PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای کانورت swf

sarukhan
01-05-2009, 20:22
درود دوستان.
بچه ها من یه نرم افزار از نت به اسم moyea swf to ipod converter دانلود کردم برنامه خوبیه فقط ایرادش اینه چون رجیستر نشده یه ارم بزرگ میزاره گوشه فایلهایی که کانورت میکنه.حالا اگه برنامه خوب واسه کانورت فلش دارید ممنون میشم معرفی کنید.
سپاس گزارم.

Ship Storm
02-05-2009, 07:33
این هستش ولی کرکش رو باید تو انجمن درخواست کرک پیدا کنید در ضمن کرک همون نرم افزاری رو هم که دارید تو انجمن درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح کنید شاید باشه

Aya AVI WMV MOV MPEG DVD FLV SWF iPod PSP MP4 3GP Video Converter Pro, یکی از بی نظیر ترین مبدلهای موجود برای فایلهای تصویری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sarukhan
02-05-2009, 23:48
خیلی ممنون.
واسه کرک درخواست دادم ولی گفتن که برای این برنامه کرکی موجود نیست.

farshif
03-05-2009, 08:52
Amadis AVI/DIVX/WMV/MPEG/MOV/SWF/FLV/MKV Video Converter v3.7.3

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد
cyberneedz.info

Sothink SWF to Video Converter

Kingdia Video to AVI/WMV/MPEG/MOV/SWF/FLV/MKV Converter v3.5.11

sarukhan
03-05-2009, 12:48
دوستان ممنونم ولی من یه برنامه میخوام که فایلهای swf رو به mp4 تبدیل کنه.این برنامه ها فقط صدای swf رو کانورت میکنه یعنی فایله کانورت شده تصویر نداره.
در ضمن با تشکر از شما farshif برنامه Sothink SWF to Video Converter رو هم دارم ولی کیفیتش خوب نیست.
سپاس گزارم.

mohsen_121200
03-05-2009, 14:56
نرم افزاری برای تبدیل فایل های SWF Flash به فرمت AVI است . این برنامه براحتی فایلها را تبدیل و قابل پخش بر روی مدیا پلیر می کند .

حجم فایل 1.3 MB
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])