PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مایلی کهن علیه فیروز کریمی بیانیه جدید ارسال کرد

ADEL_r
08-05-2009, 13:26
جديدترين يادداشت مايلي‌كهن
ياد حاجي فيروزها به خير

جديدترين يادداشت مايلي‌كهن
ياد حاجي فيروزها به خير
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال سايپا يادداشتي را به خبرگزاري فارس ارسال كرد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبرگزاري فارس ،محمد مايلي كهن در مورد حرف و حديث هاي اخير يادداشتي را به خبرگزاري فارس ارسال كرد. متن اين يادداشت به شرح زير است:

ياد حاجي فيروز ها به خير
قديم ها نزديك سال نو، عده اي با دل پاك، صورت خود را سياه مي كردند و كارهايي مي كردند و حرف هايي مي زدند كه هم مردم را بخندانند و هم از اين راه روز گاري بگذارنند و امرار معاش كنند.
اي واي بر اين دنيا كه امروز عده اي ديگر بر خلاف قديم، به جاي آنكه صورت خود را سياه كنند، ديگران را سياه مي كنند و نه براي تامين معاش روزانه، بلكه براي زندگي ظاهري بهتر، كارهايي مي كنند كه اگر مردم بدانند نه تنها نمي خندند كه بر اين همه ظلم و فساد وارد شده توسط آنها و دوستانشان گريه مي كنند.
تنها نقطه اشتراك اينها با قديمي ها اين است كه با حرف هايشان مردم را مي خندانند.
واقعا اگر در اين دنيا و به زعم آقايان، من ديوانه ام، زهي سعادت كه عاقلان اين دنياي ساختگي، همان هايي هستند كه به زور آمپول و ناسزا گفتن و ديدن اين و آن و... به دنبال پيروزي در زمين كوچك فوتبال هستند.
و چه كوچك است اين مستطيل سبز و چه گذرا است اين دنيا، غافل از اينكه در اين دنياي كوچك، هر چيز از نازك شدن گسسته مي شود الا ظلم كه هر چه ستبرتر مي شود، به زوال نزديك تر است.

click_dez
08-05-2009, 13:31
آقای مایلی کهن به کجا چنین شتابان؟؟

ADEL_r
08-05-2009, 13:35
فکر میکنم همین امسال خودکشی کنه :دی

bleu2u4u
08-05-2009, 13:37
خدایا مایلی را از فوتبال ما بگیر!!!!

bleu2u4u
08-05-2009, 13:39
همه ی بیانیه هاشم میده به این خبرگذاری کذاب فارس

ADEL_r
08-05-2009, 13:46

انشالا تا سال آنده پیشرفت میکنه و اینبار سایت AFC بیانیشون رو چاپ میکنه :27:

masoudtr
08-05-2009, 15:33
حاجی ترمز بریده یک کله داره میره

hoomaan
08-05-2009, 19:03
الان موقع اینه که مایلی کهن بیاد سرمربی استقلال بشه . بعد از ورمزیارو مرفاوی که بغل زمین داشتن همدیگرو میکشتن و فیروز کریمی و قلعه نوعی جای این یکی خالیه .

panther99
08-05-2009, 21:22
آقاي مايلي كهن با پايان يافتن عمر اين دولت كه شما جزو جيره خواران و مزدوران به حق آن هستيد ( به لطف تكيه بر صندلي مربيگري امپراطوري خودرو سازي نظام ) عمر اين شبنامه هاي عاشقانه هم سپري خواهد شد .
پس تا ميتوانيد عاشقانه بسراييد كه سحر نزديك است ...

LeBron
08-05-2009, 21:32
من فقط یه سوالی پیش اومده برام.
این خودش فهمید چی نوشت؟

ADEL_r
08-05-2009, 21:35
من فقط یه سوالی پیش اومده برام.
این خودش فهمید چی نوشت؟

اگه میفهمید چه چیزی نمینوشت :31:

Mokafating
08-05-2009, 22:35
بابا این یارو دیوونه است :9:
خدا همه دیوونه ها رو شفا بده :42:
همه بگید آمین :rolleye:

iman_s
08-05-2009, 23:31
شما هم بیکارید چرت و پرتهای این مرتیکه نون به نرخ روز خور رو میخونید و درباره اش نظر میدید. این یارو الان بیکاره یه وقت دیدید اومد پستهای شما رو هم دید و براتون بیانیه صادر کرد.

