PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیکامپایل کردن dll

beterekii
27-04-2009, 15:25
با سلام
میخواستم بدونم که کسی در مورد دیکامپایل کردن این فایل میتونه کمک کنه . ضمنا بگم که میدونم چه پارامترهایی داره و چه خروجی هایی فقط محاسباتی که روی ورودیها انجام میده رو نمیدونم چی هستش .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

_H2_
28-04-2009, 01:22
سلام
من نگاهی کردم...
یک سری برنامه decompile مخصوص هر زبانی وجود دارد...
ولی کل کدهای این dll شما به نیم کیلو بایت هم نمیرسد!!! آنوقت چهارتا تابع دارد !!! (fun1~4)

اگر میخواهید Decompile را تست کنید، باید دنبال Decompiler برای برنامهCompiler تان باشید.
(یعنی هر زبانی Decompiler های خاص خودش را دارد.)

اگر هم کارتان آزمایشی نیست و واقعاً سورس همین dll را میخواهید پیشنهاد میکنم خودتان از اول بنویسیدش!!!

beterekii
28-04-2009, 16:34
تشکر از اینکه زحمت کشیدی . ببین دوست من . من میدونم که 4 تا تابع داره ولی نه حالا اینقدر بزرگ خیلی برنامه کوچیکی هست فقط یه سری محاسبه عددی احتمالا داره . خب من که کدش رو نمیدونم چی بوده که بخوام بنو یسمش این مربوط به یک برنامه بزرگ دیگه است که من همه چی اون رو نوشتم فقط این تیکه کدش که خیلی هم مهمه رو نمیدونم چیه شاید حدس بزنم اما دقیق نیست . من چطوری میتونم بفهمم که چه محاسباتی انجام میده ؟ بعدش هم نمیدونم با چه زبونی نوشته شده از کجا بفهمم ؟ بعد فقط هم سورس همین رو میخوام .

تشکر میکنم

_H2_
29-04-2009, 00:12
سلام
من به راحتی توانستم با کمی جستجو در گوگل سورس fapturbo.dll را پیدا کنم.
موفق باشید و تجارت عالی پرسود.

(ویرایش: فایل پیوست حدف شد.)

beterekii
29-04-2009, 03:10
_H2_ عزیز

ممنون از زحمتی که کشیدی اما این سورس dll نیست که شما دادی . من سورو این dll رو میخوام اینی که شما دادین خود برنامه mql هستش که خودم دارم . چیزی که توی این دی ال ال هستش یه سری محاسباته .

با تشکر

_H2_
30-04-2009, 23:27
سلام
شرمنده، دقت نکردم ...
یکم عادت کردیم سریع تو گوگل سرچ کنیم و همه چیز را حاضر و آماده پیدا کنیم!

نام اصلی dll شما fapturbo.dll بود (گرچه فایل دانلودی نامش rename شده و text.dll بود) سورس را که دیدم نامش fapturbo.mq4 فوراً به این نتیجه رسیدم که باید خودش باشد، دیگر حساب اینرا نکرده بودم که دقیقاً هم dll با این نام باشد و هم برنامه ای با این نام !

شاید اگر سرچ کنید، سورسش پیدا شود ... ولی برای من کافی است!
من الآن دم دست فقط یک Disassembler دارم.
نیجتاً dll تان را Disassemble کردم، کدنهایی را اگر کمی تغییر دهید با کامپایلری مثل MASM32 و یا NAGOA قابل کامپایل خواهد بود.
با توجه به اشتباه بودن سورس قبلی، آنرا حذف کردم.
موفق باشید.

beterekii
01-05-2009, 01:02
خیلی از زحماتتون ممنون هستم . فقط مشکل منم دقیقا اینجاست که این کدها رو نمیتونم برای خودم ترجمه کنم درسته که قابل کامپایل هست اما من میخوام بدونم که محاسبات به چه نحوی هست چون باید تغییرش بدم و با اطلاعاتی که از اسمبلی دارم متاسفانه متوجه نشدم که دقیقا چیکار میکنه اگه بتونم یه طوری ترجمه کنم به زبانی که متوجه بشم خیلی عالی میشه . نحوه کارش رو میدونم اما محاسباتش رو نمی فهمم چیه . میتونید در این مورد راهنماییم کنید ؟

_H2_
02-05-2009, 09:43
سلام
متاسفانه من فرصت و وقت خالی کافی برای این کار ندارم، شاید دوستان دیگر داشته باشند.
موفق باشید.

ahmadirad1365
04-05-2009, 22:23
سلام
از این استفاده کن ، حتی میتونی کلاسهای خود دات نت هم کدهاشو ببینی
من دارم از سال 86 از ورژن های مختلفش استفاده میکنم
حرف نداره
98% مواقع بدون هیچ مشکلی کار میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

beterekii
05-05-2009, 03:04
ممنونم ahmadirad1365 عزیز اما این رو داشتم روی سیستمم قبلا هم تست کرده بودم نتونستم دیکامپایلش کنم شاید من بلد نیستم ازش استفاده کنم اگه وقت داری یه نگاهی بهش بکن شاید بتونی اما با همه تنظیماتش هم تست کردم اما نشد .

مشکل اینجاست که نمیدونم با چه زبونی نوشته شده این dll

_H2_
05-05-2009, 13:03
سلام

از این استفاده کن ، حتی میتونی کلاسهای خود دات نت هم کدهاشو ببینی
من دارم از سال 86 از ورژن های مختلفش استفاده میکنم
حرف نداره
98% مواقع بدون هیچ مشکلی کار میکنه
برنامه Reflector و نسخه های مشابه فقط مخصوص کامپایلهای IL و محیط CLR هستند و روی دیگر محصولات کار نخواهند کرد.

ahmadirad1365
06-05-2009, 13:17
آقا من که نتونستم اصلا از این اسمبلی استفاده کنم!
CLI header شم نا معلومه و اصلا قابل خوندن نیست
شما دقیقا این این نسخه ای که گذاشتی خودت استفاده کردی؟ اگه آره تحت چه محیطی؟

beterekii
06-05-2009, 21:41
منم با PE explore دیس اسمبل کردم همین رو بهم داده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لطفا یکی به داد ما برسه این چند خط کد رو چطوری ترجمه کنم . dll هم معلوم نیست با چه زبونی نوشته شده آخه .