PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : براي ياد گيري فتوشاپ از كجا شروع كنم؟؟؟

4870x2
05-05-2009, 15:05
سلام من مي خواستم فتوشاپ رو به صورت حرفه اي شروع كنم ولي نمي دونم از كجا شروع كنم
اول مي خواستم راز هاي فتوشاپ رو بگيرم بعد گفتم شايد بدرد نخوره حالا چند وقته تو همين فروم مي گردم ولي چيز زيادي ياد نگرفتم:31::20:
حالا چي كار كنم؟؟

hamed9
05-05-2009, 15:09
سلام
شما در مرحله اول سعی کن کار با ابزار هارو کامل یاد بگیری و با محیط کامل اشنا بشی.که این خودش یه کم وقت میبره بعد فقط تمرین کن تا راه بیوفتی و دنبال تکنیمهای مختلف باش.

4870x2
05-05-2009, 15:36
سلام
شما در مرحله اول سعی کن کار با ابزار هارو کامل یاد بگیری و با محیط کامل اشنا بشی.که این خودش یه کم وقت میبره بعد فقط تمرین کن تا راه بیوفتی و دنبال تکنیمهای مختلف باش.
20 درصدي رو بلدم يعني چيز هاي مختلف فتوشاپ رو بلدم و مي خوام به پيشرفته برم

Saeed kmss-D
05-05-2009, 16:33
سلام...

اینجا بحث هایی شده که میتونه پاسخ خیلی از سوال های شما باشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی♥♥♥

جادوگر جوان
05-05-2009, 19:30
به نظر من هم سعی کن مقالات و آموزشهای دوستان را دانلود کنی و از سطح مبتدی شروع کن تا برسی به حرفه ای

Lover_Football
07-05-2009, 11:30
پست بالايى 100% تاييد ميشود ...

من تو فوتوشاپ صفر بودم ...

فقط با آموزشهاى اين سايت تونستم سطحم رو بالا ببرم ...

مطمئن باش با تمرين كردن به جاهاى خوبى ميرسى ...

ramshad
10-05-2009, 16:45
فتوشاپ رو برای چه کاری می خوای؟ این اولین سوالیه که از همه می پرسم. من خودم فتوشاپ رو برای عکاسی یاد گرفتم. تنها راهی رو که قبول دارم دیدن ویدئوهای آموزشی فتوشاپه که اگه به درد بخورش رو می خوای فقط به زبان انگلیسیه. تو اینترنت هم فراوان و رایگان پیدا میشه. یک سرچ کن "tutorial photoshop" براش نزدیک 11 میلیون جواب پیدا می کنی! امیدوارم زبان انگلیسیت خوب باشه و اینترنت پر سرعت هم داشته باشی. می مونه علاقه و پشتکار که اگه داشته باشی همه چی حله.