PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیل تر کردن سایتها

m.hamid
02-05-2009, 12:10
سلام دوستان
من میخوام ورود به تمام سایتها رو به جز اونایی رو که خودم انتخاب میکنم تو کامپیوتر فیل کنم
ایا نرم افزاری هستش یا خود مرورگر هم میتونه

بعضی وقت ها که وارد بعضی سایتها میشی سایت فیل نشده ولی قسمتی از سایت که نمیدونم به جای دیگه ای لینک داره یاچیز دیگه ای فیل شده اگه ممکنه این قبلیت رو هم داشته باشه که خیلی برام مهمه
ممنون

akhoond
02-05-2009, 12:49
ببین دوست عزیز ، یه قابلیت هست تو فایر من می دونم ، ولی آی ای رو نه دقیق
تو قسمت تولز ، تو آپشن ، تو قسمت کانتنت ، یه تیک داره ، برای اود ایمیج ، جلوش ، یه دکمه هست که می تونی برای لود عکس ها بذاری ، که از این سایت ها ، عکس ها لود نشه ، برای قسمت دوم هم یادمه که بود ، الآن هر چی گشتم ، پیداش نکردم ، اما می دونم که هست ،باز می گردم ، می ذارم ...

یا حق

m.hamid
02-05-2009, 14:50
ممنون
لطفا دوستان دیگه هم راهنمایی کنند
من خودم قبلا یه نرم افزار در این باره شنیده بودم ولی اصلا اسمش یادم نیست

hadiceberg
02-05-2009, 23:56
فکر می‌کنم این برنامه بتونه کمک کنه
K9 Web Protection

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m.hamid
03-05-2009, 10:42
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردند
این برنامه آخری رو هم دانلود کردم برنامه خوبیه ولی نمیدونم یا بلد نشدم ازش استفاده کنم یا این قابلیت رو نداره
من یه برنامه میخوام که بهش بگم مثلا سایت p30world . تبیان .و...یه چندتا سایت بهش بدم ، بگم فقط اینترنت اجازه ورود به این سایتهارو داره دیگه هیچ جا نشه رفت . مثل اینترانت تبیان

hadiceberg
03-05-2009, 12:21
من الان دانلود می‌کنمش.
در اولین فرصت امتحان می‌کنمش و جواب می‌دم.

hadiceberg
03-05-2009, 13:00
مراحل زیر رو انجام بده

برنامه رو نصب کن
کامپیوتر رو ریست کن
این برنامه رو اجرا کن Blue Coat K9 Web Protection Admin یک صفحه در مرورگر باز می‌شه.
روی setup کلیک کن
custom رو انتخاب کن
تمام تیک‌ها رو فعال کن (مثل عکس) unrated حتما فعال باشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
save رو بزن
از منوی سمت چپ، Web Site Exceptions رو بازکن
در قسمت Always Allow آدرس سایت‌هایی رو که می‌خوای باز بشن وارد کن و Add رو بزن. بهتره بدون www آدرس‌ها رو وارد کنی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا save‌ رو بزن.

این برنامه امکانات جالب دیگری هم داره. اگر کمی کنجکاوی کنی ازش سر در میاری.

m.hamid
03-05-2009, 16:24
دوست عزیز جناب hadiceberg
خیلی کمکم کردی بسیار ممنون
موفق و پیروز باشی در پناه حق

hadiceberg
03-05-2009, 16:39
خوشحالم که تونستم کمک کنم.
موفق باشی :10: