PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید گوشی برای پدرم

SADEGH 7
08-05-2009, 23:20
سلام
پدرم می خواد یه گوشی بخره. چون از عینک مطالعه استفاده می کنه پس یه گوشی می خواد که هم فونت هاش درشت باشه و هم اعداد و حروف روی دکمه هاش خوانا باشه.دوربین هم داشته باشه (ترجیحا 1.3 به بالا) و صدای گوشی هم طوری باشه که راحت صداشو بشنوه و بتونه باهاش داریوش گوش کنه. رم هم بخوره.فونت فارسی هم داشته باشه(یا بشه بهش اضافه کرد.). قیمت هم زیر 150 تومن باشه. (اگه اسلاید یا تاشو باشه بهتره تا وقتی می خواد گوشی رو جواب بده یا قطع کنه نیازی به زدن دکمه نباشه.) دوستانی که راهنمایی می کنن لطف کنن فقط گوشی های نوکیا یا سونی اریکسون رو معرفی کنن.
ممنون :11:

vahid_civil
08-05-2009, 23:23
گوشیه w910 نوشته های درشتی داره . تاشو هم هست. (سونی اریکسون) ولی قیمتش حدود 170 هست.
گوشیای سامسونگ هم درشت هستن.
خودم برای پدرم 3110 نوکیا خریدم ( اونم مشکل نزدیک بینی داره ) دکمه هاش بزرگه و نوشته هاش هم بد نیست ولی به بزرگی 910 نیست. البته قیمتش 100 تومنه.

SADEGH 7
09-05-2009, 17:00
گوشیه w910 نوشته های درشتی داره . تاشو هم هست. (سونی اریکسون) ولی قیمتش حدود 170 هست.
گوشیای سامسونگ هم درشت هستن.
خودم برای پدرم 3110 نوکیا خریدم ( اونم مشکل نزدیک بینی داره ) دکمه هاش بزرگه و نوشته هاش هم بد نیست ولی به بزرگی 910 نیست. البته قیمتش 100 تومنه.
ممنون از راهنماییتون.
اگه سایر دوستان هم لطف کنن راهنمایی کنن، ممنون می شم.

اماستیاف
09-05-2009, 21:27
منم همون W910 رو پیشنهاد میکنم.
اما صفحه کلیدش برای تایپ کردن یک فرد دوربین مناسب نیست.

SADEGH 7
09-05-2009, 21:54
با تشکر از راهنمایی.
مثل اینکه گوشی با این امکاناتی که گفتم کم پیدا می شه. واسه همین یه کم از خواسته ها رو کم می کنم تا چند تا گوشی دیگه هم معرفی بشه.
این پست اولم:

سلام
پدرم می خواد یه گوشی بخره. چون از عینک مطالعه استفاده می کنه پس یه گوشی می خواد که هم فونت هاش درشت باشه و هم اعداد و حروف روی دکمه هاش خوانا باشه.دوربین هم داشته باشه (ترجیحا 1.3 به بالا) و صدای گوشی هم طوری باشه که راحت صداشو بشنوه و بتونه باهاش داریوش گوش کنه. رم هم بخوره.فونت فارسی هم داشته باشه(یا بشه بهش اضافه کرد.). قیمت هم زیر 150 تومن باشه. (اگه اسلاید یا تاشو باشه بهتره تا وقتی می خواد گوشی رو جواب بده یا قطع کنه نیازی به زدن دکمه نباشه.) دوستانی که راهنمایی می کنن لطف کنن فقط گوشی های نوکیا یا سونی اریکسون رو معرفی کنن.
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه گوشی که:
فونت هاش مثل گوشی های دیگه باشه.(مثلا w580)
اسلاید یا تاشو بودن هم همونطور که گفتم ترجیحیه و اگه نباشه هم مهم نیست.
قیمتش هم حداکثر 170 تومن باشه (اگه ارزونتر هم بود بهتر.)
و بقیه امکانات هم همون هایی که تو پست اول گفتم.
البته آنتن دهی خوب هم خیلی مهمه ولی چون دیگه تو این رنج نمی شه گفت یه گوشی خوب آنتن نمی ده ذکر نکرده بودم.
باز هم ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.

Mohammad
10-05-2009, 10:19
W910 کشویی هست نه تاشو وحید جان .
با مشخصاتی که شما می خواین بهتر یه گوشی از سری W سونی اریکسون بگیرید .
من به شخصه W595 با قیمت 205 تومن رو پیشنهاد می دم . رنگ مشکیشم بگیرید که بیشتر مردونست . امکانات خیلی خوبه داره و کاملا تاییدش می کنم . البته شاید یه کم کوچیک باشه با توجه به درخواست شما .
W910 هم گوشی خیلی خوبیه.
اینم اضافه کنم شاید مدل 3500 Classic نوکیا هم گزینه مناسبی باشه.

meghdaad
14-05-2009, 16:33
LG KC550
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جاوا
2.4 اینچ، 240 در 400 پیکسل.
شتاب سنج.
12 مگابایت حافظه داخلی