PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 0919 رو اگه حرف هم نزنیم، سره وقت قطع میشه شارژش؟ ?!؟

DaRiOuShJh
06-05-2009, 00:34
به! چه عنوانی شد؟!@!#%:13:

بگزریم

میگم برادران بنده یه کاری کردم برای شماره روی کارتم 40 چوق دادم 919 گرفتم
به این امید که من که خودم زنگ نمیزنم با این خط این اعتبارش میمونه تا ابدالدحر!

ولی الان میگه تا 8 شهریور تمومه:13::13::13:

یعنی 10 تومنم دود میشه میره هوا؟

فقط برای اینکه زنگ بخوره گرفتم وگرنه خودم که 912 دارم

کمک!:19:

osmaan
07-05-2009, 12:38
خوب اشتباه بزرگی کردی این که مثل ایرانسل نیست که تا ابد الدحر بمونه ناسلامنی دزد اوله ها!

DaRiOuShJh
07-05-2009, 13:28
ایرنسل خوب نه آنت دهیه خوب داره نه حرف میشه زد باهاش اینقد قطع میشه
تازه خیلی هم ضایعه برای کارت و ...

برای همون همراه اول گرفتم وگرنهایرانسل هم سیم کارتش ارزونتر بود هم قیمت حرف و ....

Elena_sa
18-05-2009, 14:32
ایرنسل خوب نه آنت دهیه خوب داره نه حرف میشه زد باهاش اینقد قطع میشه
تازه خیلی هم ضایعه برای کارت و ...

برای همون همراه اول گرفتم وگرنهایرانسل هم سیم کارتش ارزونتر بود هم قیمت حرف و ....
شاید طرف شما ایرانسل آنتن نده ولی جایی که ما هستیم ایرانسل بهتر از همراه اول آنتن میده.
نه فقط جای ما بلکه بیشتر جاها آنتنش پره چون من از هر دو نوعش دارم.
فقط تو جاده اونم بعضی جاها آنتنش میپره.
من تا حالا نشده با ایرانسل حرف بزنم قطع بشه. فقط بعضی وقتها که آنتن کم میشه صدای خودت هم برگشت میکنه تو گوشی.
ولی همراه اول میخوای 10 دقیقه صحبت کنی باید ده بار زنگ بزنی. داری حرف میزنی میبینی قطع شده.البته اینی رو که من میگم همه جا نیست ها مکانهایی که پوشش کمه رو میگم. مثلا تو خونه ما طبقه پایینمون خوب آنتن نمیده ولی بالا خوبه.
باز خونه یکی از دوستام وقتی از تو خونشونی و کسی برات پیام میفرسته چند تا پیام شبیه هم میاد.

احمد ترابی
19-05-2009, 15:01
شما ایرانسل بگیر هرجا باشی خط میده
درسته بعضیا میگن ایران بدبختی اما کار آدمو راه میندازه.
تازه10 تومن شما هم که دود نمیشه توی هوا برات باقی میمونه تا دوباره شارژ کنی

DaRiOuShJh
20-05-2009, 00:14
مرسی برادر
ولی نشودارو پس از مرگ سهراب شد!

یه چند ماهی میشه 919 رو گرفتم!

ولی در کل خدا روشکر 935 نگرفتم
بد اوضاش خرابه!

pedramch
20-05-2009, 00:16
نه بابا!
الان که ایرانسل 100 برابر بهتر آنتن میده!
اشتباه نکن..
ایرانسل از همه لحاظ بهتر از همراه اوله!

DaRiOuShJh
20-05-2009, 01:04
دهه!
برادر تو تهران شاید خوب آنت بده که نمیده!×! (حداقل از شانسه من اینطور بوده)

ولی برای منی که یه پام اینجاست یه پام ولایت همچین چیزه به درد بخوری نیست

با اینکه اونجا هم ایرانسل آورده و دکلش هم نزدیکه خونمونه ولی باز زیاد گیج میزنه مخصوصا از همراه اول به ایرانسل

pedramch
20-05-2009, 03:52
من تهرانو نمیگم!
کلا الان آنتن دهی ایرانسل عالی شده..
فقط نقطه کور داره:دی
ولی در کل خیلی خوبه!

iman_s
21-05-2009, 13:33
حالا طرف داره ميگه به دردم نميخوره شما بگيد به دردت ميخوره.
داريوش جون شما اگه سيمكارتي ميگرفتي كه توش 2 تومن شارژ داشت كمتر هزينه خريد ميكردي والان هم نگرانيت كمتر بود.
هر شارژ هم يك محدوديت استفاده داره و اگر استفاده نشه ميسوزه.يك نگاه به لينك زير بنداز.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

DariushGreat
21-05-2009, 13:52
دوستان من؛ ایرانسل با هدف این که همه مردم از همه طبقات جامعه موبایل داشته باشن پا به عرصه گذاشت. از جمله خدمات بسیار ارزشمندش این بود که قیمت سیم کارت های همراه اول رو پایین آورد و در عین حال اون رو به تکاپو انداخت تا کیفیت شبکه خودشو ارتقا بده تا یه برتری ای داشته باشه که به ایرانسل بچربه و مردم باز هم از همراه اول بهره بگیرن.

