PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توره خدا کمک کنین!

CzAr
06-05-2009, 04:11
سلام دوستان
من هارد درایو 300 سامسونگ دارم که چند وقت پیش بعد از اجرای یک فایل که mp3 بود سیستم ریستارت شد و بعد از اون هر کاری کردم کامپیوتر هارد و نمیشناخت ولی بعد از گذشت چند روز وقتی دوباره امتحان کردم هارد رو شناخت ولی به سختی فکر کردم شاید مشکل سخت افزاری پیدا کرده و بعد از اینکه به گارانتیش رفتم گفتن مشکل سخت افزاری نداره .
البته باید بگم تمام پارتیشن های من ntfs بود و وقتی با boot میندوز xp مبام اونجایی که باید درایو هارو بشناسه هارد و مثل یک هارد نو میشناسه و درصورتی که بعد اون اتفاق من هیچ کاری با هارده نکردم نه فرمت کردم نه هیچ کاره دیگه
بعضی از دوستانم گفتن شاید برای table boot باشه ولی من زیاد در سخت افزار وارد نیستم
ممنون میشم اگر دوستان راه حلی جیزی میدونن کمکم کنید در حدود 200Gb از اطلاعاتم روی هارده
و اگر شرکت یا شخصی کسی که بتونه به من کمک کنه میشناید به من کمک کند تا اخره عمر دعاتون میکنم:42:

dezfouli
06-05-2009, 08:45
با سلام

با توجه به مشکل ذکر شده بترتیب زیر عمل کنید.

ابتدا تهیه CD Bootable Hiren"s v.8 به بعد
( CD مذکور بصورت برنامه در داخل DVD های Bootable شماره 1 گردو و یا کینگ میباشد)

1- دستگاه را از روی CD/DVD بوت کنید.

2- انتخاب گزینه MBR( Master Boot Record) Tools

3- انتخاب گزینه Partition Table Doctor

4- در پنجره ظاهر شده ( وضعیت هارد و احتمالا" پارتیشنهای آن در مد رویت شما میباشد) انتخاب گزینه Operation

5- انتخاب Rebuild Partion Table

6- انتخاب یکی از گزینه های Auto و یا Interactive

با انجام عملیات فوق پارتیشنها و اطلاعات شما برگردانده خواهد شد.

چنانچه سوالی بود ذکر بفرمائید.

انشاا... موفق باشید.

zeus7610
06-05-2009, 09:53
با یک سیستم دیگه هارد رو بوت کنید و با استفاده از نرم افزار Acronis Disk Recovery می تونید پارتیشنهای از دست رفته تون رو بازیابی کنید... این روش به نظر من مطمئن تره

CzAr
06-05-2009, 11:03
ااز راهنمایی که کردین متشکرم حتنما این روش هارو انجام میدم امید وارم جواب بدن