PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یادگیری .asp در مدت 2 ماه

armin_software
01-05-2009, 13:38
سلام
من می خواهم .asp در مدت 2 ماه باد بگیرم!
روزی 10 ساعت آموزش می خونم!
چطوری؟
از کجا؟
یک پروژه قبول کردم که اگر بسازم که خیلی عالی میشه و اگر هم نه که خیلی خیلی بد میشه!

Bill Gates
01-05-2009, 15:29
سلام
اینطوری نیست که یه چیزی رو یاد بگیری تمام بشه تجربه هم خیلی مهمه عجله ای هم به جایی نمیرسی
پروزه ای هم که گرفتی رو بزار کنار بشین تا قبله پایان تابستون asp رو فرا بگیر :دی

armin_software
01-05-2009, 15:39
پروزه ای هم که گرفتی رو بزار کنار بشین تا قبله پایان تابستون asp رو فرا بگیر :دی
من هم می خوام همین کار رو بکنم دیگه :دی
اول چی باید بخونم بعدش چی؟
نمی خوام یک asp خیلی حرفه ای بسازم می خوام خودم رو نشون بدم که تو اون پروژه موفق بشم این یک نوع امتحانه!
متوجه می شی؟

Bill Gates
01-05-2009, 18:27
من هم می خوام همین کار رو بکنم دیگه :biggrin:
اول چی باید بخونم بعدش چی؟
نمی خوام یک asp خیلی حرفه ای بسازم می خوام خودم رو نشون بدم که تو اون پروژه موفق بشم این یک نوع امتحانه!
متوجه می شی؟

سلام
فهمیدم در حده بده بره منظورته :دی
فقط میگم نمونه کد ها و کتاب :31:
باقی با نیما

تشکر//

armin_software
02-05-2009, 14:38
فقط میگم نمونه کد ها و کتاب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بیشتر توضیح بده!

نیما؟!!!!!
کی هست؟

cdcenter
02-05-2009, 15:43
برای یاد گیری asp.net شما باید یکی از زبان های برنامه نویسی را بلد باشی . پس اول باید #C و یا Vb رو یاد بگیری . اگر هم بلد باشین که کار خیلی راحت تر هست واستون . برای تکنولوژی asp.net بهترین مرجع کتاب های زبان اصلی هستند و یا رفتن به 1 کلاس خوب . کتاب های فارسی موجود در بازار زیاد جالب نیستند مخصوصا جعفر نژاد قمی که جدیدا کتاب آشپزی هم بیرون داده .

RapidPc
02-05-2009, 20:16
تو سایت تک بوک آموزش حرفه ای هست

Bill Gates
02-05-2009, 20:43
بیشتر توضیح بده!

نیما؟!!!!!
کی هست؟

نمونه کد دانلود کن مشاهده کن کد ها رو درک کن و بفهم و برای خودت پروژه انجام بده از کوچیک تا با پایه کار آشنا بشی...

نیما = ultimator , همکار انجمن طراحی صفحات وب

milky way
03-05-2009, 22:59
اگر vb یا #c بلدی کار خیلی راحته وقت بزاری یک ماهه هم میشه از رو کتاب خوند و یاد گرفت فقط بعدش که خوندی یاد گرفتی یه پروژه کوچولو باید بزنی تا دستت بیاد همچی. یکمی دوسنتن sql هم لازمه البته یکوچولو زیاد نمیخواد.