PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک .ویروس گرفتم

total_overdose
07-05-2009, 09:44
سلام دوستان
کامپیوترم یه ویروس گرفته که داره کمکم رویه سرعتشم تعثیر میزاره
در ضمن هر مموری که به کامپیوترم وصل میکنم برایه تکثیر رویه اون هم میشینه و هیدن هم هست
nod 32 ورژن 3.0.667.0 که آپدیت هم هست پیداش نکرد
من اسمشو از رویه مموری کارتهام پیدا کردم که این هست : Key-installer.exe که همراش یک فایل Autorun هم هست.
ممنون میشم راهنمایی کنید چجوری پاکش کنم:40:

as13851365
07-05-2009, 09:55
بی دردسرترین راهش این است که شما یک ویندوز جدید نصب کنید بعد بدون این که روی درایوی دابل و یا کلیک کنید تمام فایل های مخفی رو نمایان کنید و نام ویروس را جستجو کنید بعد همه را حذف کنید

برای وارد شده به هر درایو کافیست که در منوی Start روی گزینه Run کلیک کنید و تایپ کنید :D و کلید اینتر را بزنید بعد فایل های ویروس را جذف کنید .

total_overdose
07-05-2009, 10:03
سلام
ممنون از جوابتون
اگه ممکنه یه راهی به غیر از عوض کردن ویندوز بهم بگین ممنون میشم

saeed774
07-05-2009, 14:28
برنامه اي عالي از شركت PrevX ايتاليايي كه اخيرا تو دنيا غوغا كرده ، لينكشو ميذارم تا دان كنين ولي متاسفانه هنوز هيچ كركي براي اين نرم افزار درست نشده ، نسخه آزمايشي هم ميتونه فايلارو شناسايي كنه ولي براي پاك كردن بايد رجيستر بشه
به هر حال اينم غنيمته شما بايد حين نصب و اسكن به نت متصل باشين و ويروس هايي كه شناسايي ميشن با توجه به مسيرهاي نشان داده شده بصورت دستي پاك كنين .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حجم : 800 KB

البته اينم بگم تو يكي از انجمن هاي معتبر اين محصول كرك شده و به دليل قوانيني كه دارن نبايد اين كرك بمدت يك ماه جايي درج بشه
بعد اين مدت كه زياد هم ازش نمونده كرك رو با درج نام سايت و كرك كننده قرار خواهم داد.