PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش میکنم کمکم کنید

خورشید زمستان
06-05-2009, 22:18
پوستم مدت 3 سال هست خیلی غیرطبیعی عمل میکنه . لکهای شدیدی صورتمو در برگرفته طوریکه بالای پیشونی و تمام اطراف چشم ،بطرز وحشتناکی تیره شده

وقتی خودمو در آینه میبینم ، حس میکنم که مرده ای متحرکم.

لطف کنید و در زمینه این لکهای نامتعارف که با هیچ دارو و کرمی نتونستم پاکشون کنم، راهنمابییم کنید

از لطف اساتید و پزشکان این سایت بینهایت سپاسگزارم.

__Genius__
06-05-2009, 23:42
سلام ،من پزشک نیستم ولی فکر میکنم بتونم کمکت کنم .
تحرکت چطوره !؟ کم تحرکی درسته !؟

eMer@lD
07-05-2009, 00:48
سلام
اول به شما یه موردی رو یاد اور بشم و اینکه حتما با متخصصین پوست تماس بگیرید. اگر در تهران هستید مرکز نوین دیدگان واقع در خیابان بخارست (احمد قصیر)، کوچه پنجم متخصصین بسیار مجرب و قابل اعتمادی هستند.

پوست رو باید از نزدیک دید باید لمس کرد و با دیدن نوع لک ،رنگ،میزان پخش شدگی نظر نهایی و کاربردی رو داد.

من نسبت به نوع پست شما فکر کنم دچار پیسی شدید که البته بیماری پیسی شایع‌ترین بیماری پوستی در جوانان زیر20 سال است.

بروز این بیماری با از بین رفتن رنگدانه‌های پوست در قسمت‌هایی از بدن اطلاق می‌شود كه به زمینه ژنتیكی و ارثی فرد وابسته است.

اگر لکه ها در زیر نور آفتاب قرمز رنگ میشوند و یا اگر سفید هستند تیره تر میشوند اگر اینگونه هست حتمابا استفاده ازکرمهای ضد آفتاب تمام قسمت های پوستتون رو بپوشانید.

به مرکز و کلینیک های پوستی مراجعه کنید و با متخصصین پوست حتما مشورت کنید ممکنه کرم های موضعی و کورتون دار برای شما تجویز کنند و یا از روش های لیزر و نور درمانی، این مورد رو درمان کنند.

نگران نباشید.