PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک فوری

bache.mosbat
10-05-2009, 22:03
:41:من میخوام یه سیم کارت اعتباری بگیرم کدام بهتره همراه اول یا ایرانسل .چون از دست سیمکارت دائمی خودم دیگه خسته شدم خیلی مبالغ بالایی برایم میاد

rosenegarin13
10-05-2009, 22:08
به نظر من همراه اول بهتره

Mohandes_mansour
10-05-2009, 22:58
ببین طبق معمول اگه از خدمات نوین بخوای استفاده منی و از از حداقل آنتن بهره ور باشی(!)ایرانسل شدیدا توصیه میشه !:27: ولب اگر شما فقط برای مکالمه می خواید و آنتن دهی خوب همراه اول که برای شما مناسب تره.
ایرانسل فقط کمی خدماتش بیشتره !

Hadi King
11-05-2009, 00:15
به نظر من ایرانسل خیلی بهتره به 2 دلیل :

1 - هزینه جا به جا یی وجود نداره ! شما اگه با دوستتون تو یه شهر دیگه صحبت کنید هزینش = هزینه ایی هستش که با نفری که تو شهر خودتون ساکن هست صحبت میکنید!

2 - تعرفه های رنگیش + فهرست طلایی + رومینگ + MMs و خیلی از چیزای دیگه ایرانسل رو از همراه اول پیش تاز میکنه !

همراه اولم فقط انتن دهیش 20 ته و هیچ خدماتی نمیده !
موفق باشید!:40:

sia1
11-05-2009, 00:41
قصه آنتن نخور که بیشتر جاها انتن دارن حتی بیشتر از همراه اول.. فقط مشکل شبکه وجود داره که جدیدن خیلی کم اتفاق میفته.. هزینه یک دقیقه مکالمه با خط همراه اول با شماره ی غیر هم کد یعنی خطی که ایرانسل یا مربوط به شهر دیگه باشه 120 تومان + 3% مالیات.
ایرانسل بهتره بابااااااا
همراه اول چیه ه ه ه ه

amirsaeed
15-05-2009, 20:55
آقا من نمیدونم اینا که هی میگن آنتن دهی همراه اول... تو اکثر جاهایی که همراه اول آنتن میده ایرانسل هم من دیدم آنتن میده ... البته مسلما یه اپراتور دولتی با تمام امکانات و پشتیبانی دولتی و پول هنگفت به عنوان سرمایه و از همه مهمتر یکه تاز بودن تو بازار تلفن همراه برای بیش از 10 سال دیگه میخواید همینو هم نداشته باشه ؟؟؟؟؟ ولی ایرانسل تو دو سال با تمام همه سنگ اندازیها و مشکلات مجوز و اداری تونستته این پوشش گسترده رو فراهم کنه چرا بی انصافی میکنن بعضی ها نمیدونم .... اگه میخواید سنگ اندازی ها رو در مورد ایرانسل بدونید میتونید یه نگاه به قضیه راه اندازی MMS ایرانسل بندازید تا گوشی دستتون بیاد بیش تز از یکسال ایرانسلو کاشتن تا همراه اولم بتونه بهش برسه این یعنی چی ؟؟؟؟ خودتون قضاوت کنید ....

اون مشکلات قطع و وصلی هم نمیخوام بگم ایرانسل تقصیری نداره ولی بیشترش به خاطر ارتباطات فیبر نوری و زیر ساخت هست که مستقیما زیر دست همراه اول و مخابرات هست .... الان خیلی وقته ایرانسل میخواد تضمین کیفیت خدمات زیر ساخت بگیره که به عنواوین مختلف میکشوننش ... این یعنی چی؟؟؟ به تنها جایی که تضمین کیفیت خدمات دادن همراه اول هست .... بازم متوجه نشدید ؟؟؟/

شبکه زیر ساخت دقیقا مثل جاده هست بین دو تا شهر شما اگه بهترین و آخرین مدل ترین ماشین رو هم داشته باشی وقتی همش سنگ و کلوخ و میخ هست چجوری میتونی راهی رو بپیمایی ؟؟؟؟

بابا یه کم انصاف .... بقیه چیزا رو هم دوستان گفتن ....

در ضمن اگه تهران هستی بهترین گزینه همون تالیای بیچاره هست که واقعا کیفیت خوبی داره....

iman_s
18-05-2009, 01:05
اگه به خاطر هزینه بالاش میخوای اعتباری بگیری که داری اشتباه میکنی.هزینه مکالمه با خط دائمی همراه اول خیلی کمتر از ایرانسل و اعتباری همراه اول هست.فقط تو اعتباریها یک مقدار مدیریت بیشتری روی هزینه هات داری.

احمد ترابی
19-05-2009, 15:06
ببین شما برو پرسوجو کن از اونایی که دوروورت زندگی میکنن
ببین ایرانسل درست و حسابس کار میده آنتن دهی خوب داره
اگه راضی بودن در این مواقع ایرانسل بهتر از همراه اول هستش