ارمغان جنون
08-05-2009, 23:38
اینم کلیپ درگیری لفظی مایلی کهن و فیروز کریمی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iman_s
08-05-2009, 23:43
کدوم درگیری؟
همونی که مایلی به فیروز دست نداد؟

ارمغان جنون
09-05-2009, 00:02
کدوم درگیری؟
همونی که مایلی به فیروز دست نداد؟

آره اینم توش هست به علاوه همه مصاحبه هایی که تو این مدت علیه همدیگه کردن.

iman_s
09-05-2009, 00:52
ممنون.
چند وقت پیش داشتم آرشیو کلیپهامو نگاه میکردم که دعوای قلعه نویی و مایلی کهن تو برنامه نود بعد از جام ملتهای آسیا توش بود. مردک اون زمان هم زیاد لیچار میگفت ولی کسی تحویلش نمیگرفت.الان به لطف بیانیه های بی ادبانه و خبرگذاری معظم فارس یک کم بهش توجه میکنند.
ای کاش روزنامه ها ازش چیزی ننویسند تا دوباره بره کنج خونه اش.

unartig
09-05-2009, 07:42
شما هم بیکارید چرت و پرتهای این مرتیکه نون به نرخ روز خور رو میخونید و درباره اش نظر میدید. این یارو الان بیکاره یه وقت دیدید اومد پستهای شما رو هم دید و براتون بیانیه صادر کرد.
سال پیش فردوسی پورازش پرسیده بود شماوقتی بیکارمیشید شروع به انتقاد(چرت وپرت گویی) میکنید برگشت گفت آره :31:اگرتیم داشته باشم که سرم توکارخودمه.

gmuosavi
09-05-2009, 09:47

براي چندتا خبرگزاري ميفرسته
يه سر به خبرگزاري هاي ديگه بزن اونها هم همين رو چاپ كردن

alex110
09-05-2009, 11:19
من وقتی مایلی کهن مربی تیم ملی شد ناراحت شدم
ولی وقتی اخراجش کردند فهمیدم که او مرد بزرگی است مردی که به خاطر پستش پاچه خواری نمی کنه نمی دونم چرا ولی اخلاق من و مایلی کهن رو مثل هم می دونم
تو این دوره زمونه کسی جرات نداره این حرفهای که مایلی گفت رو بگه حالا چند نفر که فقط فوتبال رو از دور نگاه می کنند فکر می کنند دیوونه است
ولی خدا رو شاهد می گیرم با ..ایه ترین مربی ایران هست بعد از علی پروین دیوونه حاجی شدم اونم تو عرض این یه ماه

M . Sayid
09-05-2009, 16:13
من وقتی مایلی کهن مربی تیم ملی شد ناراحت شدم
ولی وقتی اخراجش کردند فهمیدم که او مرد بزرگی است مردی که به خاطر پستش پاچه خواری نمی کنه نمی دونم چرا ولی اخلاق من و مایلی کهن رو مثل هم می دونم
تو این دوره زمونه کسی جرات نداره این حرفهای که مایلی گفت رو بگه حالا چند نفر که فقط فوتبال رو از دور نگاه می کنند فکر می کنند دیوونه است
ولی خدا رو شاهد می گیرم با ..ایه ترین مربی ایران هست بعد از علی پروین دیوونه حاجی شدم اونم تو عرض این یه ماه

کلا شماهم مثل اینکه طرفتو نشناختی

این همون مربییه که بین دو نیمه بازیکنا رو مجبور می کرد نماز بخونن یا 6 صبح برای نماز بیدارشن

حالا فرض کن نیکبخت نماز بخونه.......چه شود!

(البته به خاطر پرسپولیسی بودنش نگفتم نیکبخت ولی چون همه قبول دارن تو قر...ی بازی سرامدهمشونه گفتم)

(اینا رو درباره مایلی گفتم کاری به اخلاقیات شما نداشتم ولی اگه ناراحت شدین ببخشید)

hoomaan
09-05-2009, 22:00
واکنش فيروز كريمی به اظهارات مايلی‌كهن
سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: همه‌ي عوامل بايد كمك كنند تا محمد مايلي‌كهن به شرايط نرمال خود بازگردد.
ایسنا: فيروز كريمي صبح روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران گفت: از نظر وجداني هم كه باشد بايد قبول كنيم كه كه محمد مايلي‌كهن براي فوتبال ايران زحمت‌هاي بسياري كشيده است اما، در شرايط فعلي او از حالت نرمال و عادي خارج شده و بايد به وي كمك كنيم.

وي افزود: بايد دست به دست هم دهيم تا مشكل مايلي‌كهن رفع شود. چرا كه اين مشكل ممكن است براي هر كسي پيش آيد و اگر براي بنده هم روزي چنين شرايطي ايجاد شود، از ديگران انتظار كمك دارم.

