PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی جهت ذخیره صفحات وب

Reza_Sadeghi
10-02-2006, 05:35
با سلام.
نرم افزاری نیاز دارم که از Internet Temporary Files ها که برای مرور آف لاین صفحات در History مرورگر استفاده میشود یک پشتیبان تهیه کند تا امکان بازیابی آن فایل ها فراهم بشه.
دوستان مشکلی که دارم و خیلی آزاردهنده است اینه که :
شما فرض کنید در حال حاضر آن لاین هستید و توسط مرورگرتون دارین چند تا صفحه را باز می کنید. اما یه دفعه و به طور ناگهانی برق قطع میشه و سیستم شما به همان صورت آن لاین خاموش میشه.طبیعتا در چنین حالتی آخرین تنظیمات اعمال شده روی ویندوز ذخیره نمیشود.
بعد از وصل مجدد برق...ویندوز هنگام شروع مانند زمانی که Reset شده درایو ها را اسکن میکنه.بعد از اینکه وارد ویندوز شدید و قصد مرور صفحات گذشته را به صورت آف لاین دارین میبینید که همه آن فایل های موقتی
پاک شده اند و همه زحمات چندین ساعته و هزینه اینترنت شما به هدر رفته.
توضیح اینکه با توجه به کمبود زمان و حجم زیاد صفحات و فایل ها امکان ذخیره تک تک صفحات از داخل History نیست و به همان دلیل فوق امکان پیدا کردن صفحه مورد نظر از بین همه فایل های از داخل فولدر مربوطه هم کار خیلی دشواریه و غیر منطقی به نظر میاد.
با توجه به کثرت تعداد کاربران اینترنت مطمئنا تعداد زیادی از دوستان با این مشکل مواجه شدن و احتمالا راه حل هایی به نظرشون رسیده.
پیشنهاد دوستان در این باره چیه؟
آیا نرم افزاری جهت رفع این معضل مزخرف وجود داره؟
آیا راه حلی هست که حداقل بتوان کل صفحات موجود در History را به صورت یک باره و کلی همراه آدرس هاشون ذخیره نمود؟
نرم افزاری به اسم Norton Ghost شنیدم که امکان پشتیبان گیری داره. اما تاکنون اقدامی برای نصبش نکردم.توسط این نرم افزار مشکلم حل میشه؟ نرم افزارهای مشابه دیگه ای وجود داره؟
از نظر سخت افزاری شاید بهتره یک دستگاه UPS سر راه سیستم قرار داد.به عنوان آخرین راه حل قیمت چنین دستگاه هایی برای کاربر معمولی چقدر هست؟ پیشنهاد دوستان چه مدلی از این نوع دستگاه های هشدار دهنده است؟ معمولا تا چه مدت توانایی ذخیره برق را دارند؟ :rolleye:

ALIAK28
10-02-2006, 10:06
با اجازه اساتید:
1- مرورگرهای Avant Browser ( و هم خانواده هاش مثل انگیما بروزر) و همچنین Maxthon آخرین صفحاتی رو که مرور کردید به خاطر می سپارند و در مراجعه بعدی می توانند دوباره برایتان باز کنند. ( که نیاز به تنظیم دارد)
2- می توانید از نرم افزار Cyber Article استفاده کنید که با نصب تولبار در مرورگر با یک کلیک می توانید صفحه وب خود را ذخیره و بخوبی آنها را دسته بندی کنید . حتی می توانید از مجموع صفحاحت وب خود به راحتی و زیبایی یک E-book با فرمت EXE بسازید..
3- قیمت بستگی به نوع و خیلی از خصوصیاتش داره. فکر کنم از 60 تومن به بالا باشه. یک مقاله کامل قبلا درباره راهنمای انتخابش داشتم. اگر خیلی ضروری شد اطلاع بدهید براتون بگذارم.
اگر سایر دوستان بقیه راهها را بگویند من هم ممنون می شوم

Reza_Sadeghi
10-02-2006, 13:25
با سلام.دوست عزيز در مورد اون نرم افزار CyberArticle كه فكر ميكنم نرم افزار جالبي بايد باشه يه تاپيك ديدم ازت توي انجمن :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كه پي كركش ميگشتي.من هم سعي كردم از همون آدرس لينكي كه به يه فايل RAR ختم میشد استفاده کنم اما موفق نشدم و لینک کار نکرد.
شماره سریالی هم که داخل اون کادر نوشته شده بود رو وارد کردم اما نرم افزار قبول نکرد.
ممکنه در مورد کرکش راهنمایی کنی که چطور موفق شدی؟
باقی دوستان لطفا مشکل پاک شدن فایل ها رو بررسی کنید راه حلی ارائه بدین.
با تشکر. :rolleye:

ALIAK28
10-02-2006, 15:20
ممکنه در مورد کرکش راهنمایی کنی که چطور موفق شدی؟
:rolleye:
بازم سلام
ببخشید من متوجه نشدم :
شما نتونستی کرک رو دانلود کنی یا دانلودش کردی نتونستی استفاده اش کنی؟
اگر دانلود ش کردید که باید اول نرم افزار cyberarticle رو از خود سایت اصلی نصب کنید. بعد اونرو غیر فعال کنید و از کرک نرم افزار ( در همون فولدری که نرم افزار اصلی استفاده شده ) استفاده و پچ کنید.
بعد هم هر گاه سریال را خواست ( ممکن است اولش نخواهد) وارد کنید.
یک تولبار روی ماکستون و اینترنت اکسپلورر می آید. ولی نسخه جدید فایر فاکس را ( علی رغم اینکه گفته پشتیبانی می کند) نمی کند!
اگر خوب نگفتم ببخشید. بازم در خدمت هستم.

