PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال | Crysis Warhead

Oracle_Eldorado
01-05-2009, 09:48
سلام .
میگم دوستان کسی بلده Crysis Warhead رو آنلاین بازی کنه ؟
اصلا با نسخه ی کپی میشه ؟
اگه کسی بلده یه توضیحی بده ببینیم چه خبره .

*Ali*
02-05-2009, 09:31
من تا حالا اینو بازی نکردم باید خودت بری توی قسمت Multiplayer یه امتحانی بکنی اگه اروری چیزی داد بیا بگو شاید پچ لازم باشه شاید نسخه اورجینال شاید هم برنامه Hamachi

Oracle_Eldorado
02-05-2009, 09:40
آخه جالبیش اینه که Crysis Warhead تو گزینه ها Multi Player نداره !!!

*Ali*
02-05-2009, 15:43
شاید این رو نشه آنلاین بازی کرد مثل این میمونه که بخوای Resident Evil رو آنلاین بزنی

sima_6600
02-05-2009, 19:57
میشه بازی کرد.ولی باید از پچ 600 مگابایتی استفاده کنی.این پچ اسمش Crysis Wars هستش.

djmd
04-05-2009, 15:32
آخه جالبیش اینه که Crysis Warhead تو گزینه ها Multi Player نداره !!!

خوب اینجاس که باس بهت بگم عزیزه دلمی :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( این جیگر کی بید ؟؟!! خیلی باحاله ... ) (میتونه اسمایلی هم بشه ! )
Crysis Warhead فقط یه سینگل پلیره که در ادامه داستان بازی پیش میره !
و واسه online بازی کردن باس فقط Crysis WARS بگیری چون الان همه WARs رو آنلاین می زنن !
YW

Oracle_Eldorado
04-05-2009, 15:51
خوب اینجاس که باس بهت بگم عزیزه دلمی :دی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( این جیگر کی بید ؟؟!! خیلی باحاله ... ) (میتونه اسمایلی هم بشه ! )
و واسه online بازی کردن باس فقط Crysis WARS بگیری چون الان همه WARs رو آنلاین می زنن !
YW

این جیگر پسر عموی بنده بید . :20:
نه آقا چی چیو به جای اسمایلی ... :13:
در مورد Crysis Warhead کسی لینک دانلود ازش داره ؟

moeinkh
13-01-2014, 12:24
سلام .

سلام

من الان حدود 6 یا 7 ماهه دارم کرایسیس رو شبکه ایی یا همون انلاین بازی میکنم و تو ایران فقط 6 یا 7 نفر که اون ها هم رفیقای خودم هستن این بازی رو دارن و بازی میکنن که بازی بسیارقشنگ و جذابی هسته و پر از بازیکنهای خارجی از هر کشوری که فکرشو میکنی اگه اطلاعات بیشتر خواستین به جمیلم moeinkh4.@gmail.com پیام بدین راهنمایی تون میکنم فقط جهت اینکه تنوع بیشتری ایجاد کنیم در ضمن خودم هم یه سرور بازی دارم که ping بازیتون نهایت 40 :n01:

moeinkh
13-01-2014, 12:27
از کجا میدونی که باید crysis wars رو باید بگیری تا بحال خودت بازی کردی ؟ اگه بازی کردی چرا من تو بازی ندیدمت؟

moeinkh
13-01-2014, 12:28
YW

از کجا میدونی که باید crysis wars رو باید گرفت ؟ اگه میدونستی چرا تا بحال تو بازی ندیدمت؟:n13:

moeinkh
13-01-2014, 12:35
میشه بازی کرد.ولی باید از پچ 600 مگابایتی استفاده کنی.این پچ اسمش Crysis Wars هستش.

سلام

شما که میگین میشه بازی کرد و باید پچ 600 مگابایتی رو باید دانلودکرد تا بحال این بازی رو انلان بازی کردین؟! :n13:

moeinkh
13-01-2014, 21:02
سلام .

سلام دوست عزیز

اگه میخوایی کرایسیس انلاین بازی کنی باید Crysis Wars رو دانلود کنی که حجمش حدودا 5 گیگ هسته و بازی بسیار قشنگ و پر طرفداری هسته البته برای خارجیها نه ایرانیه چون در ایران کلا 7 یا 8 نفر از این بازی خبر دارن و بازی میکنن خود من که حدودا 6 ماهه دارم بازی میکنم و یه سرور دارم که زیاد بازیکن نیسته که بازی کنم و مجبورم تو سرورهای خارجی بازی کنم که پر از سرور هسته که نیاز CD CODE نیست و...........

laxer
08-02-2014, 01:10
من قبلانا بازی میکردم warhead رو و یه جورایی برای مدت مدیدی عاشقش بودم. :n02:
حالا میشه بگید برای بازی کلا" چی احتیاج هست؟ منم میخوام به جمع شما عزیزان بپیوندم. :n12:

moeinkh
09-02-2014, 23:55
به بازی الاین crysis علاقه ای دارین؟اگه دارین میتونم کمکتون کنم؟بازی خیلی عالی و فوق العاده ایی هسته؟

laxer
16-02-2014, 22:34
به بازی الاین crysis علاقه ای دارین؟اگه دارین میتونم کمکتون کنم؟بازی خیلی عالی و فوق العاده ایی هسته؟
اره علاقه وافر دارم بهش.
امشب میزارم واسه دانلود از فردا وارد سرورا میشم.
ا

moeinkh
25-02-2014, 14:46
اره علاقه وافر دارم بهش.
امشب میزارم واسه دانلود از فردا وارد سرورا میشم.
ا

سلام
منظورم از بازی crysis wars بود نه دیگر؛که بدون کمک فکر نکنم بتونین انلاین بازیش کنین....
اگه کمکی درباره ی بازی خواستین .....
جیمیل من H.khojampoor20.@gmail.com

Amir 3d
30-03-2014, 22:54
اگه کسی میدونه راهنمایی که برا نصب crysis wars ابتدا باید warhead نصب کرد سپس پچ wars???? یا کلا crysis wars جداست بازیش؟

stealer
24-10-2014, 20:22
دوستان کرایسیس وارز رو دارم
کسی ایپی خوب سراغ نداره بریم بازی؟
لطفا همین جا اگه امکان داره ایپی بذارید
ممنون