PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک از نوع فوق تخصصی!!!

bursi
01-05-2009, 20:26
مساله:
فرض کنید در یک محیط معاملاتی مجبورید با یک نوع کامپیوتر(همه مثل هم)،خرید و فروش انجام دهید.در این بازار سرعت و اول بودن بسیار مهم است و حتی میتواند میلیون ها تومان را جابجا نماید......
بنابر این ایده من این بود....
چطور میتوان از همان سیستم موجود(تحت ایکس پی)نسبت به رقبا استفاده قوی تری نمودو در واقع یک کامپیوتر قوی تر بدون دستکاری سخت افزاری(حتی نرم افزار هم اجازه نصب ندارد) ایجاد نمود؟

بنظرم برخی دستور ها که در قسمت run بهضی پروسس های غیر ضروری را غیر فعال میکرد شاید بتواند بار رم و سی پی یو را سبک تر کرده و در انجام این کار به من کمک نماید.

لطفا" دوستان فوق تخصص کمکم نمایند.....

ضمنا" سیستم تحت یک محیط اینترانتی بدون هیچ نرم افزار دیگر است و یک آنتی ویروس شبکه مک کافی اون را پشتیبانی امنیتی میکند.

البته همه چیز log میشود.و حتی شاید اجرای برخی برنامه ها خطر اساسی داشته باشد...
ضمنا"پیشنهاد اساسی و منطقی دوستان لطف کنند و ارایه نمایند.

با تشکر از دوستان خوش ایده
پس هدف: بهینه سازی حداکثری بازدهی cpu و ram کامپیوتر جهت اهداف خاص
ضمنا" در این سیستم هیچ برنامه تحت ویندوز دیگری مورد نیاز نیست

Hossein Adeli
02-05-2009, 08:48
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببین شاید این نرم افزار به کارت بیاد. ولی نیلز به نصب داره. یا میتونی بریزی رو فلش

bursi
02-05-2009, 17:35
با تشکر
برنامه روی کامپیوتر نمیشه نصب کرد ضمنا" خلاف سنگینی است

منظورم "افزایش سرعت ویندوز در بخش cpu و ram با غیر فعال کردن برنامه های غیر ضروری ویندوز است"

همه ما میدانیم که بسیاری برنامه های همزمان ویندوز در هنگام اجرا فعال بوده و در مواقع خاصی کاربری دارند که در این کیس خاص جز اشغال اضافه رم و بارگیری الکی از cpu (مثل یک ویروس یا تروجان) کاربرد دیگری ندارند.
منظورم end process کردن اونهاست.

*Morteza*
04-05-2009, 22:03
اینجا لیست پراسس هایی که برای ایکس پی ضروری نیستند رو آورده:

البته برای بازی کردنه می تونی اونایی که دلت می خواد رو غیرفعال کنی

bursi
07-05-2009, 06:27
آقا مرتضی ممنون

لینک خیلی خوبی بود فقط کمی نیاز به زمان داشته و کمی هم ما را ترسانده بود
من قبلا" یکسری دستورات مستقیم تو قسمت run دیده بودم که فقط نوشته می شد و اجرا میگردید

لطفا" اگه لطف کنید راه مستقیم تر و دقیق تری و با زمان کمتر پیشنهاد بدین ممنون می شم

باور کنید من حتی وقت نیم ساعته برای یک هفته را به سختی پیدا میکنم