PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار براي پيدا كردن پسوورد admin

farshaddindar
10-05-2009, 16:12
من بر روي كامپيوتر خود Admin گذاشته ام تا برنامه ديگري روي آن نصب نشود . اما حالا پسوورد و يوزرنيم آن را فراموش كرده ام . براي پيدا كردن پسوورد و يوزرنيم كامپيوتر خودم بايد چه كار كنم . درحالي كه هيچ برنامه اي نمي توانم نصب كنم .

Wolf21
12-05-2009, 06:34
من بر روي كامپيوتر خود Admin گذاشته ام تا برنامه ديگري روي آن نصب نشود . اما حالا پسوورد و يوزرنيم آن را فراموش كرده ام . براي پيدا كردن پسوورد و يوزرنيم كامپيوتر خودم بايد چه كار كنم . درحالي كه هيچ برنامه اي نمي توانم نصب كنم .

سلام شما باید در قسمتی که می خواهید پسورد وارد کنید این را بزنید
CTRL+ALT=DELET
یک صفحه دیگر ضاهر می شود و در قسمت اول این نام را بنویسید
administrator
واینتر کنید.کار شما حل می شود.

farshaddindar
12-05-2009, 17:41
سلام شما باید در قسمتی که می خواهید پسورد وارد کنید این را بزنید
CTRL+ALT=DELET
یک صفحه دیگر ضاهر می شود و در قسمت اول این نام را بنویسید
administrator
واینتر کنید.کار شما حل می شود.
ار راهنمايي شما بسيار ممنونم . اميدوارم هيچوقت مچل نشويد . هميشه جاده براي شما در زندگي صاف باشد .

sp1362
13-05-2009, 12:20
سلام
این روشی را که آقا فرشاد معرفی کرده است برای ورود به یوزر هایی غیراز adminاست تا جایی که خبر دارم یه ویندوز است بنام ویندوز پرتابل اگر بتونی این ویندوز را پیدا کنی خیلی راحت می توانی پسورد Admin را حذف نمایید
ویندوز را که پیدا داخل Cd rom گذاشته یه کم طول می کشته که سیستم با این ویندوز بالا می آید بعد در startگزینه ای به نام حذف Admin وجود دارد .
ببخشید که بیشتر از این نمی تونم راهنمایی کنم ضمنا اگر از اینترنت پرسرعت نیز استفاده می کنید می توانید این ویندوز را دانلود کنید
امیدوارم که تونسته باشم به شما کمک کرده باشم
خدا نگهدار