PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرا شدن برنامه فقط روی Xp Basic و اجرا نشدن روی Xpهای دارای سرویس پک

avecina.ir
01-05-2009, 19:38
سلامم.. یه مشکلی هستش که چندین ساله دیدم و گفتم بیام مطرح کنم شاید بالاخره یک راه حلی واسش پیدا شد!!
قضیه اینه که شرکتی به اسم لاله مالتیمدیا چند تا CD علمی داره که تهیه کردم این یه نمونش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ولی فقط روی 98 و 2000 و Xp 2001 یعنی اولین سری ویندوز xp که سرویس پک نداشتش اجرا میشه و روی Xp SP1,SP2,SP3 نصب میشه ولی Run نمیشه!!!
از Compibility Wizard و Compobility اجرای خود برنامه هم استفاده کردم ولی اجرا نمیشه و در هر شکلی توی ویندوزهای بالاتر از XP 2001 پیغام زیر را میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هیچ ربطی به اشکال داشتن ویندوز یا درایور صدا و این مسائل.... نداره چون هم خودم هم خیلیهای دیگه که این CDها را تیه کردن روی سیستمهای مختلفی با ویندوزهای مختلف تست کردیم و همونطور که گفتم تنها علاجش استفاده از اوون نسخه ویندوزهاییه که گفتم یعنی ویندوزهای 98 یا 2000 یا Xp basic 2001
حالا کسی راه حلی داره که توی نسخه های بالاتر ویندوز هم اجراش کنیم؟؟راه حل هاتون را بریزین وسط تست میکنم و میگم شد یا نه ولی خودم خیال نکنم فایده ای داشته باشه..

Hossein Adeli
02-05-2009, 09:11
سلام
من هم چند سال بود این مشکل رو داشتم اما حالا که دیدم شما هم این مشکل رو دارید گفتم یه سرچی بزنم شاید را حلی داشته باشه که داشت!
برو اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و این فایل رو داونلود کن!

شما چند سری از این نرم افزارها رو درای؟
من 7 تا دارم
علمی - بدن - اطلس - موجودات - دستگاهها - فضا - تاریخ

Cyberlife
02-05-2009, 09:43
من یه جستجو کردم ، نتایج جستجو میگه این فایل یک ویروسه ، حالا که دارم دانلود میکنم ! ، خدا کنه ویروس نباشه ، لینک اولی که فکر کنم مربوط به توضیحات در مورد این برنامه باشه کار نمیکنه

Hossein Adeli
02-05-2009, 09:49
هر دو لینک رو خود شرکت گذاشته لینک اوا توضیحات و لینک دوم برنامه. هر دو لینک هم کار میکنه. فکر نمیکنم خود فایلی که از شرکتش داونلود میکنیم دیگه ویروسی باشه!

فایل رو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تست کردم هیچی نبود

اینم توضیحات لینک

"The Sound decompression software has not been installed properly..." error message.

Microsoft has issued two major security updates for the Windows XP operating system. The most recent update is called SP2 (Service Pack 2) which may create installation and operating issues with DK software. The most common issue prompts a “Sound decompression” warning box.

You may receive one of these two error messages:

"The Sound decompression software has not been installed properly. Please run setup and try again. This program will now terminate."

or

"The sound software is not installed properly or has been disabled. For more information see the READ ME file installed with this program. This title will terminate."

We have created a small, easy-to-download patch to fix this problem. You may have to temporarily disable your antivirus software in order to download this patch. To do this, right-click the antivirus software icon in the right corner of your computer screen. Then, download and execute the patch. To re-enable your antivirus software, right-click the icon and “re-enable”. Once the patch is installed, your program will run flawlessly.
Download the attached patch.
In the window that appears, click the Save button
Save the patch to your Desktop.
Double-click the SP patch icon on your Desktop and follow the directions for installation. The patch should automatically save in the correct folder:

C:\Windows\Sytems 32
If this folder is not listed in the blue box, use browse box to find C:\Windows\System 32
Click on the “Finish” button and follow the directions.

Note: This patch must be installed in the System 32 Folder of your operating system. If after installation the patch does not work, please reinstall following the same steps listed above.

Note: The SP2 patch may prohibit the use of Active X which is commonly used to run many software programs. WIN XP SP2 users will get a yellow toolbar warning in their Internet Explorer window and then must grant permission to run Active X controls by clicking on the yellow toolbar warning and clicking “Allow use of Active X”. This will resolve the problem and allow the program to continue.

avecina.ir
02-05-2009, 14:18
سلام
من هم چند سال بود این مشکل رو داشتم اما حالا که دیدم شما هم این مشکل رو دارید گفتم یه سرچی بزنم شاید را حلی داشته باشه که داشت!
برو اینجا:

و این فایل رو داونلود کن!

شما چند سری از این نرم افزارها رو درای؟
من 7 تا دارم
علمی - بدن - اطلس - موجودات - دستگاهها - فضا - تاریخ
ایول عمو حسین خیلی فاز دادی کار کرد مثل بنز:40: خیال میکردم بیل گیتس هم نتونه راه حلی واسه این CDها پیدا کنه.من 5 تا شو دارمم که با Virtual Drive درایو مجازی ساختم و .....:46: