PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Urban chaos

شاهین ثابتی
27-04-2009, 19:15
با سلام.اگه بعضی دوستان بازی urban chaos رو بازی کردند امکان نداره بدشون اومده باشه!این بازی در مورد یک پلیس به نام nick mason است که ماموریتی به او داده میشود تا یک سری از شورش گرانی که در شهر شورش کرده اند از بین ببرد.این بازی در سال 2006 ساخته شد و با اینکه قدیمی است از گرافیک و داستان فوق العاده ای برخوردار است.در این بازی صحنه هایی هیجان انگیز و جود دارد همچنین قسمتهایی هیجان انگیز که یکی از آن صحنه های هیجان انگیز در قسمتی بعد از آزاد کرد گروگان است که وقتی قاتل را میکشید و گروگان را از زیر دست او بیرون می آورید تیر شما به یکی از کپسولهای گازی که پشت سر گروگانگیر است میخورد و منفجر می شود و گروگانگیر در هوا به پرواز در می آید و شما او را در هوا با تیر میزنید(اسلاوموشون).
یکی از بخش های خفن این بازی قسمتی است که شما در هلیکوپتر روی هوا با رگباری قاتلها را میکشید.
کلا بازی خفنی است.
خیلی هم کم یاب.

امير110
27-04-2009, 22:10
بابا پر بازار هست من هيتمن 4 پي اس 2 را خريدم اينم توش بود

شاهین ثابتی
28-04-2009, 14:58
عزیزم اون دموشه شما میگی،من خودم این نسخه هیتمن رو بازی کردم،بله هستش ولی دموشه.

امير110
28-04-2009, 17:05
من باهاش بازي كردم يه مرحله هم رفتم تو اتيش بودي بايد چند نفر را نجات ميدادي بعد يه دختر هم هي بهت خون ميداد

google_boy07
28-04-2009, 17:45
اگه این همونی باشه که من دیدم و بازی کردم تو ps2 بود ..........

البته ما اینو با ps2 شبکه کردیم و 5به 5 میزنیم ...........
بازی خوبیه و حال میده اما به نظزه من کنترل بازی کمی مشکل داره و با شوکها هستش ..........

کاش نسخه جدید برای ps2 میزدن و اشکالات اونو برطرف میکردن و امکانات جدید بهش اضافه میکردن ...........که بعید میدونم EIDOS دیگه روی این بازی کار کنه

S.Y.K
29-04-2009, 14:41
سلام.
من هم دقیقا با این بازی از هیتمن 4 آشنا شدم.یه دمو از بازی بود.واقعا باهاش حال کردم.یادم نمیره.از آخرین و به یاد ماندینی تریتن بازی های ps2 بود.چیزهای جدیدی رو در بازی می شد تجربه کرد و به عنوان یه بازی fps حرف نداشت.همه جا رو زیر و رو کردم ولی بازی گیرم نیومد.رفتم توی یه سایت اینترنتی و سومین بازی همین بازی بود.فورا خریدمش و برام ارسال شد و تمومش کردم.و هیچ وقت این بازی از یاد من نمی ره.
موفق باشید