كريمي تاكيد كرد: براساس اتهامي كه مايلي‌كهن به بنده وارد كرده است، شكايتي را تنظيم و آن را تحويل دادگاه داده‌ام اما، چون خودش صراحتا اعلام كرده كه ديوانه است، به دليل حفظ موقعيت و شرايطي كه دارد، گفته‌ام قيمي در نظر بگيرند كه او به خودش و ساير دوستان صدمه نزند.

وي افزود: پس از اينكه در كلاس مربيگري فدراسيون فوتبال مايلي‌كهن صندلي را به طرف امير قلعه‌نويي پرتاب كرد و با وساطت دوستان، قلعه‌نويي از مهلكه جان سالم به در برد، ما خدا را شكر مي‌كنيم كه اكنون قلعه‌نويي در كنار ماست. ما از فدراسيون فوتبال براي برگزاري چنين كلاس‌هاي پيشرفته‌اي تشكر مي‌كنيم و البته تقاضا كرديم تا يگان‌هاي ويژه تمهيدات خاصي را براي اتفاقاتي كه در اين كلاس مي‌افتد، داشته باشند. بنده شخصا گارد امنيتي خاصي را تدارك ديده‌ام تا به طور نامحسوس محافظتم كند.

وي گفت: ما واقعا نگران مايلي‌كهن هستيم. چرا كه جدا از مسايل و اتفاقاتي كه رخ داده، ممكن است او جراحت و صدماتي را به خودش نيز وارد كند. ما بايد دست به دست هم دهيم و به او كمك كنيم و البته فدراسيون فوتبال هم در اين زمينه اقدامات لازم را به عمل بياورد. چون اين مساله از بحث ديني ما نيز خارج نيست.

فيروز كريمي با اشاره به آيه‌اي از قرآن گفت: كسي كه اقرار مي‌كند ديوانه‌ام بايد درصدد كمك او بشتابيم. در عين حال دادستان نيز اعلام كرده است ايشان با توجه به شرايط فعلي‌اش قيمي نيز داشته باشد.

iman_s
10-05-2009, 00:28
واکنش فيروز كريمی به اظهارات مايلی‌كهن
سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: همه‌ي عوامل بايد كمك كنند تا محمد مايلي‌كهن به شرايط نرمال خود بازگردد.
ایسنا: فيروز كريمي صبح روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران گفت: از نظر وجداني هم كه باشد بايد قبول كنيم كه كه محمد مايلي‌كهن براي فوتبال ايران زحمت‌هاي بسياري كشيده است اما، در شرايط فعلي او از حالت نرمال و عادي خارج شده و بايد به وي كمك كنيم.

وي افزود: بايد دست به دست هم دهيم تا مشكل مايلي‌كهن رفع شود. چرا كه اين مشكل ممكن است براي هر كسي پيش آيد و اگر براي بنده هم روزي چنين شرايطي ايجاد شود، از ديگران انتظار كمك دارم.

كريمي تاكيد كرد: براساس اتهامي كه مايلي‌كهن به بنده وارد كرده است، شكايتي را تنظيم و آن را تحويل دادگاه داده‌ام اما، چون خودش صراحتا اعلام كرده كه ديوانه است، به دليل حفظ موقعيت و شرايطي كه دارد، گفته‌ام قيمي در نظر بگيرند كه او به خودش و ساير دوستان صدمه نزند.

وي افزود: پس از اينكه در كلاس مربيگري فدراسيون فوتبال مايلي‌كهن صندلي را به طرف امير قلعه‌نويي پرتاب كرد و با وساطت دوستان، قلعه‌نويي از مهلكه جان سالم به در برد، ما خدا را شكر مي‌كنيم كه اكنون قلعه‌نويي در كنار ماست. ما از فدراسيون فوتبال براي برگزاري چنين كلاس‌هاي پيشرفته‌اي تشكر مي‌كنيم و البته تقاضا كرديم تا يگان‌هاي ويژه تمهيدات خاصي را براي اتفاقاتي كه در اين كلاس مي‌افتد، داشته باشند. بنده شخصا گارد امنيتي خاصي را تدارك ديده‌ام تا به طور نامحسوس محافظتم كند.

وي گفت: ما واقعا نگران مايلي‌كهن هستيم. چرا كه جدا از مسايل و اتفاقاتي كه رخ داده، ممكن است او جراحت و صدماتي را به خودش نيز وارد كند. ما بايد دست به دست هم دهيم و به او كمك كنيم و البته فدراسيون فوتبال هم در اين زمينه اقدامات لازم را به عمل بياورد. چون اين مساله از بحث ديني ما نيز خارج نيست.