Reza_Sadeghi
10-02-2006, 18:51
نه دوست من..خیلی خوب گفتی.
من موفق نشدم کرک را از این آدرس دانلود کنم:

این آدرس رو در Adress Bar مرورگر اینترنت اکسپلورر کپی کردم و حتی با Save Target هم امتحان کردم اما موفق نشدم.توضیح این که فعلا اینترنتم به هیچ وجه فیلتر نداره و از این بابت مطمئنم.
ممکنه یه جایی آپلودش کنی کرکی که در حال حاضر داری استفاده می کنی تا بقیه هم بتونن استفاده کنن؟
من نرم افزار رو از سایت سازندش دانلود کردم و به عنوان یه تولبار نصب شد و به نظر کارآمد میاد و مایلم ازش استفاده کنم.

آقای محمدعلی اونجا گفته که :
بعد از پچ كردن كد زير رو وارد كن :

454C4942412D30333239312D32303931392D464B5041542D4E 52494E57003A17AAEA4C04896A3711BD39E9E78FCA96B8F3A9
8853D3777DBE033E3BA21F34FBE72C0D8F4699D16EE14651A3 0180E4E083F7E01470E55C2E58C5DE72ABFBB9

بعد از این که از کرک استفاده کردی باز هم باید این کد را وارد کنیم؟ کدی که نوشتم درسته؟

ALIAK28
13-02-2006, 08:33
دوست عزیز
سریال درسته.
کرک رو هم اینجا اپلود کردم. ببخشید دیر شد:
حجمش حدود 710 کیلو بایت است.

mpsjavad
13-02-2006, 21:01
با سلام ..

نرم افزاری نیاز دارم که از Internet Temporary Files ها که برای مرور آف لاین صفحات در History مرورگر استفاده میشود یک پشتیبان تهیه کند تا امکان بازیابی آن فایل ها فراهم بشه.
دوستان مشکلی که دارم و خیلی آزاردهنده است اینه که :
شما فرض کنید در حال حاضر آن لاین هستید و توسط مرورگرتون دارین چند تا صفحه را باز می کنید. اما یه دفعه و به طور ناگهانی برق قطع میشه و سیستم شما به همان صورت آن لاین خاموش میشه.طبیعتا در چنین حالتی آخرین تنظیمات اعمال شده روی ویندوز ذخیره نمیشود.
بعد از وصل مجدد برق...ویندوز هنگام شروع مانند زمانی که Reset شده درایو ها را اسکن میکنه.بعد از اینکه وارد ویندوز شدید و قصد مرور صفحات گذشته را به صورت آف لاین دارین میبینید که همه آن فایل های موقتی
پاک شده اند و همه زحمات چندین ساعته و هزینه اینترنت شما به هدر رفته.
توضیح اینکه با توجه به کمبود زمان و حجم زیاد صفحات و فایل ها امکان ذخیره تک تک صفحات از داخل History نیست و به همان دلیل فوق امکان پیدا کردن صفحه مورد نظر از بین همه فایل های از داخل فولدر مربوطه هم کار خیلی دشواریه و غیر منطقی به نظر میاد.
با توجه به کثرت تعداد کاربران اینترنت مطمئنا تعداد زیادی از دوستان با این مشکل مواجه شدن و احتمالا راه حل هایی به نظرشون رسیده.
پیشنهاد دوستان در این باره چیه؟
آیا نرم افزاری جهت رفع این معضل مزخرف وجود داره؟
آیا راه حلی هست که حداقل بتوان کل صفحات موجود در History را به صورت یک باره و کلی همراه آدرس هاشون ذخیره نمود؟

براي حل اين مشكل همين طور كه علي جان اشاره كردند و راه حل دادند من از Avant Browser استفاده ميكنم . البته تنها ادرس هاي سايت ها و تب ها براي شما ذخيره ميشه و شما بايد يك مدت زماني رو براي دانلود محتويات اون ادرس ها صرف كنيد ! ( ادرس دانلود اخرين نسخه + آموزش در امضاي بنده ) و اينكه فايل هاي Temporary خودكار پاك نشه من راه حلي ندارم ..

نرم افزاری به اسم Norton Ghost شنیدم که امکان پشتیبان گیری داره. اما تاکنون اقدامی برای نصبش نکردم.توسط این نرم افزار مشکلم حل میشه؟ نرم افزارهای مشابه دیگه ای وجود داره؟

نه دوست عزيز اساس كاركرد اين نرم افزار پشتيبان گيري ا هارد و .. است و به درد اين كار شما نميخوره ..

از نظر سخت افزاری شاید بهتره یک دستگاه UPS سر راه سیستم قرار داد.به عنوان آخرین راه حل قیمت چنین دستگاه هایی برای کاربر معمولی چقدر هست؟ پیشنهاد دوستان چه مدلی از این نوع دستگاه های هشدار دهنده است؟ معمولا تا چه مدت توانایی ذخیره برق را دارند؟

در مورد خريد UPS و مدل ها و مزايا و .. درانجمن سخت افزار تاپيك هاي محدودي است . من سعي ميكنم اون ها رو پيدا كنم :)

ممنون از آقا علي عزيز كه راهنمايي كامل و جامعي رو ارائه دادند .

موفق باشيد .