PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : نرم افزاری برای پخش فایل تصویری

b3dnet
29-04-2009, 22:55
با سلام
من آموزش های Cg academy گرفتم و فیلم هاش با برنامه ی CamPlay اجرا میشه ...
وقتی که فیلم هارو اجرا میکنم فیلم ها 2 برابر تصویر من هستش و من روی تمام تصویر مسلط نیستم...هر چی هم توی camplay گشتم تنظیماتی پیدا نکردم...
میخواستم بدونم برنامه ای هستش که من بتونم این فایل هارو به تصویر بکشم...
در ضمن با تمام برنامه هایی که میشناختم امتحان کردم نشد...
نوع فایل هم خودش میزنه AVI ولی با media player باز نمیشه...
از برنامه ای به نام K light code هم استفاده کردم نشد...
ممنون میشم کمک کنید...

***Spring***
30-04-2009, 13:08
سلام ... در مورد فرمت ، اگه فرمت AVI باشه و استاندارد باشه ، شما فقط احتیاج به کدک برای پخش و نمایش اون دارید ... حالا این فرمت فایل هر چی که باشه و به هر شکلی ، و استاندارد باشه یا نه ، معمولآ کدک این فایلهای آموزشی همراه با خود CD هست ... بقیه نرم افزارهای کدک رو هم چک بفرمایید ، شاید بعضی از اونها توانایی خوندن این فرمت رو داشته باشند ...

Vista Codec Package | کدک های مولتي مديا براي ويستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و خیلی از برنامه های دیگه ...

از برنامه پایین هم برای تغییر سایز میتونید استفاده بفرمایید :

تغییر اندازه فایل های تصویری توسط Media Resizer Pro /تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و راه دیگه اینکه از دسکتاپ فیلم برداری بشه ، با استفاده از نرم افزارهای مختلف مثل :

BB FlashBack برای فیلم برداری از صفحه دسکتاپ با امکانات بسیار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا

Snagit | قدرتمندترين نرم افزار عكس برداري از مونيتور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته برنامه Snagit ( ورژنهای جدید اون ) قابلیت فیلم برداری رو هم دارند ...

موفق باشید ...

.