فيروز كريمي با اشاره به آيه‌اي از قرآن گفت: كسي كه اقرار مي‌كند ديوانه‌ام بايد درصدد كمك او بشتابيم. در عين حال دادستان نيز اعلام كرده است ايشان با توجه به شرايط فعلي‌اش قيمي نيز داشته باشد.
اینکه قدیمیه.
مایلی در جواب همین مصاحبه بیانیه صادر کرده.

بی باک بی بال
10-05-2009, 07:01
حاجی به ریش نسیت به ریشه است

SADEGH 7
10-05-2009, 09:29
این هر روز با این بیانیه هاش خودش رو بین مردم منفورتر می کنه.(البته منظور بیانیه ی مایلی کهنه.)
ویرایش: الآن این کلیپ رو هم دیدم:

اینم کلیپ درگیری لفظی مایلی کهن و فیروز کریمی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به دوستان پیشنهاد می کنم حتما ببینن. هم تیکه های خنده دار باحال داره. هم آدم می بینه این مایلی کهن چقدر انسان بی شخصیتیه.
از ارمغان جنوب هم به خاطر کلیپ تشکر می کنم.

ghermezeteh
10-05-2009, 22:07
کلا شماهم مثل اینکه طرفتو نشناختی

این همون مربییه که بین دو نیمه بازیکنا رو مجبور می کرد نماز بخونن یا 6 صبح برای نماز بیدارشن

حالا فرض کن نیکبخت نماز بخونه.......چه شود!

(البته به خاطر پرسپولیسی بودنش نگفتم نیکبخت ولی چون همه قبول دارن تو قر...ی بازی سرامدهمشونه گفتم)

(اینا رو درباره مایلی گفتم کاری به اخلاقیات شما نداشتم ولی اگه ناراحت شدین ببخشید)

آخه چرا گناه مردمو میشوری؟از کجا می دونی نیکبخت نماز نمی خونه؟شاید نماز اول وقتش هیچ وقت ترک نشه.هیچ وقت از رو ظاهر آدما قضاوت نکن.

Kianoosh
11-05-2009, 05:54
حاجی به ریش نسیت به ریشه است

بعضی ها نه ریش دارن نه ریشه...

bleu2u4u
11-05-2009, 07:24
من یه عکس چند وقت پیش دیدم نکبخت توی نمیدونم قم بود یا مشهد داشت نماز میخوند
کرکره خنده بود

shahrokh_sib
11-05-2009, 13:20
کرکره خنده بود

این خنده داره ولی نماز جماعت توی آزادی ، که هیچکس نمیفهید نمازه یا . . . خوبه!!!!(منظورم نماز شکر استقلالی ها چند فصل پیشه)

Retired User
11-05-2009, 19:17
کرکره خنده بود
اين؟

ارمغان جنون
12-05-2009, 02:12
سایت گل – چه اتهام باشد چه نباشد،انگ دوپینگ به پیشانی فیروز کریمی چسبیده است. او که تا قبل از رویارویی با محمدمایلی کهن نزد طرفداران فوتبال به حس دیوانه وار طنزش مشهور بود، برای اولین بار با لقب دوپینگی مورد توهین قرار گرفت.

شعاری که درنهایت باعث درگیری شدید میان لیدر صبای قم که به نفع او وارد عمل شده بود با تماشاگران مس نیز شد.کریمی که ازبازی نفسگیر یک چهارم نهایی جام حذفی با برد بیرون آمد دربازی بعدی مقابل ذوب آهن نایب قهرمان ایران قرار خواهد گرفت که بازی آنها در لیگ با جنجال داوری همراه بود.

کریمی که در پایان بازی مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفته بود در پاسخ به سئوال خبرنگاری که درباره آخرین بیانیه مایلی کهن پرسید ، گفت :"ایشان به من گفته اند حاجی فیروز.خب من حاجی فیروزم دیگه.نکنه فکرکردید من حاجی سیروسم ؟" او تکرار کرد که مقابل مایلی و اتهامات اوساکت نخواهد ایستاد و به مراجع قضایی شکایت خواهد کرد.دادگاه این دو چهره خبرساز فوتبال ایران هم دادگاهی خواهد بود ها!

bleu2u4u
12-05-2009, 08:41
اين؟

نه این نبود گفتم که توی اون خود نکبت و چند تا دیگه لنگی بودن اونم توی یه زیارتگاه بود

bleu2u4u
12-05-2009, 08:43
حذف شود:5: