PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ کردن مرتب ویندوز

84hasan
03-05-2009, 02:53
با عرض سلام و خسته نباشی
مشکلی که چند ماهه منو داغون کرده ویندوزم با ساده ترین کار ممکن هنگ میکنه با اینکه سیستمم بالاست(از لحاظ سخت افزاری) وقتی هنگ میکنه تا 24 ساعتم رهاش کنی انگار که نه انگار درست نمیشه که نمیشه.مصیبت از اونجایی شروع میشه که ریستش کنی.بعضی وقت ها دیگه اصلا ویندوز بالا نمیاد و مرتب ریست میشه و هیچ راهی بجز نصب مجدد ویندوز ندارم بعضی اوقات هم یه پیام میده که فلان فایل اجرایی ویندوز گم شده و سی دی ویندوز بذار و ویندوز رو ریپیر کن اینجا بازم یه مشکلی دارم فایلای خود سی دی ویندوز اجرایی(exe)نیستند وقتی در قسمت ریپیر من با استفاده از فرمان داس فایل مورد نظر رو کپی میکنم تو آدرس فایل گم شده بازم تاثیری نداره بازم مجبور میشم ویندوز رو عوض کنم.آنتی ویروسهای مختلفی نصب وآپدیت کردم مثل(nod,avg,avast) واسکن کردم بازم افاقه نکرده باز روز از نو و روزی از نو چند ماهه همینطور گرفتارم
ویندوزمم (xp sp2)هست جهت اطلاع.حدث خودم اینه که مشکل سخت افزاری باشه احتمالا از هاردمه .اگه میشه یه راهی جلو پام بذارین وگر نه خودمو دار میزنم:19:

saeed774
03-05-2009, 11:42
اگه حدس خودتون سخت افزاري باشه احتمال خيلي زياد درايو ويندوز شما يا به عبارتي هاردتون، بد سكتور نرم افزاري گرفته
شما برنامه زيرو دان كن بعد نصب كن و سيدي بوتيبل لازمه رو از طريق خود نرم افزار بساز و سيستمو با اون بوت كن و بقيه اش هم راحته.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

84hasan
07-05-2009, 11:59
اگه حدس خودتون سخت افزاري باشه احتمال خيلي زياد درايو ويندوز شما يا به عبارتي هاردتون، بد سكتور نرم افزاري گرفته
شما برنامه زيرو دان كن بعد نصب كن و سيدي بوتيبل لازمه رو از طريق خود نرم افزار بساز و سيستمو با اون بوت كن و بقيه اش هم راحته.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام رفیق:20:
ممنون از راهنمایت.امر کردی اطاعت شد به نحو احسن ولی متاسفانه یا خوشبختانه بد سکتوری پیدا نشد:41:

saeed774
07-05-2009, 14:13
شما از طريق فرمان زير تو قسمت Run ،ويندوز رو Repair كنين.
سي دي ويندوز رو تو همون سيدي رامي كه ويندوزو نصب كردين قرار بدين بعد تايپ كنين

sfc /scannow و اينتر بزنين .

84hasan
08-05-2009, 00:04
شما از طريق فرمان زير تو قسمت Run ،ويندوز رو Repair كنين.
سي دي ويندوز رو تو همون سيدي رامي كه ويندوزو نصب كردين قرار بدين بعد تايپ كنين

sfc /scannow و اينتر بزنين .

سلام جیگر
اینکارو هم قبلا تست کردم بازم افاقه نکرد

picher_s
08-05-2009, 21:24
سلام

سخت افزاری باشه احتمالا از هاردمه

احتمال خيلي زياد درايو ويندوز شم

اگه جای کابل رو روی ماردبرد عوض کردی و درست نشد:
سخت افزاری و از هارده شما میباشد.

موفق باشید.