PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست اَشکالی مثل: ♥ ☭ ღ

simaorama
29-04-2009, 12:24
سلام

از این شکلکها چه طوری میتونم پیدا کنم؟ کد مخصوص میخواد؟ باید از جایی کپی کنم؟ یا برنامه ای داره که باید نصب کنم و خودم ایجاد کنم?
شکلکهایی مثل اینها: ♥ ☭ ღ
خیلی خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید:)

AKBAR_56
29-04-2009, 12:40
این شکلها تو word در قسمت سیمبلها هست . برای کجا می خواهی استفاده کنی

simaorama
29-04-2009, 13:05
میخوام بذارم تو پروفایلم توی سایت کلوب.
مثل اسم این پروفایل:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از توی ورد هم کپی کردم ولی نشون نمیده.

A-freeman
29-04-2009, 13:43
از منوی استارت ویندوز مسیر زیر رو برید تا به کاراکترها برسید.
all programs>accessories>system tools>character map

فونت وبلاگتون هم همون فونتی باشه که کاراکترها رو توش انتخاب می کنید. معمولا times new roman همه کاراکترها رو پوشش میده.

simaorama
29-04-2009, 14:26
این مورد هم جواب نداد. چون که کاراکترهاش خیلی محدوده، فقط هم با همون فونتی که شما گفتید نشون میداد. ولی اکثر کاراکترهایی که توی سایت کلوب دیدم توش نبود.
مثلا قلبهای توی اسم پروفایل زیر توش نبود، تازه این فقط یک مدلشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون میشم کمکم کنید

***Spring***
29-04-2009, 21:46
سلام ...

چه جوری میشه اینجوری نوشت : Ķêŗmάņšĥąħ ؟؟؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

توی تاپیک بالا هم گفته شده : با استفاده از ترکیب کلید Alt و اعداد هم میتونید ، کاراکتر مورد نظر خودتون رو تایپ بفرمایید ...

کلید Alt رو نگه دارید و یه عددی مثلاً 20 رو بزنید ... ===> ¶

با نگه داشتن کلید Alt و تایپ یه عدد دلخواه ، و بعد کلید Alt رو رها بفرمایید ... مثال برای کاراکترهای ( از راست به چپ ) از عدد 1 تا 31 :

☺ ☻ ♥ ♦ ♣ ♠ • ◘ ○ ◙ ♂ ♀ ♪ ♫ ☼ ► ◄ ↕ ‼ ¶ § ▬ ↨ ↑ ↓ → ← ∟ ↔ ▲ ▼

و برای بقیه عددها ...

.

simaorama
30-04-2009, 11:25
این روش خیلی خیلی عالی بود، ممنونم.
من تا عدد 100 رفتم ولی کاراکترهاش زیاد نیست. مثلا همون شکلهایی که بالا گفتم "☭ ღ" و خیلیهای دیگه که یادم نیست رو نداره.

***Spring***
30-04-2009, 12:15
سلام ... خواهش میکنم ... کاراکترهای گوناگون ، تنوع اونها و تعداد اونها بستگی داره به فونتهایی که در کامپیوتر دارید ... اگه فونت این کاراکترها توی کامپیوتر شما باشه با استفاده از همون جدول قبلی از قسمت فونت میتونید به خیلی از کاراکترهای دیگه دسترسی داشته باشید ... شکل پایین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.