PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هک شبکه کتابخانه

worldm
10-05-2009, 17:30
سلام من جدیدا توی کتابخانه ای ثبت نام کردم بعد اونجا اینترنت adslرایگان داره من چندبار کار کردم وخوبه ولی بدی که داره رئیس کتابخانه یواشکی از روی سیستم خودش ماوس منو کنترل میکنه وکلا راحت هر کاری که من میکنم رو میبینه ایا راهی وجود داره تا جلوی این کارشو گرفت مثلا توی ویندوز دستکاری بشه کرد؟ایا نرم افزاری هست که این کارو انجام بده؟بعد هیچ جای سیستم هم قفل نیشت وراحت میشه هر کاری رو انجام داد لطفا کمک کنید

mahyar49
10-05-2009, 21:03
سلام من جدیدا توی کتابخانه ای ثبت نام کردم بعد اونجا اینترنت adslرایگان داره من چندبار کار کردم وخوبه ولی بدی که داره رئیس کتابخانه یواشکی از روی سیستم خودش ماوس منو کنترل میکنه وکلا راحت هر کاری که من میکنم رو میبینه ایا راهی وجود داره تا جلوی این کارشو گرفت مثلا توی ویندوز دستکاری بشه کرد؟ایا نرم افزاری هست که این کارو انجام بده؟بعد هیچ جای سیستم هم قفل نیشت وراحت میشه هر کاری رو انجام داد لطفا کمک کنید
سلام
به طور کل نرم افزارهای مانیتورینگ یه نسخه client دارن و یه نسخه server
رو سیستم شما که کاربر هستی اولی رو میریزن و واسه خودشون نسخه دومی
بعد راحت می تونن مانیتور کنن...

راه جلوگیری از این کار هم اینکه برنامه رو پیدا کنی و از رو سیستم پاکش کنی یا پورتی رو که برنامه باهاش کار می کنه رو با فایروال ببندی...

البته در هر دو صورت شما باید دسترسی ادمین داشته باشی و مدیر شبکه دوباره می تونه همه چیز رو به حالت اولش بر گردونه...

AKBAR_56
11-05-2009, 10:19
شما توی داس دستور netstat -na را تایپ کن ببین چه پورتهایی بازه اون وقت می شه کارهائی کرد.

فاطـمه
11-05-2009, 10:51
فکر می کنم اونجا از نرم افزار netsupport استفاده میشه
ببین توی taskbar قسمت notification area (جای ساعت) عکس یه ستاره زرد رنگ هست؟!
یه ستاره این شکلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته از طریق allprogram هم می تونی بفهمی دیگه...