PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تشخیص نام و نوع و اندازه و درایو،... فلش مموری وصل شده به سیستم

as13851365
29-04-2009, 13:28
در تایپیک
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید جناب MB_Danger یک برنامه ای رو برای فرمت کردن فلش مموری با نام HP USB Storage Format Tool,v2.0.6 معرفی کردن که وقتی ازش استفاده کردم خیلی برام جالب بود وقتی که برنامه رو اجرا می کنی اگر فلش مموری به سیستم وصل نباشه برنامه غیره فعال است ولی به محض این که یک فلش مموری به سیستم وصل می کنی بعد از شناخته شدن فلش مموری در ویندوز بلافاصله گزینه های این برنامه فعال می شه و اگر فلش مموری را از سیستم جدا کنی بلافاصله گزینه های این برنامه غیره فعال می شه

در ضمن این برنامه نوع فلش مموری و اندازه و نام درایو و ... رو نشون می ده

حالا یه سوال : نمونه سورس کدی ، آموزشی ، مقاله ای ، .... چیزی اگه دوستان در این زمینه داشته باشن خوشحال می شم در این تایپیک قرار بدن تا استفاده کنیم

خلاصه تایپیک : می خوام در برنامه های خودم وصل شدن و جدا شدن فلش مموری و نوع و اندازه فلش مموری رو داشته باشم

NoneForce
29-04-2009, 15:45
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

as13851365
30-04-2009, 11:23
جناب NoneForce جان بابت لینک ها ممنون

ولی من هر کاری کردم نتونستم ازشون استفاده کنم ( هر چی هم جستجو کردم نه آموزشی و نه دمویی در این باره پیدا نکردم ) اگه کمی درباره نحویه استفاده از این یونیت بکید ممنون می شم

مرد مباح
30-04-2009, 13:50
دوست عزيز.
يكي از اين لينكها يك يونيت آماده و نوشته شدس! كافيه شما اون رو Copy/Paste كني و بعد توي Uses معرفيش كني.
بالاي يونيت هم دو نمونه از استفاده خودش رو مثال زده. هر دوي اين برنامه ها براي بررسي متصل بودن و يا نبودن USB به كامپيوتر است!

as13851365
01-05-2009, 06:53
سلام

این یک ورود و خروج فلش به سیستم است حالا چطوری نام درایو فلش مموری وصل شده را به دست بیارم ؟

romixery
01-05-2009, 08:47
دوست عزيز نياز نيست اين قدر زحمت بكشي.
مي توني از كامپوننتهاي Mitec استفاده كنيد. توي اين سري كامپوننتها، يه كامپوننت براي كار كردن با پورت USB هستش. شما علاوه بر اين كه مي تونيد تشخيص بدي كه قطعه اي به USB وصل شده، مي توني نوع قطعه وصل شده را هم بدست بياري.
اين كامپوننتها توسط نانفورس عزيزم در انجمن معرفي شده اند.

اينم آدرسش:

موفق باشين

abiriamir
16-05-2009, 10:19
با تشکر از شما دوست عزیز ولی اگر میشود توضیح بدهید که چطور از آن استفاده کرد آخه ما تازه واردیم، چیکار میشه کرد؟