن .
2- از منوي Tools به Internet Option برو .
3- روي تب Security كليك كن .
4- تو قسمت Zone روي اينترنت كليك كن بعد در قسمت پايين روي Custom Level كليك كن تا وارد تنظيماتش بشي .
5- در بخش تنظيمات تقريبا در طرفاي پايينتر دنبال Scripting بگرد و از تنظيمات اون Allow paste operations via script رو پيدا كن و روي Enable قرار بده
6- تو بخش Miscellaneous هم copy and Paste or Drag and drop رو فعال كن .
7- بعد تمام پنجره ها رو ببند و به سوالاتي كه ميپرسه Yes يا Ok كن .

اگر هم داخل محيط ويندوز اين خاصيت از كار افتاده باشه با دستور زير تو قسمت Run ،ويندوز رو repair كن :
sfc /scannow
قبل اين كار بايد سيديه ويندوز داخل سيدي رام قرار بگيره .

كليدهاي تركيبي : كپي (ctrl+C ) و پيست ( ctrl+V ) رو هم امتحان كردي جواب ندادن ؟

XDELPIERO
13-05-2009, 10:46
سلام
آره تو ویندوز از کار افتاده و دستوری هم که شما گفتید ( sfc /scannow) را انجام دادم که یه کادر مشکی باز و خیلی سریع بسته میشه.سی دی ویندوز هم داخل سی دی رام بود.
از کلیدهای ترکیبی ctrl+C و ctrl+V هم استفاده کردم که باز هم همونجوریه.
ضمن اینکه هر وقت روی فایل یا فولدری کلیک راست میکنیم قبل از اینکه به کپی برسیم روی send to قفل میکنه و فولدر حاوی فایل یا فولدر not responding میشود.

XDELPIERO
15-05-2009, 09:10
یکی نیست به ما کمکی کنه. من آنتی ویروس nod آپدیت شده را هم نصب کردم ولی سیستم قات زد و ویروس اجازه بالا آمدن آنتی را نمیدهد بخاطر همین مجبور شدیم ویندوز را از اول نصب کنیم
ولی به احتمال زیاد این ویروس هنوز در هارد من هست...