PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس جدید و ناشناس olhrwef.exe

M.etallic.A
01-05-2009, 01:36
کسی اطلاعاتی در مورد این ویروس داره ؟

سیستم من این ویروس رو گرفته. اول اینکه سرعت سیستم رو کاهش میده. باعث میشه فولدرهای هیدن به هیچ وجه نمایش داده نشن. یعنی حتی show hidden رو هم تیک بزنی نمیان. میخوای بری تو یه درایو یه صفحه جدید باز میکنه. بدبختیش اینه که هیچ آنتی ویروسی نمیتونه detect کنه. ماله من که مک آفی آخرین آپدیته هیچ عکس العملی انجام نداد. اگر کسی اطلاعاتی در مورد نحوه پاک کردن این ویروس داره خواهشا کمک کنه...

saeed774
01-05-2009, 11:46
شما با ابن برنامه Trend Micro سيستمو اسكن كن ببين كار ساز ميشه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ar.behnam
01-05-2009, 12:02
به این سایت مراجعه و به صورت ساده این ویروس رو حذف کنید
البته به صورت دستی
شما توی سایت پاتوق هستید با ارسال 1100 تا؟!

M.etallic.A
01-05-2009, 12:28
به این سایت مراجعه و به صورت ساده این ویروس رو حذف کنید
البته به صورت دستی
شما توی سایت پاتوق هستید با ارسال 1100 تا؟!

دوست عزیز خودم تو گوگل سرچ کردم و از این صفحات زیاد پیدا کردم. دنبال یه آنتی ویروس براش میگردم چون فقط سیستم من آلوده نشده... چون سیستم من تو فامیل و دوستان و آشنایان عین سرور میمونه. نود مرکزیه : دی وقتی سیستم من آلوده بشه یعنی ماله همه آلوده شده. نمیتونم تک تکشون برم با اون روش پاک کنم. یه برنامه ای باشه که راحت پاکش کنه.

در ضمن من تو سایت پاتوق فکر کنم عضو نباشم.

ar.behnam
01-05-2009, 14:04
دوست عزیز خودم تو گوگل سرچ کردم و از این صفحات زیاد پیدا کردم. دنبال یه آنتی ویروس براش میگردم چون فقط سیستم من آلوده نشده... چون سیستم من تو فامیل و دوستان و آشنایان عین سرور میمونه. نود مرکزیه : دی وقتی سیستم من آلوده بشه یعنی ماله همه آلوده شده. نمیتونم تک تکشون برم با اون روش پاک کنم. یه برنامه ای باشه که راحت پاکش کنه.

در ضمن من تو سایت پاتوق فکر کنم عضو نباشم.
پس منتظر باشید تا با یک آپدیت این ویروس قابل شناسایی بشه یا بتونید کیلر این ویروس رو پیدا کنید

ولی متالیکا جان این پست رو نگاه کن خیلی عجیبه !:

picher_s
02-05-2009, 11:08
سلام

1- این رو دون
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کن.

2- دکمه list Process And task رو بزن و logش رو بزار.

3- برنامه process Monitor رو دون کن و اون پروسزی که داره کاره غیر عادی انجام میده یا زیاد فعالیت داره عکسش رو بزار.

موفق باشید.