PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا بعضي عكسا رو نميشه از وب شوت دانلود كرد؟

komail
08-02-2006, 14:36
اگه راه حلی هست لطفا بگین

Nvidia
08-02-2006, 16:35
فکر نمی کنم راه حلی باشه چون اون عکسها مربوط به اکانت Premium سایت WEbshots می باشند

Elfin-D
08-02-2006, 16:44
سلام
من دوتا تاپيك براتون پيدا كردم:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تضمين نميكنم كار كنن،چون تاپيكها مال قديمه ولي به هر حال عكسهاي اكانت پريميوم وب شات درون اونها هست!

ARO
10-02-2006, 04:15
با نرم افزار اسنگ ایت از دسکتاپ عکس بگیر ، کیفیتم پایین نمیاره
اگرم حال نصب برنامه رو نداری : در دسکتاپ راست کلیک کن و در قسمت arrange icon by گزینه show desktop icon را غیر فعال کن تا آیکون ها نشان داده نشوند و سپس دکمه print screen sysrq را روی کیبورد فشار بده و بهد در یه نرم افزار مثل فتوشاپ یه سند جدید باز کن و کلید ترکیبی ctrl+v را بفشار نقطه سر خط

komail
10-02-2006, 11:43
اگرم حال نصب برنامه رو نداری : در دسکتاپ راست کلیک کن و در قسمت arrange icon by گزینه show desktop icon را غیر فعال کن تا آیکون ها نشان داده نشوند و سپس دکمه print screen sysrq را روی کیبورد فشار بده و بهد در یه نرم افزار مثل فتوشاپ یه سند جدید باز کن و کلید ترکیبی ctrl+v را بفشار نقطه سر خط

این آموزش واسه چی بود؟

Elfin-D
10-02-2006, 16:56
سلام
بي ربط
من ميخوام بدونم شما اصلا سوال ايشون رو ميحوني يا نه؟!!!
ايشون عكس رو در اختيار ندارند و ميخوان كه دانلود كنن!