PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشورت و راهنمایی: اندر احوالات گرفتن adsl ?!؟

DaRiOuShJh
29-04-2009, 15:04
دوستان خسته نباشید

همانطور که بعضی دوستان در جریان هستند بنده حدودا 3 سالی هست که تو نوبته رزرو شرکت های مختلف از شاتل گرفته تا داتک و ... برای اینترنت پرسرعت چه wireless چه adsl بودم

خوب از اینا که بخاری بلند نشد

دیشبی یه بار دیگه سر زدم به internet finder

دیدم داتک هم مرکزه استقلال رو آورده

خوب خوشحال! و پایکوبان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سفارش دادم از تو همون سایت ولی بازم طبق معمول دریغ از یک زنگ!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز یعنی همین چند ساعت پیش حدودا به هر 3 تا شرکت دوباره زنگیدم

وایرلس که کماکان تعطیلاته

آسیا تک هم که هنوز پورت خالی نداره!

میمونه شاتل و داتک

اگه یادتون باشه شاتل قبلنا میگفت فقط 512 به بالا میده اونم نامحدود که تقریبا ماهی 200 و اندی هزار چوق برام میافتاد!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

الان مقادیری باز وضعیت بهتر شده ولی کماکان گرونه

شاتل الان میگه از سروسی 4 به بعد art میده یعنی حداقل 53 چوق ماهی با محدودیت 27 گیگ! سرعتش هم مثلا 320 هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داتک هم میگه از 256 زورکی چند کاربره به بالا میده و اونم طرفای ماهی 54 چوق در میاد ولی مسنکه محدودیت حجمی نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوب حالا این است سوالات ما:

1. خوب بگیرم که به خاک سیاه میشینم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2. مثلا اگه ماه اول رو بگیرم و پولش رو بدم و اینا تمام کارها رو بکنن میشه از ماه های بعد سرویس های پایین تر رو بگیرم
خیلی پایینتر نه ها
تو رنج ماهی 30 تومن باشه خوبه

چون همینطوریش هر دوره 70-80 پوله تلفن میدم غیر از پول اینترنت و ....

3. راهکاری چیزی ندارید؟

با تشکر: داریوش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reb
29-04-2009, 15:25
مرکز استقلال اینقدر وضعشه خیطه که از هر جایی با هر قیمتی تونستی بگیری برنده ایی شاتل که پورت خالی نداره داتک هم ظاهرا خالی بسته چون میگه فعلا قرارداد نمیبنده

DaRiOuShJh
29-04-2009, 15:28
نه همین الان تماس گرفتم جفتشون برای سرعت های بالا دارند

reb
29-04-2009, 17:34
خوب خیر خیلی خوبی دادی ممنونم راستش مدتهاست که یکی از اقوام فکر کرده که من امامزاده هستم و التماس دعا داشت منهم بهر دری زدم بسته بود شاتل میگقت پورت خالی نداره حتی رزرو کردم ولی خبری نشد تا دم دمای عید داتک رو دیدم که زارت و زورت خبر داده بود که اون منطقه رو میده با این که میخوام سر به تن داتک نباشه ولی با هزار مکافات تماس گرفتم حالا فرم هم پر کردم بماند خانمه شماره تلفن گرفت گفت فعلا قرارداد نمیبندیم ولی بهت زنگ میزنیم تا این که شما گفتی شاتل میده ولی 320 که کلی مسرور شدم الان که بخش فروش تعطیله ولی فردا زنگ میزنم همون 320 رو میگیرم از شر داتک هم خلاص میشم.
ولی اینو بدون قرداد که میبندی فکر نکن که بعدا میتونی سرویست رو پایینتر بگیری چون نمیدن اینا میگن ما توی مثلا این منطقه کلی خرج کردیم و نمیتونیم سرویس پاییینتر بدیم برای همین تا شرکتهای ذیگه نیومدن از تغییر سرویس معافی.

DaRiOuShJh
29-04-2009, 20:17
ای بابا
اینطوری که خیلی میشه آخه!
ماهی 55 تومن؟! تازه اونم نصفه ماه رو شهرستانم

اگر خودت میگیری حواست باشه شاتل محدودیت حجمی داره ها

reb
29-04-2009, 20:50
خبرهای دست اول دارم اول این که داتک الکی هو و جنجال راه انداخته و هنوز توی استقلال بساطش رو پهن نکرده دوم این که شاتل پورت آزاد نداره ولی خودش میگه ظرف 2 هفته برای عقد قرارداد اقدام میکنه یعنی مدارک رو از شما میگیره بدون پول بعد میگه منتظر زنگ ما باشید تا بگیم پول بدبد. تا وقتی هم که پول نگرفته و قرارداد بسته نشده خط برای رانژه نمیره.
در مورد محدودیت حجمی 27 گیگ رقم کمی نیست ضمن این که 5 شنبه و جمعه و شبها از 1 تا 7 صبح مجانیه یعنی اگر کسی خوره دانلود باشه با همین 320 راحت ماهی 80-90 گیگ دانلود میتونه بکنه البته این بنده خدا ها 5 گیگ هم مصرف نخواهند کرد ولی خوب چاره چیه.
اصلاحیه: شاتل پورت آزاد داره برای 320 و داتک هم براه شده برای 256 منتها مگه عقل آدم کمه که 320 شاتل رو ول کنه 256 داتک رو بگیره گرونتر؟

m30h
01-05-2009, 16:42
به نظر من شاتل خیلی بهتره

DaRiOuShJh
02-05-2009, 13:03
همممممم
ممنون دوستان
فعلان که 4 روزه هفته رو نیستم
نمیصرفه
ولی باری تابستون که یه مقدار وقتم بازتره احتمالا بگیرم