PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد گوگل

ارمغان جنون
01-05-2009, 22:58
سلام,چطور می تونم وقتی با گوگل یک کلمه یا عبارت رو جستجو می کنم توی سایت های باز شده اون کلمه رو قرمز یا رنگ دیگه ببینم؟

hadiceberg
02-05-2009, 23:40
دو راه داری
۱- نسخهٔ ذخیره (cache) شده سایت رو ببینی
۲- google toolbar نصب کنی و روی دکمه highlight کلیک کنی

ارمغان جنون
03-05-2009, 14:56
دو راه داری
۱- نسخهٔ ذخیره (cache) شده سایت رو ببینی
۲- google toolbar نصب کنی و روی دکمه highlight کلیک کنی

منظورت از نسخه کش چیه ؟ و چطوری ازش استفاده کنم؟
گوگل تولبار رو در اپرا هم میشه استفاده کرد؟

hadiceberg
03-05-2009, 15:02
منظورت از نسخه کش چیه ؟ و چطوری ازش استفاده کنم؟
گوگل تولبار رو در اپرا هم میشه استفاده کرد؟
توی صفحه‌ای که نتایج جستجو رو نشون می‌ده، روی کلمهٔ Cached کلیک کن تا نسخه‌ای از وب سایت رو که گوگل توی سرور خودش ذخیره کرده نمایش بده (که کلمات مورد جستجو توش رنگی شدن)

اینطور که جستجو کردم گوگل تولبار برای اپرا موجود نیست! البته من تا بحال از اپرا استفاده نکردم.

ارمغان جنون
04-05-2009, 15:40
توی صفحه‌ای که نتایج جستجو رو نشون می‌ده، روی کلمهٔ cached کلیک کن تا نسخه‌ای از وب سایت رو که گوگل توی سرور خودش ذخیره کرده نمایش بده (که کلمات مورد جستجو توش رنگی شدن)

اینطور که جستجو کردم گوگل تولبار برای اپرا موجود نیست! البته من تا بحال از اپرا استفاده نکردم.

این نسخه کش سایت با نسخه معمولی هیچ فرقی نمی کنه؟

hadiceberg
05-05-2009, 05:59
این نسخه کش سایت با نسخه معمولی هیچ فرقی نمی کنه؟

فرق داره. یکیش اینه که اگه صفحه بعد از اون زمانی که گوگل ذخیرش کرده، تغییری کرده باشه، این تغییرات رو نمی‌بینی.
بالای صفحه، توی نوار خاکستری ساعت و تاریخ اطلاعات رو نشون می‌ده.

ارمغان جنون
28-05-2009, 06:15
دو تا سوال دیگه هم در مورد گوگل داشتم یکی اینکه وقتی کلمه ای رو سرچ می کنم یافته ها بر اساس سایتها باشه و آدرسشون به ترتیب فهرست بشه و تکراری هم توش نباشه و بر اساس سایت هایی باشه که زودتر آپدیت شدن.
دوم هم تو صفحه سرچ به جای 10 صفحه اول مثلا 100 صفحه اول یا بیشتر رو ببینم و بتونم 100 صفحه 100 صفحه برم جلو نه 10 تا.