تا چندی پیش ایرانسل بدترین شبکه مخابراتی در مکالمات بود؛ اما اکنون در بیشتر مناطق ایران بهترین شبکه مخابراتی شده. متاسفانه کیفیت ایرانسل در شهر های بزرگ و مراکز استان ها ( البته به جز تبریز و اصفهان )، خیلی افتضاحه! :13:اما در بقیه شهرها و بهترینه (برای نمونه در کرج همراه اول اصلا آنتن نمی ده؛ ولی ایرانسل فول آنتن هست و کیفیت عالی ای داره ). همچنین باید گفت همراه اول در اکثر نقاط ایران کیفیت بالایی داره. ( نگفتم همه؛ گفتم اکثر نقاط )
در ضمن ما باید این نکته رو هم یادآور بشیم که ایرانسل دارای یه پهنای باند محدود هست و هر سه بلوکش رو هم انداخته روی همین پهنای باند. برای همینه که برای گرفتن یه شماره ایرانسل باید 3 یا 4 بار شماره گیری کنیم و پیغام های شگفت انگیز مشترک مورد نظر قادر به پاسخگویی نیست و حتی گوشی مورد نظر خاموش می باشد رو بشنویم...! در صورتی که همراه اول برای هر بلوکش یه پهنای باند در نظر گرفته و همین باعث می شه که کیفیت بالایی داشته باشه.

متاسفانه به قول اون دوستی که در پست های نخست فرمودن، باید بگیم دزد اول؛ نه همراه اول!!!
چون همه هزینه هاش رو دولا پهنا حساب می کنه و تازه این که شارژش هم مدت دار هست. اگه مردم به جون شرکت همراه اول بیافتن، می شه این مشکلات رو برطرف کرد ( مثل اون روزایی که به جون ایرانسل می افتادن و از کیفیت بدش شکایت می کردن تا این که بلاخره درست شد ) اما کو آدمش...؟!:41:

iman_s
22-05-2009, 11:22
(برای نمونه در کرج همراه اول اصلا آنتن نمی ده؛ ولی ایرانسل فول آنتن هست و کیفیت عالی ای داره ).
اين چرنديات چيه ميگي.
تا حالا كرج اومدي كه ميگي.
خود من تو كرج با همراه اول هيچ مشكلي ندارم ولي با ايرانسل تا دلت بخواد.
تو شهريار هم اكثرا همراه اول اعتباري دارند.

شرمنده كه تاپيك منحرف شد.ديگه ادامه نديد.

DaRiOuShJh
22-05-2009, 11:59
به به به
ایمان جان

از یه چیزه پی سی خوشم میومده

اینکه همیشه جواباش حکمه نوشدارو پس از مرگ سهراب رو دارند!

iman_s
23-05-2009, 16:54
چاكريم داريوش جان.
اينو قبول دارم.هميشه بايد واسه كسي مشكلي پيش بياد تا بقيه راهنماييش كنند.
تو تاپيكي كه واسه خريد سيمكارت زده بودي گفتم كه بيا بهت يك شماره خوشكل بدم گوش نكردي :دي پيش من ميومدي سيمكارت 2000 شارژ داشتم كه كمتر ضرر كني.

sanatoramir
24-05-2009, 17:17
سلام دوست گرامی

همراه اول اگر تا تاریخ موعود پول واریز نکنی تو حساب و یا تا تاریخ موعود استفاده نکنی شارژ می سوزه

بعدا ایرانسل داره سرور های خود رو از oxبه ccxتغییر می ده کیفیت مکاله چند برابر می شه همون اول ایرانسل اشتباه کرد سرور oxنصب کرد

با تشکر امیر

amirsaeed
25-05-2009, 10:55
بعدا ایرانسل داره سرور های خود رو از oxبه ccxتغییر می ده کیفیت مکاله چند برابر می شه همون اول ایرانسل اشتباه کرد سرور oxنصب کرد

میشه بیشتر توضیح بدی ؟؟؟؟ ox , ocx چه فرقی با هم دارند ؟؟؟؟ یه توضیح کامل بدی ممنون میشم........