PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری که هیچکس نمیتونه برای دانلود قرار بدش

JAVAD-JOURSARAEI
05-05-2009, 03:41
با سلام
یک نرم افزار روتوش تصاویر میخواستم که در عرض 5 دقیقه میتونید عکستون رو روتوش کنید و جلوی کج بون مویتان را بگیرید بدون افت کیفیّت تصویر و تاریک شدنش
من رفته بودم عکاسی این نرم افزار را دیدم
اسمش فتوباهوشه
120 هزار تومان 10 سال پیش قیمتش بود هنوز که هنوزه همون 120 هزار تومانه
بدبختی اینه که توی این 10 سال نرم افزاری به پای این نرم افزار نرسیده البته خارجیش
چون این برنامه ساخت وطنه یعنی شیراز
و سازنده اون یک مهندس ایرانیه که اسمش یادم نیست و دو سال روی این نرم افزار زحمت کشید
بدبختی دوم اینه که این نرم افزار را فقط به عکاسی ها می فروشند و کسانی که حتماً مغازه دارن
بعدش از خریدار تعهّد کتبی و آدرس کامل و مشخصات اون فرد را میگیرن
خلاصه اینکه یک قفل سخت افزاری هم داره و بعد از نصب دوباره ویندوز باید زنگ بزنین شیراز از سازندش سریال فعال سازیش رو بگیرین اول باید مشخصاتی که موقع خرید به فروشنده دادین را بدین و گرنه هیچی بدست نمیارین
برای دانلود هیچ جایی قرار ندادن اینو حتی خود سایت سازنده یعنی فقط باید سی دی اون رو بخری
ببخشید سرتون رو درد آوردم امیدوارم توضیحاتم کامل بوده باشه
با تشکر : جواد جورسرایی 15/1/88 ساعت 04:441 بامداد

AKBAR_56
05-05-2009, 06:50
شما اگر مباحث فتوشاپ رو دنبال کنید یا اگر جستجو کنید خواهید دید پلاگینها و اکشنهایی توی فتوشاپه که دقیقا هم ردیف با فتوباهوشه ضمنا اگر شما با فتو باهوش کار کرده باشید گیر بازار بسیار زیاده می تونید امتحان کنید به اینجا یک سر بزن چند تا اکشنه امتحان کن ببین چطوریه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

JAVAD-JOURSARAEI
13-05-2009, 02:28
با سلام در جواب AKBAR_56
آخه ما ها که فتوشاپ بلد نیستیم میتونم با 10 الی 15 حرکت عکس رو روتوش کنیم بدون افت کیفیّت عکس و تاریک شدنش با این نرم افزاریعنی هیچ راهی وجود نداره این برنامه را بزارین برای دانلود با 10 الی 20 هزار تومان میشد خریدش یا در یافتش کرد خیلی خوب بود
با تشکر : جواد جورسرایی 88/2/23 ساعت 03:28 بامداد صبح

reza,n
13-05-2009, 08:11
جالبه! اگه دوستان معرفی کنند.

MTD_GOLD
13-05-2009, 08:45
10 سال پیش که اصلا این نرم افزار وجود نداشت کسی هم فکر سختنشو هم نکرده بود
حقیقتش اینه که برای عکاسی یکی از دوستان 4سال پیش خریدیم به قیمت 150 هزار تومان که دارای یک قفل سخت افزاری LPT بود . خودم به شخصه شیراز رفتم و قبل از خرید تست برنامه رو دیدم
کارش خوبه و خیلی باگ داشت از نظر روتوش در حد خوبی بود و به قول خودشون صورتو پوست پرتغالی میزنه
سفارش دومی ما 100 هزار تومان باهامون حساب کرد ولی قفل سخت افزاریش USB شده بود اینبار
راستی از ما هم کلی تعهد و امضا گرفتن که یه موقع کرکش نکنیم و از این حرفا ...

ولی الان شما دیگر نیازی به این برنامه و سخت افزار ندارید این همه پلاگین و ----- و برنامه های مختلف وا3 دانلود تو اینترنت هست که به بکم حوصله میتونید به صورت کاملا رایگان پیدا کنید

پیشنهاد من اینه که اصلا این فتو باهوش رو نخرید ------- خدای باگه

میتونید این پلاگین رو روی فتوشاپ نصب کنید و خیلی زودتر از فتوباهوش و با کیفیت تر تصویرتون و روتوش کنید

Imagenomic Portraiture 1.0
ورژن 1 رو نصب کنی بهتره

موفق باشید

ehsango
13-05-2009, 20:24
نرم افزار PhotoInstrument هم چيز خوبيه ها!

JAVAD-JOURSARAEI
15-05-2009, 04:17
با سلام
آقا اگه کسی فتوشاپ بلده بما هم یاد بده
یا راهنمای خوبی بما معرفی کنه
با تشکر : جواد جورسرایی 5:16 بامداد