PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه نوشتن استاندارد کپی رایت در پایین وب سایت ها

shahinfarasystem
02-05-2009, 21:16
نحوه نوشتن استاندارد کپی رایت در پایین وب سایت ها به چه صورت هستش و آیا اینکه طراحان وب ایسم خودشون رو پای طرحی که زندن برای یه جا به صورت عرف هستش یانه؟؟؟؟؟

ممنون

Mohammad King
02-05-2009, 21:44
معمولا ن حق و حقوق طرح قالب و نام شرکت را مینویسن و نام و programer سایت را/

shahinfarasystem
02-05-2009, 21:47
شکل و حالت استانداردی نداره؟؟؟

DaRiOuShJh
03-05-2009, 11:26
خوب فرم متداولش میشه گفت به زبان انگلیسی و به این صورت هست:

Copyright 1999-2009 by [COMPANY NAME]. All Rights Reserved.

که جای نام کمپانی بسته به نوعه سایت و ... ممکنه آدرس سایت طراح، آدرس هاست، آدرس شرکتی که سایت ماله اونه و دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار میگیره

البته ایران که در این زمینه ها تعطیلاته

یه مورد دیگه ای هم هست اینه که معمولا همین قسمت نام کمپانی باید با traget="blank" به آدرس سایت لینک بشه

در مورد نام طراح و ... سلیقه ای هست
اگر مشکلی نداشته باشه از طرفه صاحبه سایت میتونه اونجا هم بزاره

ولی معمولا طراح ها به صورته کامنت یا در متا تگ ها داخل کدها اطلاعاتشون رو قرار میدن

amir_malas
30-09-2011, 14:46
بخوایم بنویسیم این کد رو به چه قسمتی از سایت باید اضافه کنیم؟؟؟

مثلا اگه با وردپرس نوشته باشیمش!

کدش چی میشه /

DaRiOuShJh
30-09-2011, 16:46
در مورد وردپرس فکر کنم پلاگ این برای فوترش باشه که این کد رو قرار بدید ولی اگر مستقیم بخواید قرار بدید اگر درست خاطرم باشه باید فایل footer.php در پوشه ی template سایتتون رو ویرایش و تغییرات لازم رو بدید

کد خاصی نداره چون نوشته هست

e4lyas
20-10-2011, 17:44
در ادامه مطلب کامل داریوش ..
معمولا علامت کپی رایت هم قرار میگیره ! ...

&copy

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alirezach
20-12-2011, 17:39
كد رو بايد در فايل Footer.php اضافه نمود، كدي شبيه به كد زير:

در انتهاي اين كد هم تاريخ به صورت پويا عوض ميشه، يعني همون سال رو نشون ميدهد.

farid55
16-07-2013, 00:42
آقایون یک سوال در رابطه با قانون کپی رایت(البته با عرض پوزش بابت زیر خاکی) :
من قالب سایتی رو کپی کردم.اون زیر هم نوشته که تمام حقوق متعلق به ماست و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی و این داستانها:n18:
ما که حالا کپی هم کردیم،ولی قانون کپی رایت که عملا وجود نداره البته تا اونجایی که ما میدونیم در ایران.میشه دوستان از تجربه ایی چیزی در این باره بگن:n10:

DaRiOuShJh
16-07-2013, 11:59
اکثر قالب ها فارسی بپیچون بپیچونه
یعنی یکی ترجمه میکنه یکی تغییر میده هر کدومه اینا هم کپی رایت خودشون رو میزونن میشه شیر تو شیر
هر چی میخوای بزن بره چیزه مهمی نیست دل خوش کنکنه اون زیر

mohammadniroumand
19-08-2013, 11:17
آقایون یک سوال در رابطه با قانون کپی رایت(البته با عرض پوزش بابت زیر خاکی) :
من قالب سایتی رو کپی کردم.اون زیر هم نوشته که تمام حقوق متعلق به ماست و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی و این داستانها:n18:
ما که حالا کپی هم کردیم،ولی قانون کپی رایت که عملا وجود نداره البته تا اونجایی که ما میدونیم در ایران.میشه دوستان از تجربه ایی چیزی در این باره بگن:n10:

سلام علیکم. بسم الله الرحمن الرحیم. حقوق کپی رایت ایرانی ها شرعا و قانونا و اخلاقا محترمه و شما باید اون را رعایت کنید. در مورد خارجی ها هم فتوای مراجع مختلف فرق می‌کنه که باید به فتوای مرجع تقلیدتون عمل کنید. با جست وجو در اینترنت پیدا می کنید.

befermatooo
19-08-2013, 11:50
سلام علیکم. بسم الله الرحمن الرحیم. حقوق کپی رایت ایرانی ها شرعا و قانونا و اخلاقا محترمه و شما باید اون را رعایت کنید. در مورد خارجی ها هم فتوای مراجع مختلف فرق می‌کنه که باید به فتوای مرجع تقلیدتون عمل کنید. با جست وجو در اینترنت پیدا می کنید.

:n02:

حالا اگر این خارجیها ، بدون انتخاب مرجع از دنیا برن چه حکمی داره :n10:

با انتخاب این کد ، تاریخ هم بروز میشه درسته ؟

مثلا : Copyright ©2000 - 2013, Jelsoft Enterprises Ltd.