PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پيشي گرفتن5 گيگيHD-DVD توشيبا بر Blu-Ray سوني!

'POP'
09-02-2006, 09:55
ظرفيت جديد HD-DVD از ديسكهاي مبتني بر اشعه ي آبي سوني بيشتر است. در حقيقت شركت توشيبا ديسكهاي دو رويه ي 30GB HD-DVD را آماده ي توليد كرده و ظرفيت آنرا به دو برابر قبل افزايش داده است.

ديسكهاي جديد توشيبا قرار است كه بهار آينده وارد بازار شود. البته اين اقدام توشيبا از ديد تحليلگران اقدام بسيار مهمي تلقي مي شود چرا كه ظرفيت بالا يكي از مزاياي اصلي فناوري رقيب ، يعني اشعه ي آبي سوني است. قابل ذكر است ديسكهي اشعه آبي مي توانند تا 25GB محتوا را ذخيره كنند.

در تكنيك جديد بكار گرفته شده از سوي توشيبا ، از نوعي رنگ ارگانيك خاص استفاده مي شود كه همانند DVD هاي موجود در بازار در زير لايه DVD نفوذ مي كند.
;)
daneshvacomputer.com

NINTENDO_DS
09-02-2006, 11:31
فريد جان شنيده بودم كه توشيبا و سوني با هم همكاري ميكنند تا ديسك جديد بسازند ولي شما درباره رقابت صحبت ميكنيد در ضمن من برخي سايتها رو كه ديدم نوشته بود اشعه ابي سوني هم 30 گيگ حافظه داره نه 25 گيگ

'POP'
09-02-2006, 12:05
شنيده بودم كه توشيبا و سوني با هم همكاري ميكنند تا ديسك جديد بسازند ولي شما درباره رقابت صحبت ميكنيد در ضمن من برخي سايتها رو كه ديدم نوشته بود اشعه ابي سوني هم 30 گيگ حافظه داره نه 25 گيگ
سلام.
خير ، از همون ابتدا هيچ توافقي بر سر همكاري صورت نگرفت(به ارشيو اخبار مراجعه بفرماييد)
ضمنا اين آخرين خبر در زمينه ي نتيجه ي رقابت ايندو شركت هست . شايد در آينده سوني پيشي گرفت... . بايد منتظر بود و ديد. اما چيزي كه فعلا پيداست ، حمايت غول هاي نرم افزار و سخت افزار از توشيباست .
;)

NINTENDO_DS
09-02-2006, 21:07
فريد جان از نظر قدمت كدوم يك از اين دو كمپاني قديمي تره؟