PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلاسمای 8.8 میلیمتری

*Alucard*
05-05-2009, 03:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پاناسونیک پلاسمای جدیدی رو معرفی کرده است که تنها یک سوم اینچ یا 8.8 میلیمتر ضخامت دارد!! در ساخت این پنل از تکنولوژی NEO PDP پاناسونیک بهره گرفته شده که مصرف برق و ضخامت پلاسما پنلها رو به شدت کاهش داده پاناسونیک اعلام کرده است که قصد عرضه این تلویزیونهارو تا اواخر سال 2009 برای بازار خارج از ژاپن هم دارد.
همچنین به گزارش خبرگزاری Akihabara News ژاپن امروز سامسونگ هم اعلام کرده که به زودی پلاسما پنلهایی رو روانه بازار خواهد کرد که 29 میلیمتر ضخامت دارن سامسونگ پس از عرضه پاناسونیک Z1 که تنها 24.7 میلیمتر ضخامت داشته قصد دارد تا وارد رقابت تازه ای برای ساخت باریکترین پلاسماهای جهان با پاناسونیک شود و به کلوپ 1 اینچیهای بازار بپیوندد!

تصویر بالا مربوط به پلاسمای جدید سامسونگ هست

سامسونگ اعلام کرده است که این پلاسما پنلهای جدید 40 درصد مصرف برق کمتر و 20 درصد درخشش بیشتری نسبت به نسل قبل از خود دارند این تلویزیون قرار هست در سایزهای 50 و 58 اینچی عرضه شود و از مشخصات آن وجود پورت USB 2.0 و قابلیت پخش فرمت DivX از روی منابع متصل شده از راه پورت میباشد.

amsjavan
05-05-2009, 11:19
با این خبر فکر کنم خیلی ها حالشون گرفته بشه!

Terry Bogard
06-05-2009, 02:56
ولی 8.8 میل خیلی باریکه یه وقت سیبیل آدمو میبره :31:

*Alucard*
06-05-2009, 14:20
ولی 8.8 میل خیلی باریکه یه وقت سیبیل آدمو میبره :31:

LOL جالب بود:20:

real man
06-05-2009, 14:30
با خارج شدن پايونير از فعاليت در زمينه پلاسما پانا نشون داده كه قدرت بيرقيب اين صنعت در چند سال آتي خودشه

outpost
12-05-2009, 15:46
با خارج شدن پايونير از فعاليت در زمينه پلاسما پانا نشون داده كه قدرت بيرقيب اين صنعت در چند سال آتي خودشه

در چندسال آتي رقابت ال سي دي و پلاسما تموم ميشه .

چون فناوري OLED داره مياد ، كه همه شركتها قبولش دارن و همه دارن روش سرمايه گذاري مي كنن.

*Alucard*
12-05-2009, 23:12
با اون قیمتای وحشتناکی که OLEDها دارن بعید میدونم تا دو سال دیگه همچین اتفاقی بیوفته که OLED ها جای بقیرو بگیرن حداقل تو سایزای بزرگ فکر میکنم من پلاسماها و ال سی دی ها واسه یه مدت طولانی موندگار میشن به خصوص که فعلا OLED ها مشکل طول عمرشون هنوز حل نشده واسه همسن نمیشه توقع داشت اون اوایل که عرضه میشن زیاد ازشون استقبال بشه.